Wyszukiwałeś:

naped X

4x4 X

. Znaleziono 875 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naped 4x4

Spróbuj też wyszukać: napęd 4x4 naped 4x4 w hondzie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 875 wszystkich):

Polska: Japończycy liderem 4x4

W ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy br. Polacy kupili o 70% więcej aut znapędem 4x4 niż w 2006 roku, wynika z raportu IBRM Samar. Liderami wsprzedaży czteronapędówek są marki japońskie, Toyota, Suzuki i Honda.

 

Na cztery łapy

Jeśli w teren, to tylko z napędem na cztery koła. Na początku swojejhistorii napędzane obie osie były ze sobą połączone permanentnie. Jednak wdzisiejszych czasach do automatycznej regulacji rozdziału mocy, wykorzystujesię głównie systemy elektroniczne. O to historia napędu 4x4 wpigułce.

 

Elektryczne déjà vu

Kilka dni temu, kiedy pisaliśmy o historii napędu 4x4, wspomnieliśmy oistotnym wkładzie w ewolucję tego mechanizmu, pojazdu zaprojektowanego przezFerdynanda Porsche. Jednak dzieło o nazwie Lohner-Porsche było wyjątkowejeszcze pod jednym względem - zerowej emisji spalin.

 

2.0 TDI w Octavii z 4x4 i DSG

Znane użytkownikom Škody Yeti, połączenie jednostki 2.0 TDI CR 140 KMz napędem 4x4 i przekładnią automatyczną DSG, wkrótce zostaniewprowadzone do portfolio Octavii.

 

Ferrari tłumaczy działanie 4x4

Nie każdemu musiało przypaść do gustu nowe Ferrari FF. Jednak każdy nowymodel prezentowany przez stajnię z Maranello jest nie tylko coraz szybszy, aleposiada także jakąś nowinkę technologiczną na pokładzie. W przypadku FFjest to napęd 4x4.

 

Inna definicja napędu 4x4

O najnowszym modelu Ferrari - FF, mówiło się wiele. O tym, jakwygląda, jaką ma moc i czy posiada prawdziwego ducha sportu z Maranello.Niewiele mówiło się natomiast o nowatorskim układzie napędu. Czaswięc odrobić zaległości.

 

Ten Golf będzie idealny na zimę

Wprawdzie zima nieco odpuściła, jednak z całą pewnością nie powiedziałajeszcze ostatniego słowa w tym roku. A na takie warunki, jakie panowały nanaszych drogach przez ostatnie tygodnie, napęd 4x4 wydaje się być idealnymrozwiązaniem.

 

170-konny Superb z DSG i 4x4

Do tej pory, wybierając najmocniejszą wersję wysokoprężną Skody Superb,można było zamówić albo wariant z automatyczną przekładnią DSG,albo z napędem 4x4. Od teraz flagową Skodę można skonfigurowaćjednocześnie ze skrzynią DSG i napędem na cztery koła.

 

Top: Najtańsze 4x4 z salonu

Jeszcze do niedawna napęd 4x4 w samochodzie kojarzył się nam zterenówkami, które przemierzają leśne lub błotne szlaki. Wostatnich latach ten rodzaj napędu stał się bardziej powszechny. Zobacznajtańsze, nowe samochody z polskich salonów wyposażone w napęd 4x4.

 

Volvo świętuje 20 urodziny napędu 4x4

Szwedzki producent aby uczcić 20-lecie napędu All Wheel Drive (AWD) pokazałco potrafią takie modele jak XC90, V90 Cross Country i V40 Cross Country wokolicach kurortu Åre.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "naped 4x4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017