Wyszukiwałeś:

multimedia

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: multimedia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

iTunes i HD Radio w Fordach

W obecnym roku modelowym Ford wprowadza za oceanem całkowicie nowefunkcjonalności do systemów multimedialnych montowanych w samochodach.Kierowcy będą mogli słuchać radia o wysokiej jakości oraz ściągaćmuzykę za pomocą iTunes.

 

Multimedialne UVO od Kia

Rozpozna mowę, będzie bezprzewodowym zestawem głośnomówiącym izobaczysz na nim obraz z kamery cofania. Poza tym będzie odtwarzać media. Otonowy kombajn multimedialny UVO, który pojawi się w samochodach markiKia.

 

Centrum rozrywki w samochodzie

Clarion wprowadził na rynek dwa modele nowych stacji multimedialnych VX401E iVZ401E. Dzięki ekranom dotykowym WVGA urządzenia te mają być łatwe wużyciu i odtąd będą miały za zadanie zabawiać rodzinę podczaspodróżowania samochodem

 

Dostęp do Internetu w każdym samochodzie

Eksperci twierdzą, że dostęp do Internetu z poziomu systemu multimedialnegosamochodu za niedługo stanie się stałą opcją wyposażenia w wielu autach.

 

Domowe multimedia w nowym BMW

Targi w Genewie tuż tuż, dlatego wielu producentów zaczyna dośćintensywnie chwalić się rozwiązaniami jakie zostaną zaprezentowane już zakilka tygodni. Kolejną nowością od BMW będzie system ConnectedDrive.

 

Głosowe sterowanie Forda też w Europie

Ford postanowił wprowadzić do swojej europejskiej oferty w przyszłym rokusystem Sync, który na rynku amerykańskim dostępny jest już od czterechlat.

 

Nowa współpraca Kii

Kia podpisała właśnie umowę z firmą Vodafone, potentatem na rynku telefoniikomórkowej, o wspólne opracowanie systemów informatycznychdla samochodów koreańskiego producenta.

 

Delphi łączy smartfon i samochód

Co by było, gdybyście mogli bezpiecznie zdublować wyświetlacz swojegosmartfona w samochodzie?

 

Aplikacje dla Mercedesa

Stałe połączenie z internetem w samochodzie jest już niemal standardem wautach premium. Dlatego nie powinien dziwić trend, wedle któregoproducenci będą przygotowywać specjalne aplikacje do systemówmultimedialnych.

 

Infotainment według Kia

Na genewskim Salonie Samochodowym Kia pokazuje dwie innowacyjne koncepcjesystemów infotainment, które rzucają światło na przyszłośćtego typu technologii w samochodzie. Są to systemy IVI(in-vehicle-infotainment) oraz UCD (user-centred driving).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2016