Wyszukiwałeś:

najwieksza X

opona X

swiata X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: najwieksza opona swiata

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Rajdowa karuzela ruszyła

Wczoraj wieczorem (24.01.) najlepsi rajdowi kierowcy świata zainauguruowalinowy sezon WRC 2008. Na przystawkę organizatorzy Rajdu Monte Carlo przygotowalidwa wieczorne odcinki specjalne. To początek zmagań jednej z najtrudniejszychi najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów motorowych.

 

Opony z Dębicy znów najlepsze

Firma Oponiarska Dębica S.A. otrzymała kolejną nagrodę. Tym razem produktyspółki zostały wyróżnione w rankingu czytelników pismaReader’s Digest. Wyroby z Dębicy uznano za Produkt Roku 2008 w kategoriiOpon samochodowych.

 

Ciężarowy Continental na YouTube

Krótkie filmy, a na nich żywa, dynamiczna akcja. Dużo samochodówi to zdecydowanie tych najcięższych wagowo oraz Ci najważniejsi aktorzy czylizawodowi kierowcy z milionami przejechanych kilometrów, często wekstremalnych warunkach drogowych. To nowa propozycja kanału informacyjnego ooponach ciężarowych firmy Continental uruchomionego na serwisie na YouTube.

 

Michelin wyróżniony

Firma Michelin Polska SA została wyróżniona przez Polską AgencjęInformacji i Inwestycji Zagranicznych w Polsce za wkład w rozwój regionui tworzenie nowych miejsc pracy. Michelin Polska to największy pracodawca naWarmii i Mazurach. W olsztyńskiej fabryce opon pracuje około 4 tysięcyosób.

 

Największa opona świata

Michelin podczas targów Bauma prezentuje jedną z największych atrakcjitargów (dosłownie i w przenośni) – największą oponę naświecie MICHELIN XDR 59/80 R 63. Ta 63-calowa opona ma ponad 4 metrywysokości, 1,5 m. szerokości, waży 5,3 tony i może przyjąć obciążenieaż 100 ton.

 

WRC - nie, F1 - tak

Włoski producent opon, firma Pirelli, potwierdził, iż nie złożył do FIAoferty na dostarczenie opon w przyszłorocznym sezonie rajdowych mistrzostwświata, co jest równoznaczne z wycofaniem się z WRC.

 

Gigant Bridgestone'a

Japońska firma Bridgestone, jak wszyscy dobrze wiemy, produkuje opony - co dotego chyba raczej nie ma wątpliwości. Ale jakie opony!

 

"Jazda zimą wymaga cierpliwości i praktyki"

Przedstawiamy wam wywiad z Regis Ossantem, testerem opon w Centrum InnowacjiGoodyeara w Luksemburgu. Ossant należy do zespołu testującego Goodyear,składającego się z ponad 240 kierowców, inżynierów itechników. Ma sześcioletnie doświadczenie w dziedzinie testowania opon,podczas których zwiedził kawałek świata. Oto co powiedział.

 

Najdroższe samochody świata wg Forbes'a

Amerykański magazyn Forbes opublikował właśnie listę najdroższychsamochodów świata, które są marzeniem przeciętnego kierowcyFocusa i utrapieniem przeciętnego milionera, bo przecież jest tu tak dużywybór...

 

GP Japonii: Vettel przypieczętował drugi tytuł

Sebastian Vettel z Red Bull Racing dołączył do ekskluzywnego klubudziewięciu kierowców, którzy zdobyli mistrzostwo świata Formuły1 dwa razy z rzędu. Niemiec został także najmłodszym podwójnymmistrzem świata w historii Formuły 1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "najwieksza opona swiata".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017