Wyszukiwałeś:

motoryzacyjna X

moda X

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: motoryzacyjna moda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa generacja Audi A8

Od 2006 r. jestem użytkownikiem AUDI A8 L 4,2 benzyna i przyznam, że z dużymi emocjami oczekiwałem na nową generację tej luksusowej i technicznie niezawodnej limuzyny. Dzięki internetowi poznałem nowy produkt niemieckiego koncernu i jestem trochę rozczarowany. Desing karoserii modelu 2010 praktyc...

 

Tanie auta nie przyjmą się w Europie

Wyścig o wyprodukowanie najtańszego samochodu seryjnego na świecierozpoczął się. Czy zatem po SUV-ach świat czterech kółek ogarniekolejna moda, tym razem na kupno tanich aut? Być może tak, ale nie w Europie.

 

Jak wybiera się kolory w Jaguarze?

W marce Jaguar funkcjonuje Departament Kolorów i Materiałów,odpowiedzialny za planowanie i analizowanie trendów kolorystycznych naświecie z kilkuletnim wyprzedzeniem. Członkowie grupy szukają inspiracji wświecie mody, architektury, sztuki oraz stylu, aby stworzyć nowe kolorylakierów i materiałów.

 

Kobiece Twingo

Na paryskim salonie samochodowym Renault wspólnie z firmą odzieżowąMiss Sixty zaprezentował najbardziej kobiecą wersję Twingo, nazwaną, jaknietrudno się domyślić, Twingo Miss Sixty.

 

Modne Volkswageny

O samochodach najbardziej popularnej marki w Europie można mówić wieledobrego. Jednak raczej mało osób uzna je za wyjątkowo atrakcyjnestylistycznie. Czy zaangażowanie legendarnego projektanta mody, KarlaLagerfelda, zmieni to postrzeganie?

 

Moda i bezpieczeństwo

Okulary w samochodzie to nie tylko modny dodatek. To także ważny elementwpływający na zdrowie naszych oczu i bezpieczeństwo prowadzenia samochodu.Eksperci radzą, by używać ich zarówno latem, jak i zimą, a takżedobierać odpowiedni kolor szkieł.

 

Time for Poland

Na najbliższe Hannover Messe - Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji iAutomatyki w Przemyśle, które odbędą się w dniach 23 – 27kwietnia 2012 roku wydany zostanie katalog polskich przedsiębiorstweksportowych Time for Poland. Celem projektu jest promocja polskichprzedsiębiorstw eksportowych na najważniejszych imprezach targowychorganizowanych na terenie Niemiec.

 

Hołowczyc, Burneika i nowości we Wrocławiu

Już w najbliższy weekend (26-27 maja, godz. 10-18) we wrocławskiej HaliStulecia odbędzie się Auto Show Wrocław, na której to imprezie będziemożna zobaczyć nie tylko najświeższe nowości rynku motoryzacyjnego, ale nazwiedzających czeka wiele dodatkowych atrakcji.

 

Wystawa w Genewie wystartowała

Na ten moment z pewnością czekało wielu fanów motoryzacji. Możnapowiedzieć, że właśnie oficjalnie rozpoczął się nowy rok motoryzacyjnyA.D. 2013 na rynku europejskim. W halach wystawowych Palexpo w Genewie możnapodziwiać nowości ze wszystkich segmentów rynkowych, jednak zauważalnesą pewne tendencje, w jakim kierunku zmierza obecnie europejska motoryzacja.

 

?Drift mode? w Mercedesach AMG

Producent ze Stuttgartu pozazdrościł rozwiązania znanego z nowego Focusa RS.Tryb wspomagający driftowanie będzie dostępny w nowej generacji Mercedesa E63AMG, który pojawi się na rynku już w przyszłym roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "motoryzacyjna moda".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017