Wyszukiwałeś:

naped X

4x4 X

. Znaleziono 103 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naped 4x4

Spróbuj też wyszukać: napęd 4x4 naped 4x4 w hondzie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 103 wszystkich):

3xNissan 4x4

Gama modeli marki Nissan z napędem na cztery koła jest bardzo różnorodna. Odmodelu X-Trail z kategorii SUV po typowo terenowe modele Patrol i Terrano.

 

Octavia na terenowo - pierwsza jazda

Moda na uterenowione auta zawitała także do fabryki Mlada Boleslaw. SkodaOctavia Scout 4x4 to oferta dla tych, którzy poszukują pakownego auta,dobrze radzącego sobie w mieście i na autostradzie, i którym nie strachbędzie się zapuścić w nieco bardziej odludne tereny.

 

Oficjalny zlot klubu Kia 4x4

W 2007 roku powstał klub miłośników samochodów marki Kia wyposażonych wnapęd na cztery koła. Patronat obejmuje nad nim firma Kia Motors Polska,która udziela klubowiczom zniżek na serwis, części zamienne, a takżeorganizuje ogólnopolskie zloty w terenie.

 

Mercedes Vito: Moby Dick

Mercedes Vito z napędem 4x4 to auto niesamowite choćby z tego powodu, że napolskich drogach gości on równie rzadko, co wieloryby w MorzuBałtyckim.

 

Polska: Japończycy liderem 4x4

W ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy br. Polacy kupili o 70% więcej aut znapędem 4x4 niż w 2006 roku, wynika z raportu IBRM Samar. Liderami wsprzedaży czteronapędówek są marki japońskie, Toyota, Suzuki i Honda.

 

3 elektryczne koncepty Chryslera

Na trwającej właśnie wystawie samochodowej w Detroit Chrysler LLCzademonstrował trzy pojazdy protypowe - Jeep Renegade, Chrysler ecoVoyager iDodge Zeo. Wszystkie mają jeden wspólny mianownik - napęd elektryczny,choć w bardzo różnorodnym zastosowaniu.

 

4x4 oraz GreenLine w Superbie

Gwiazda stoiska Skody na wystawie w Genewie - nowa generacja modelu Superbpojawi się także w dwóch dość ciekawych wersjach - z silnikiem 3,6FSI V6 4x4 oraz GreenLine.

 

Toyota Hiace 4x4: W pełni użytkowa

Każdy samochód dostawczy powinien być pakowny, niezawodny i wygodny, wkońcu to miejsce pracy kierowcy. Taka też jest Toyota Hiace, z tym że ma onacoś więcej. Napęd na cztery koła.

 

4x4 w Golfie

Subaru Impreza rośnie nowy konkurent w przypadku napędu 4x4. Volkswagen Golfto drugie auto kompaktowe, które w Europie sprzedawane będzie z takimrodzajem napędu.

 

Renault Koleos dla biznesu

Renault Polska przygotowało specjalną ofertę dla przedsiębiorców,Kupując Koleosa w wersji ciężarowej, mogą oni zaoszczędzić nawet 22 000zł. Czteromiejscowy crossover Renault to komfortowy samochód,wyposażony w opracowany przez Alians Renault-Nissan napęd 4x4.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "naped 4x4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017