Wyszukiwałeś:

myjnia X

samochodowa X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: myjnia samochodowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Nowe salony Nissana i Suzuki

Motoryzacyjna Grupa BEMO uruchomiła 1 lutego br. w Poznaniu nowy salonsamochodowy - AUTO CLUB. Pod jednym dachem znalazły się dwie wiodące markijapońskich producentów - Nissan oraz Suzuki. 

 

Wiosna za oknem - czas na porządki!

Od kilku dni mamy już astronomiczną i kalendarzową wiosnę. Co ważne, a conie jest w naszym kraju wcale takie oczywiste, również za oknem panujejuż wiosenna aura. A to oznacza, że najwyższy już czas przyjrzeć sięskrupulatnie naszemu autu i doprowadzić go do właściwego stanu. I nie chodzitu wcale tylko o estetyczny wygląd, ale bardziej o zapewnienie jego dłuższejbezproblemowej eksploatacji oraz o kwestie naszego bezpieczeństwa.

 

Brudny samochód jest niebezpieczny!

Brud bardzo znacząco wpływa na bezpieczeństwo prowadzenia auta –przekonywali eksperci sieci ProfiAuto.pl przy okazji Międzynarodowego DniaMycia Samochodów.

 

DAFy dla Platinum Oil

Firma Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji z Baranowa zakupiła iodebrała 4 pojazdy DAF LF45.G12. Kontrakt podpisany został z autoryzowanymdealerem DAF firmą ESA Trucks Poznań z Komornikk/Poznania.    

 

Myć czy nie myć - oto jest pytanie

Choć zima tymczasowo nieco zelżała, to jednak prognozy pogodowe sąjednoznaczne - jeszcze czekają nas i opady śniegu, i nieco większe mrozy.Podpowiadamy, jak w tych warunkach pielęgnować nasze auta, by nie jeździćbrudasami aż do nastania prawdziwej wiosny.

 

Chcesz sprzedać auto?

To najpierw doprowadź je do przyzwoitego stanu. Nie ma nic gorszego, jakznaleźć wymarzony samochód z ogłoszenia, a potem przejechać się domiejsca zakupu i stwierdzić, że samochód wcale nie jest taką"igiełką", jak przez telefon zapewniał jego właściciel.

 

Mycie auta zimą - wskazane, ale z głową

Zimowa aura nie służy żadnemu samochodowi: sól na powłocelakierniczej, zamazane szyby. Kiedy nadarzy się właściwa okazja wartozafundować naszym czterem kółkom prysznic w myjni samochodowej. Należyjednak przy tym pamiętać o kilku ważnych punktach.

 

Samochodowa kąpiel w lecie

Kurz, pył, insekty, żywica z drzew. Utrzymanie powłoki lakierniczej w dobrejkondycji latem,  wcale nie jest łatwe. Czyszczenie karoserii powinno byćjednocześnie dokładne i delikatne, ale nie wolno zapominać przy tym o kilkukluczowych aspektach.

 

Co po zimie warto zrobić w swoim aucie?

Pierwszy dzień wiosny za nami. I choć tegoroczna zima nie była zbytdokuczliwa, to jednak warto nasz samochód zabrać na kontrolę pozimową.Drobne z pozoru, często niewidoczne z zewnątrz usterki mogą być za jakiśczas przyczyną większych kłopotów. A za tymi chyba nikt nie przepada.

 

Wątek na forum: Myjnia reczna

Czy ktos korzystal z uslug tej firmy ?? mozecie polecic ?? http://www.anet-blysk.pl/reczna-myjnia-samochodowa-zabrze.htm ~marcoMar86

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "myjnia samochodowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017