Wyszukiwałeś:

mycie X

samochodu X

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mycie samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Nowy serwis Mercedesa

W Pyskowicach rozpoczął działalność kolejny autoryzowany punkt serwisowysamochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz, uruchomiony przezspółkę transportową Viva-Trans Sp. z o.o. Serwis zostałzaprojektowany i działa ze szczególnym uwzględnieniem specyfikiklientów ciężarowych. Jego otwarcie jest kolejnym elementemjakościowej i ilościowej rozbudowy sieci dealersko-serwisowejsamochodów cieżarowych Mercedes-Benz. W zeszłym roku otwartych zostało6 punktów.

 

Niemcy wprowadzają myto za przejazd drogami krajowymi

Wszystkie autostrady w Niemczech są objęte mytem, obowiązującym pojazdy omasie powyżej 12 ton. Wielu kierowców ciężarówek korzysta zatemz dróg krajowych by zaoszczędzić na opłatach drogowych. W odpowiedzina ten dosyć powszechny proceder, niemieckie Ministerstwo Transportu planujewprowadzenie myta od połowy 2011 r. także na tych trasach.

 

Za auta osobowe też zapłacimy myto?

Zbyt szeroka definicja pojazdu samochodowego może spowodować, że od lipcarównież kierowcy niektórych samochodów osobowych będązmuszeni do płacenia myta na drogach krajowych w ramach elektronicznego systemupoboru opłat.

 

Dżungla w twoim aucie

W Wielkiej Brytanii przeprowadzono właśnie badania, których rezultatynie są, powiedzmy, za przyjemne.

 

Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów

Dzisiaj (19 maja) przypada Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów. Z tejokazji w centrum Katowic organizowana jest impreza pod hasłem "Bez brudubezpieczniej".

 

Brudny samochód jest niebezpieczny!

Brud bardzo znacząco wpływa na bezpieczeństwo prowadzenia auta –przekonywali eksperci sieci ProfiAuto.pl przy okazji Międzynarodowego DniaMycia Samochodów.

 

Jak umyć miękki dach?

Gdy za oknami zrobiło się ciepło wielu właścicieli samochodówwyposażonych w składany dach odkurzyło je po zimowej przerwie. Z tej okazjiwarto zaczerpnąć trochę wiedzy na temat czyszczenia i konserwacji miękkichdachów wykonanych z różnych materiałów.

 

Polerowanie - czyli make'up dla samochodu

Lakiernicy zwykli mówić, że dobrze wypolerowane auto to takie, wktórego odbiciu kierowca może dostrzec swój kolor oczu. Żebyjednak powłoka lakiernicza samochodu lśniła, należy przestrzegać kilkapodstawowych zasad.

 

Mycie (silnika) skraca życie

Silnik samochodu to jego serce. Warto zatem zadbać o ten niewidoczny na codzień element. Jednak nie jest to wcale taka prosta sprawa, bowiem przeznieuwagę możemy narobić więcej szkód niż pożytku.

 

Jak radzić sobie z uciążliwymi zabrudzeniami w samochodzie?

Zarówno sprzątanie środka samochodu, jak i mycie go z zewnątrz totylko z pozoru proste czynności, z którymi każdy z kierowcówjest w stanie poradzić sobie samodzielnie. I o ile spłukanie błota zkaroserii czy odkurzenie wnętrza auta rzeczywiście nie wymaga żadnejspecjalistycznej wiedzy czy umiejętności, to prędzej czy późniejmożemy natknąć się na nieco trudniejsze do usunięcia zabrudzenia.Podpowiadamy, co w takich sytuacjach należy zrobić.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mycie samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017