Wyszukiwałeś:

muzeum

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: muzeum

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Kolejny odcinek A4 Kraków-Szarów

Urząd Wojewódzki w Krakowie przekazał krakowskiemu oddziałowi GDDKiApozwolenie na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 Kraków- Szarów. Budowablisko 20 km autostrady będzie kosztować około 500 mln złotych.

 

Citroen C3: Współczesna "kaczka"

W przypadku prezentacji Citroena C3 można pokusić się o posłużenie znanymprzysłowiem: "W zdrowym ciele zdrowych duch". Dlaczego? Śpieszymy zwyjaśnieniem.

 

MG Rover wróci do gry?

Z zakładów brytyjskiej marki MG Rover w Birmingham mogą wkrótce znowuwyjeżdżać nowe samochody. Właściciel akcji, chińska firma NanjingAutomobile podpisała umowę leasingową dotyczącą posesji gdzie mieści sięfabryka Brytyjczyków.

 

Milionowe BMW

W zeszłym tygodniu fabryka BMW w Spartanburgu w USA, wydała na świat swójmilionowy samochód. Został nim BMW Z4 M Roadster, w kolorze Interlagos Blue.

 

Peugeot 206 WRC w Muzeum Techniki

Od 9 lutego, w Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, otwartajest czwarta edycja wystawy zatytułowanej „Pokaz SamochodówSportowych”.

 

35 lat "Malucha"

Dokładnie 6 czerwca 1973 roku zmontowano w zakładach dawnej FabrykiSamochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej pierwsze egzemplarze Fiata126p. Samochód powstał z oryginalnych włoskich części, gdyżwcześniej, od 1972 roku w zakładach Fiata w Cassino trwała już jego seryjnaprodukcja.

 

Spotkanie fanów Volvo

Już w najbliższy weekend odbędzie się spotkanie właścicieli i fanówsamochodów Volvo. Coroczny zjazd VROM (Volvo Rendezvous for Owners &Members), mający miejsce w Goeteborgu zgromadzi entuzjastów marki zcałej Europy.

 

Muzeum Porsche już otwarte

W ubiegłym tygodniu w macierzystej siedzibie Porsche w Stuttgarcie –Zuffenhausen zostało oficjalnie otwarte nowe muzeum niemieckiego koncernu.

 

Muzeum STI otwarte

Na mapie motoryzacyjnych miejsc wartych odwiedzenia dochodzi kolejny punkt.Subaru otworzyło właśnie nowe muzeum poświęcone w całości sportowemuoddziałowi marki - STI.

 

Małopolska chce S1

Protest przeciwko pomijaniu powiatu oświęcimskiego przy projektowaniu ibudowie drogi S1 i tym samym wykluczaniu województwa małopolskiego zprzebiegu tak ważnej dla kraju trasy zgłosili przedstawicielesamorządów powiatu, gmin i województwa, Małopolskiego ZarząduDróg Wojewódzkich oraz regionalni politycy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017