Wyszukiwałeś:

naped X

elektryczny X

. Znaleziono 1568 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naped elektryczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1568 wszystkich):

Elektryczna TATA Indica

Na targach we włoskiej Bolonii indyjska firma TATA zaprezentowała jedną zeswoich największych ekologicznych nowości, model Indica z napędemelektrycznym.

 

Cała gama elektrycznych Renault

Już za dwa lata w sprzedaży pojawią się pierwsze elektryczne samochodyRenault. Bardzo prawdopodobne, iż będzie to od razu kilka modeli, gdyż weFrankfurcie mieliśmy możliwość obejrzenia aż cztery prototypowe pojazdy tejmarki z napędem elektrycznym.

 

Oto elektryczne BMW!

BMW także wchodzi do coraz bardziej pęczniejącego segmentu aut z napędemelektrycznym. Na styczniowej wystawie w Detroit zaprezentowane zostanie,prototypowe jeszcze, BMW Concept ActiveE.

 

Elektryczny Volkswagen... Milano

Milano. Tak pierwotnie miała nazywać się Alfa Giulietta. Wczoraj na targach wHanowerze zaprezentowany został koncepcyjny model Volkswagena o takiej nazwie.Jednak nie nazwa jest tu najważniejsza, a napęd elektryczny, który wpierwszych produkcyjnych modelach Volkswagena ma się pojawić w 2013 roku.

 

Elektryczne auta - co i kiedy?

Przyszłość motoryzacji, przynajmniej ta najbliższa, zdominowana zostanieprzez auta z napędem elektrycznym. To już jest pewne, coraz więcejproducentów zapowiada bowiem wprowadzenie tego typu modelu do swojejoferty. Jednak szukając dziś w salonach sprzedaży auta elektrycznego,jesteśmy skazani na porażkę. Zobaczmy więc, kiedy i jakie modele nieemitujące zanieczyszczeń trafią do salonów.

 

Porsche też będzie elektryczne

Jeśli ktoś jeszcze do tej pory myślał, że pojazdami wykorzystującymi prąddo napędu będą jedynie małe, miejskie auta, to teraz będzie musiałdiametralnie zmienić swój punkt widzenia. O napędzie elektrycznym corazpoważniej myślą także w Sttutgarcie, w siedzibie Porsche.

 

BASF pracuje nad produktami do aut elektrycznych

BASF intensyfikuje badania nad rozwojem innowacyjnych produktów dosamochodów z napędem elektrycznym. Rozszerzenie działań nad rozwojemakumulatorów ma zwiększyć portfel innowacyjnych produktów firmy.

 

Elektryczny Midlum

Koncern Renault Trucks przekazał firmie STEF-TFE kluczyki do Renault Midlum,16-tonowej ciężarówki z napędem elektrycznym. Jest to największysamochód ciężarowy z napędem elektrycznym, który kiedykolwiekzostał dopuszczony do ruchu drogowego z przeznaczeniem do dystrybucjiproduktów żywnościowych.

 

Rusza sprzedaż elektrycznego BMW i3

Na polskim rynku w końcu będzie można kupić pierwsze BMW z napędemelektrycznym. Według przedstawicieli niemieckiego producenta, Polacy zwracającoraz większą uwagę na ekologię, więc pojazdy na prąd będą zyskiwać napopularności.

 

SsangYong planuje elektryczny model

Koreańska marka planuje wprowadzenie modnego crossovera z jeszcze bardziejmodnym napędem elektrycznym. Czy taki samochód przyjmie się na rynku?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "naped elektryczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017