Wyszukiwałeś:

najdrozsze X

auta X

swiata X

. Znaleziono 78 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: najdrozsze auta swiata

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 78 wszystkich):

"Gwiazda Indii" za 42 miliony złotych!

Kwintesencja klasyki. Tak można powiedzieć o wyprodukowanym w 1934 roku modeluRolls-Royce Phantom II Continental. Auto zostało przygotowane specjalnie dlamaharadży Rajkot.

 

Stać cię na nie?

Już niemal rytualnie magazyn Forbes przygotowuje co jakiś czas rankingnajdroższych samochodów świata. Poznaj topową 10-tkę aut,które gdyby posiadał polski rząd, mógłby sprzedając jeznacząco załatać dziurę budżetową.

 

Aston Martin One-77 prawie wyprzedany

Jeszcze chwila i wszystkie ściśle limitowane modele Aston Martin One-77zostaną wyprzedzane. Brytyjski producent pochwalił się, że 60spośród 77 auto znalazło już nabywców.

 

Najdroższe samochody świata wg Forbes'a

Amerykański magazyn Forbes opublikował właśnie listę najdroższychsamochodów świata, które są marzeniem przeciętnego kierowcyFocusa i utrapieniem przeciętnego milionera, bo przecież jest tu tak dużywybór...

 

Nowy E-Type

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o stworzeniu przez szwedzkiegoprojektanta Bo Zollanda współczesnego następcy jednej z ikonmotoryzacji, czyli Jaguara E-Type. Auto wejdzie do produkcji.

 

Superauto ze Słowenii

Zapewne nie przypuszczaliście, że Słowenia ma swoją własną markęsamochodów. A jednak ma. I to jakich samochodów!

 

Jedyne w swoim rodzaju Ferrari

Takie samochody w zasadzie z miejsca przechodzą do panteonu aut kultowych -Ferrari za niedługo pokaże, wyprodukowane jedynie w jednej sztuce, wyjątkoweauto.

 

Najdroższe Lambo

Lamborghini planuje stworzyć w małej ilości model Sesto Elemento,który był gwiazdą ostatnich targów samochodowych w Paryżu.Cena? Dwa miliony euro.

 

Już jest - Audi R8 GT Spyder

Audi R8 GT Spyder, które wejdzie do sprzedaży w późniejszymokresie tego roku, będzie najdroższym produkcyjnym modelem marki w historii.

 

Myślałeś, że Bugatti Veyron jest drogie?

Na wielu z nas wrażenie robią ceny takich samochodów jak BugattiVeyron, McLaren P1 czy LaFerrari. Jednak nawet gdy zsumujemy cenę wszystkichtych trzech modeli nie przebijemy ceny choćby najtańszego auta z poniższejlisty. Zobaczcie, ile kosztowały najdroższe auta wszechczasów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "najdrozsze auta swiata".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017