Wyszukiwałeś:

naped X

hybrydowy X

. Znaleziono 1105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naped hybrydowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1105 wszystkich):

Hybrydowy Atego nagrodzony przed premierą

Daimler w zeszłym roku przekazał do testów konsumenckich pierwszeMercedes-Benz Atego BlueTec Hybrid oraz Mitsubishi Fuso Canter Eco Hybrid firmieDeutsche Post World Net. Auta jeżdżą w miastach oraz w transporciekrótkodystansowym. Fuso o napędzie elektryczno-dieslowskim jeździtakże w ośmiu firmach londyńskich, w zielonych strefach angielskiej stolicy.Atego dostał nagrodę za najlepsze rozwiązanie proekologiczne od władzWuerttembergii.

 

Sai, czyli hybrydowy sedan Toyoty

Sporo ciekawych nowości można zobaczyć na stoisku Toyoty podczas trwającychwłaśnie targów motoryzacyjnych w Tokio. Jedną z nich jest Toyota Sai,czyli średniej wielkości sedan, oczywiście z napędem hybrydowym.

 

Volvo testuje w Londynie nową hybrydową śmieciarkę

Volvo Trucks wprowadza na rynek udoskonaloną wersję pierwszej na świecieśmieciarki z napędem hybrydowym. Po półtora roku testóweksploatacyjnych, z doskonałymi wynikami, na rynek trafia zmodernizowanysamochód ciężarowy, wyposażony w nowe podzespoły i oprogramowanie.Nowa śmieciarka będzie testowana przez Veolia Environmental Services w centrumLondynu.

 

Hybrydowy Jaguar za trzy lata

Według najnowszych doniesień Jaguar zamierza wydać na świat samochódz napędem hybrydowym. Nastąpi to jednak nie prędzej jak na przełomie2013/2014 roku.

 

Hybrydowy MAN TGL w testach

MAN Truck & Bus i hurtownia Arndt w Monachium wspólnie testują wpraktyce pojazd TGL z napędem hybrydowym. Testy u klienta realizowane są wramach projektu „HyTruck – modułowy napęd hybrydowy dlapojazdów użytkowych“ wspieranego przez Niemieckie FederalneMinisterstwo Gospodarki i Technologii.

 

Fuso prezentuje hybrydową ciężarówkę

Fuso – producent samochodów użytkowych i członek koncernu DaimlerAG – zaprezentował właśnie w Japonii wysokotonażowąciężarówkę z napędem hybrydowym Super Great HEV. Pierwsze testywykazały, że zużywa ona znacznie mniej oleju napędowego od konwencjonalnychpojazdów. Premiera nowego prototypu nastąpi podczas targówmotoryzacyjnych w Tokio.

 

Cztery nowe hybrydy Toyoty

Przyszły rok ma być okresem dynamicznego wzrostu sprzedaży modeli Toyoty znapędem hybrydowym. Wzrost sprzedaży ma być dwukrotny, a pomóc w tymmają aż cztery hybrydowe nowości japońskiej marki.

 

Hybrydy coraz bardziej opłacalne

Jeszcze kilka lat temu auta z napędem hybrydowym uważane były za mocnonieopłacalne. Dziś ich posiadanie staje się coraz bardziej korzystne cenowo,a przy normalnym użytkowaniu zakup tego typu pojazdu zwraca się po 4-5 latach.

 

Chińczycy stawiają na benzyny, Hindusi na diesle

Samochodami z jakimi silnikami jeździ się na świecie? Bosch opracowałciekawe zestawienie, dzięki któremu możemy się dowiedzieć, naktórych rynkach dominują benzyny, a gdzie większy udział mają auta zjednostkami wysokoprężnymi, a gdzie sporo jest samochodów z napędemhybrydowym.

 

Sprzedają więcej hybryd niż diesli

Hybrydowe Toyoty sprzedają się coraz lepiej. W dwóch pierwszychmiesiącach bieżącego roku Aurisy z napędem hybrydowym stanowią już 25proc. sprzedaży tego modelu, w przypadku klientów flotowychprzekraczając sprzedaż wersji z dieslem pod maską.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "naped hybrydowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017