Wyszukiwałeś:

najgorsi X

kierowcy X

swiata X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: najgorsi kierowcy swiata

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Rusza Formuła 1 - zmiany, nowości, faworyci

Już w najbliższą niedzielę Grand Prix Australii zainauguruje nowy sezonmistrzostw świata Formuły 1. Sezonu bogatego w zmiany techniczne i regulamine.Sezon szczególnie ważny także dla Roberta Kubicy i jego teamu BMW-Sauber, który chce potwierdzić przynależność do najlepszych.

 

Rajd Dakar: Sainz podkręcił tempo

Hiszpanie Carlos Sainz/Lucas Cruz po pierwszym zwycięstwie etapowym w RajdzieDakar 2010 zwiększyli swoją przewagę w klasyfikacji generalnej nadpozostałymi kierowcami.

 

Zrozumieć Formułę 1

Wybiła godzina prawdy. Już dziś rozpoczyna się pierwszy weekend wyścigowychyba najbardziej emocjonującego sezonu w historii Formuły 1. Kto ma najlepszeauto? Kto zdobędzie tytuł mistrzowski? Jak wypadnie Robert Kubica? Pytań coniemiara, a odpowiedzi to na razie przypuszczenia. Pewny jest tylko regulamintegorocznych rozgrywek. O to zasady, którym muszą podporządkować sięnajszybsi kierowcy świata.

 

Mistrz Kierownicy powrócił

Holendrzy z wiadomych względów to naród dość radosny. Jak teżwidać na załączonym obrazku, nie do końca w niektórych przypadkachmyślący.

 

WRC doczeka się kwalifikacji

Na ostatnim posiedzeniu Światowej Rady Sportu Motorowego ustalono nowe, istotneprzepisy dla rozgrywania eliminacji Rajdowych Mistrzostw Świata. Od przyszłegoroku WRC wzbogaci się o... sesję kwalifikacyjną.

 

Weekend ze sportem motorowym

Rozpoczynający się dziś weekend przynosi nam dwa ciekawe wydarzenia, które warto śledzić. Pierwsze to start Roberta Kubicy w Rallye du Var, drugie ostatnie GP Formuły 1 w tym sezonie, które zdecyduje o tytule mistrza świata.

 

Drogowy savoir vivre

Nikt z nas nie jeździ idealnie. No, może poza paroma osobnikami przekonanymi otym, że to oni sterują prawami fizyki. Każdemu może zdarzyć się tzw."drogowa gafa". Starajmy się zatem ich unikać.

 

A Ty - jakim jesteś kierowcą?

W naszym prawie 40-milionowym kraju, ponad 20 milionówmieszkańców posiada prawo jazdy. Psychologowie przyjrzeli się kierowcomi zdarzeniom drogowym, w których oni uczestniczą, nie tylko podwzględem błędów w technice i taktyce jazdy. Przeanalizowali bowiemkierowców pod kątem zachowań, które kierują nimi podczas jazdy.

 

Walczą z agresywnymi kierowcami

Od sierpnia, na polecenie Komendanta Głównego Policji, MarkaDziałoszyńskiego, w wielu województwach działają specjalne zespołypolicji do zwalczania agresywnych zachowań na drodze. Są już pierwsze efektytych działań.

 

Najbardziej agresywni kierowcy

Poniedziałek. Poranny wyścig miejskimi arteriami. Każdy pędzi, co drugi spóźniony do pracy. Ten wymusza pierwszeństwo, tamten nie wpuszcza z podporządkowanej, klaksony, obraźliwe gesty. Myślicie, że w Polsce jeździmy agresywnie? Oto wyniki badań.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "najgorsi kierowcy swiata".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017