Wyszukiwałeś:

naklejki

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naklejki

Spróbuj też wyszukać: naklejki 4wd niebieskie naklejki kia venga

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Opel Astra III: Nocne Techno

Opel Astra trzeciej generacji miała swój debiut podczas targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie w 2003 roku i od początku miał być przedewszystkim mocnym konkurentem zaprezentowanego rok wcześniej Golfa V.

 

Informacja o bezpieczeństwie na szybie

Od przyszłego roku wszystkie nowe samochody, które będą sprzedawane wsalonach samochodowych na terenie Stanów Zjednoczonych będą posiadać naszybach naklejki z informacjami na temat wyników testów zderzeniowych.

 

Ka-lkomania Forda

Brytyjski oddział Forda przygotował szczególną atrakcję dla klientów zWysp. Każdy kto będzie chciał uczynić swojego Forda Ka wyjątkowym, będziemógł zamówić sobie indywidualną kalkomanię, która przyozdobi jegosamochód.

 

DNA Jaguara i Land Rovera

JLR Polska, importer samochodów Jaguar i Land Rover, wprowadziłmikrocząsteczkowy system identyfikacji pojazdów DNA Auto, jakostandardowe zabezpieczenie wszystkich swoich aut. W ten sposób,oprócz wyrafinowanego luksusu, firma zapewni swoim klientom poczuciezwiększonego bezpieczeństwa.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Jeep Compass: Kompaktowy kowboj

Kiedy przeszło rok temu Jeep Compass wchodził na rynek, off-roadowi ortodoksii koneserzy marki nie bardzo chcieli uwierzyć w sukces samochodu, któryponiekąd zrywa z dotychczas kultywowaną, amerykańska tradycją. Kompaktowerozmiary i napęd przekazywany w standardzie na przednią oś wskazywałybyraczej, aby traktować go jako miejską bulwarówkę zamiast auta stricteterenowego. Podczas naszego redakcyjnego testu sprawdziliśmy go w obuwariantach.

 

"Dakarowe" modele Mitsubishi

Mitsubishi wprowadziło do swojej oferty trzy modele z napędem 4x4 - Pajero,Outlander, L200 - stylizowane na wersje, które uczestniczą w RajdzieDakar.

 

Czesi mają nowe radiowozy

Czeska Policja oraz Skoda Auto zaprezentowały nowy kształt radiowozów.Pierwsze samochody spośród 3 500 aut właśnie docierają do czeskichkomend i komisariatów.

 

Kia Soul: Nietypowy crossover

Na polski rynek wjeżdża właśnie całkowicie nowy model - Kia Soul,który ciężko zaklasyfikować do jakiegokolwiek znanego już segmenturynkowego. Poza niekonwencjonalnym wyglądem, jego główną zaletąpowinien być właśnie brak jakiejś bezpośredniej konkurencji, przynajmniejjak na razie, oraz dość przystępna cena.

 

Z filtrem PMK2 Twintec w MAN-ie można na oszczędzić

Nowy Filtr cząstek stałych PMK2 Twintec zainstalowany w pojeździeciężarowym MAN to oszczędności na opłatach drogowych. Filtr to przedewszystkim niższe opłaty Toll Collect pobierane za poruszanie się poautostradach w Niemczech.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017