Wyszukiwałeś:

najszybsze X

samochody X

swiata X

. Znaleziono 124 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: najszybsze samochody swiata

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 124 wszystkich):

Najszybszy roadster świata

Niemiecka firma Brabus specjalizująca się w 'podkręcaniu' seryjnych modelimarki Mercedes wydała właśnie na rynek kolejny gorący produkt. Dzięki swoimosiągom samochód o nazwie SV12 S otrzymał już miano najszybszegoroadstera świata.

 

Najszybszy samochód świata za 100 tys.

Podczas gdy duża część populacji interesująca się motoryzacją uważaBugatti Veyron za najszybsze auto świata, to jednak prawda jest inna. Rekordnależy do mniej znanego, ale na pewno nie wolniejszego SSC Ultimate Aero.

 

Nowy najszybszy samochód świata

Do tego tytułu pretenduje pojazd, który został zaprezentowany podczaslondyńskiego show MPH09. Firma Keating i jej supersamochód TKRzamierzają pobić rekord na najszybszy samochód na świecie.

 

Ariel Atom z piekła rodem

Ariel Atom to jeden z najszybszych, a zarazem najbardziej surowychsamochodów jakie są obecnie produkowane. Połączenie ultralekkiegonadwozia z silnikami z motocykla dawało niezłą frajdę z jazdy. Terazproducent posuwa się dalej.

 

Dagger GT ma zamiar pobić wszystkie rekordy

Pół roku temu pojawiły się pierwsze informacje na temat samochodu onazwie Dagger GT. Pewnie informacje o nim przeszłyby bez echa, gdyby nieobietnica osiągów jakie miał oferować. Były one bardzo imponujące.

 

Najdroższe samochody świata wg Forbes'a

Amerykański magazyn Forbes opublikował właśnie listę najdroższychsamochodów świata, które są marzeniem przeciętnego kierowcyFocusa i utrapieniem przeciętnego milionera, bo przecież jest tu tak dużywybór...

 

Noble M600 - wszystko na ten temat

Niedawno na targach samochodów sportowych w Wielkiej Brytanii Noble wkońcu zaprezentował swoje najnowsze dziecko - M600.

 

Falcon narodowym supersamochodem Ameryki

Amerykanie, którzy słyną z tego, że lubią mieć wszystko największebądź najszybsze powinni mieć kolejny powód do dumy. Pojawiły siępierwsze spekulacje o nowym supersamochodzie zza oceanu.

 

Najszybsze auta świata

Kilka dni temu w świecie supersamochodów rozgorzała dyskusja na temattego, komu należy się tytuł najszybszego samochodu na świecie i którywynik jest ważny. We wszystko wmieszała się jeszcze organizacja przyznającatytuły Guinessa.

 

Najszybszy "dzwon" świata?

Samochody elektryczne dysponują potężnym momentem obrotowym. Przekonał sięo tym jeden z nabywców Tesli S, który rozbił swójegzemplarz zaraz po wyjeździe z salonu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "najszybsze samochody swiata".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017