Wyszukiwałeś:

naped X

elektryczny X

. Znaleziono 175 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naped elektryczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 175 wszystkich):

Elektryczny Opel Ampera

Na zbliżającej się marcowej wystawie w Genewie Opel zaprezentuje pojazdnapędzany silnikiem elektrycznym o nazwie Ampera.

 

Elektryczny Brilliance w Szanghaju

Okazuje się, że nie trzeba być wielkim koncernem z długą historią, abywdrażać do swoich produktów najnowsze technologie. Przykładem tegojest chiński producent samochodów marki Brilliance, który nategorocznych targach w Szanghaju zaprezentował samochód elektryczny.

 

Hybryda z Maranello

Według informacji do których dotarł magazyn AutoCar włoska stajnia zMaranello zamierza włożyć do swoich samochodów napęd hybrydowy.Pierwsze zgłoszenia patentów trafiły już do urzędów.

 

Elektryczny samochód z Polski

Będzie kosztować około 30 tysięcy złotych, ale koszt 100 kilometrowejpodróży nie będzie przekraczać... 3 złotych. Już niebawem wPruszkowie pod Warszawą ruszy produkcja pierwszego samochodu elektrycznego, amy w międzyczasie przyjrzymy się na czym polega jego fenomen.

 

Elektryczny Gullwing

Wszystkie plotki i doniesienia na temat nowego supersamochodu Mercedesazaczynają się powoli sprawdzać. Nowy Mercedes SLS AMG Gullwing zostaniewyposażony w całkowicie nowatorski napęd elektryczny.

 

Elektryczny projekt Kumho

Koreańska firma Kumho kojarzy się głównie z oponami samochodowymi.Jednak plany tej firmy wykraczają dużo dalej niż produkowanie ogumienia.Niebawem możemy ujrzeć pierwszy samochód elektryczny tej marki.

 

Samochód przyszłości w Polsce + [VIDEO]

Do Warszawy zawitał samochód, który jest początkiem nowej ery whistorii motoryzacji. Mitsubishi iMIEV jest to pierwszy, seryjnie produkowanysamochód elektryczny na świecie. Mieliśmy okazję zobaczyć jakbędziemy jeździć już za parę lat.

 

Mitsubishi stawia też na hybrydę

Do tej pory Mitsubishi stawiało w swoich badaniach przede wszystkim na napędelektryczny, czego najlepszym przykładem jest pierwszy seryjnie produkowanysamochód elektryczny iMIEV. Na wystawie w Tokio japoński koncernzaprezentuje jednak koncepcyjny model o napędzie hybrydowym plug in.

 

Jeszcze nie w sprzedaży a już nagrodzony

Opel Ampera, elektryczny prototyp niemieckiej marki zdobył renomowaną nagrodę"Innovation Trophy", przyznawaną przez francuskie pismo motoryzacyjneL’Automobile Magazine w dziedzinie nowoczesnych technologii.

 

Włoska super-hybryda

Wszyscy fani stajni z Maranello oczekują przyszłorocznych targów wGenewie. Według zapowiedzi to właśnie tam zostanie zaprezentowane Ferrari 599GTB napędzane hybrydowo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "naped elektryczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017