Wyszukiwałeś:

naped X

hybrydowy X

. Znaleziono 157 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naped hybrydowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 157 wszystkich):

Hybryda na tylny napęd

Nowy Lexus GS 450h posiada zupełnie nowy napęd hybrydowy, który może ześmiałością konkurować z konwencjonalnymi silnikami ośmiocylindrowymi.Samochód ten używa systemu Lexus Hybrid System, który jest bardzo dobrąalternatywą dla silników napędzanych benzyną oraz modeli wysokoprężnychdominujących w jego segmencie.

 

Hybrydowy Solaris Urbino

Śledząc światowe trendy dotyczące poszukiwania alternatywnych źródełenergii, polski producent autobusów, firma Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o.podjęła decyzję o rozszerzeniu palety produktów o nowy pojazd. Będzie toautobus Solaris Urbino wyposażony w napęd hybrydowy.

 

Chińska, wysokoprężna... hybryda

Jesienią 2008 roku na europejskim rynku ma pojawić się kolejny z chińskichSUV-ów. Nie byle jaki, bo wyposażony w napęd hybrydowywspółpracujący z silnikiem wysokoprężnym.

 

Nowy system hybrydowy Hondy!

Napęd hybrydowy polega na połączeniu dwóch jednostek, z którejjedna na przykład czerpie energię ze źródła takiego jak akumulator,natomiast druga jest konwencjonalną jednostką zasilaną paliwem. Hondaopracowuje alternatywną drogę dla tej technologii.

 

Podwójny przegub testowany w Monachium

Monachium jako jedno z pierwszych europejskich miast testuje autobus miejski zpodwójnym przegubem. Egzemplarz wyprodukowany przez firmę Hess undVossloh Kiepe, który właśnie odbywa jazdy próbne po stolicyBawarii został wyposażony w napęd hybrydowy.

 

Pierwszy piętrowy autobus hybrydowy

Na wystawie Euro Bus Expo Show w Birmingham Volvo zaprezentowało po razpierwszy piętrowy autobus wyposażony w napęd hybrydowy. Pierwsze egzemplarzeVolvo B5L Hybrid pojawią się na już przełomie roku w Londynie.

 

Porsche nagrodził Mercedesa

Koncern Daimler AG, właściciel marki Mercedes-Benz został wyróżnionyza swój nowatorski system hybrydowy nagrodą prof. Ferdynanda Porsche.

 

Hybrydowy Atego nagrodzony przed premierą

Daimler w zeszłym roku przekazał do testów konsumenckich pierwszeMercedes-Benz Atego BlueTec Hybrid oraz Mitsubishi Fuso Canter Eco Hybrid firmieDeutsche Post World Net. Auta jeżdżą w miastach oraz w transporciekrótkodystansowym. Fuso o napędzie elektryczno-dieslowskim jeździtakże w ośmiu firmach londyńskich, w zielonych strefach angielskiej stolicy.Atego dostał nagrodę za najlepsze rozwiązanie proekologiczne od władzWuerttembergii.

 

Sai, czyli hybrydowy sedan Toyoty

Sporo ciekawych nowości można zobaczyć na stoisku Toyoty podczas trwającychwłaśnie targów motoryzacyjnych w Tokio. Jedną z nich jest Toyota Sai,czyli średniej wielkości sedan, oczywiście z napędem hybrydowym.

 

Honda CR-Z w europejskim wydaniu

Salon samochodowy w Genewie będzie miejscem debiutu Hondy CR-Z w europejskiejspecyfikacji. Wyposażone w napęd hybrydowy coupe posiada układ siedzeń typu2+2 oraz światła do jazdy dziennej z ośmioma diodami LED.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "naped hybrydowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017