Wyszukiwałeś:

nadwozie X

coupe X

. Znaleziono 1207 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nadwozie coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1207 wszystkich):

Następne coupe BMW

Niedawno niemieckie BMW zaprezentowało najnowszą odsłonę popularnej"trójki" o nadwoziu cabrio. Okazało się, że tuż zakuluarami premiery odbywają się końcowe prace nad kolejną nowością.Będzie to BMW Serii 1 o nadwoziu coupe.

 

Debiut nowego coupe BMW

Inspiracją dla stworzenia tego samochodu był model-ikona o nazwie 2002, którypowstał prawie 40 lat temu. Najnowsza odsłona BMW Seria 1 o nadwoziu coupebędzie miała za zadanie wypełnić lukę w segmencie oraz podbić sercaklientów sportowym charakterem oraz ciekawym designem.

 

Modna Laguna Coupe

Podczas ostatnich targów motoryzacyjnych we Frankfurcie marka Renaultzadebiutowała z futurystycznym konceptem przedstawiającym model Laguna onadwoziu coupe. Wygląda na to, że auto jest przygotowywane do produkcjiseryjnej.

 

Ford przygotowuje Mondeo Coupe

Już za cztery lata do gamy nowego Forda Mondeo może dołączyć wersja onadwoziu Coupe. Do Internetu przeciekły pierwsze wizualizacje tego modelu,który może stać się tańszą o połowę ceny alternatywą dla tych,których nie stać na zakup Mercedesa CLS.

 

Focus Coupe następcą Capri?

Wedle najświeższych doniesień, podczas targów NAIAS zostaniezaprezentowany Ford Focus o nadwoziu coupe. Prawdopodobnie będzie onnawiązywał do legendarnego Capri.

 

Bentley: SUV, coupe i hatchback

Magazyn Auto Express dotarł do ciekawych informacji. Otóż marka Bentleyzamierza do 2015 roku wprowadzić na rynek trzy całkowicie nowe modele: SUV,hatchback oraz coupe.

 

Mazda 6 o nadwoziu coupe

Wygląda na to, że Mazda 6 będzie oferowana w czterech wersjach nadwoziowych.Do obecnych trzech dołączy bowiem za niedługo dwudrzwiowe nadwozie coupe.

 

Stylowy gentleman - BMW 6 Gran Coupe

BMW odsłoniło karty i zaprezentowało asa, którym chce popsuć szyki pozostałym graczom. Bawarski koncern późno, bo jako trzeci, prezentuje sedana z linią nadwozia coupe. Nie znaczy to jednak, że Niemcy są na straconej pozycji.

 

BMW M6 Gran Coupe: Brakujący składnik

Limuzyny z linią nadwozia Coupe to auta stylowe i wykwintne. BMW stwierdziło,że Serii 6 Coupe brakuje jednego składnika - dodatku od M Power. Oto finalnedanie, BMW M6 Gran Coupe.

 

"Coś szybkiego" od Mercedesa to C-Klasa Coupe AMG

Kiedy Mercedes zapowiedział "coś szybkiego" spod znaku AMG, wszyscy spodziewali się mocniejszego wariantu modelu AMG GT. Wygląda jednak na to, że prezent ze Stuttgartu to najprawdopodobniej nowy Mercedes Klasy C z nadwoziemcoupe i ponad 500-konnym motorem V8.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nadwozie coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017