Wyszukiwałeś:

naped X

wodorowy X

. Znaleziono 106 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naped wodorowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 106 wszystkich):

UE będzie wspierać napęd wodorowy

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu wprowadzenie jednolitychkryteriów w zakresie homologacji typu pojazdów silnikowychnapędzanych paliwem wodorowym. Decyzja ta może okazać się przełomowa,dzięki której dużo łatwiejsze stanie się wprowadzanie tego typupojazdów do sprzedaży.

 

Honda uruchomiła wodorową stację ładującą

Honda to jeden z producentów, którzy przodują w rozwijaniunowych, alternatywnych technologii napędowych. Teraz Honda na tereniePrefektury Saitama uruchomiła wodorowo-słoneczną stację ładującą.

 

Hyundai stawia na napęd wodorowy

Hyundai Motor Company, jako pierwszy producent na świecie, otwiera linięprodukcyjną samochodów o bezemisyjnym napędzie wodorowym – modelix35 Fuel Cell.

 

Fiat odwraca się od napędu wodorowego

Wiele mądrych głów motoryzacji często przypomina światu, że napędwodorowy to przyszłość i alternatywa dla paliw kopalnych. Okazuje sięjednak, że nie wszyscy producenci podzielają tę opinię.

 

Toyota z napędem wodorowym na targach w Tokio

Japoński producent w Tokio nie zaprezentuje, żadnej ważnej produkcyjnejpremiery. Nie mniej jednak Toyota pokaże na swoim stoisku ciekawy koncepcyjnymodel, który przybliży światu napęd wodorowy.

 

Bawarski przebój z napędem wodorowym

BMW dzięki japońskiej technologii i umowie z Toyotą stworzy specjalnąwersję modelu i3. Auto będzie korzystało z ogniw paliwowych

 

Volkswagen przygotował wodorowego Golfa

Toyota w przyszłym roku do sprzedaży wprowadzi auto zasilane ogniwamipaliwowymi. Honda zrobi to rok później. Napęd wodorowy to bardzo dużytort do podzielenia. Dziś chrapkę ma na niego również Volkswagenpokazując najnowszy model na bazie Golfa.

 

Japońska koalicja wodorowa

Spokojnie, Japończycy nie szykują się do termojądrowej detonacji. To tylkokoalicja Toyoty, Nissana i Hondy wspierająca rozwój technologii wodorowego zasilania aut.

 

Wodorowe BMW niebawem w produkcji

Ponoć wodór to paliwo przyszłości w motoryzacji. BMW ma zamiar po raz kolejny podjąć eksperyment z tym pierwiastkiem i pokazuje kolejne samochody onapędzie wodorowym.

 

Honda i GM otworzą fabrykę napędów wodorowych

Japoński producent aut łączy siły z amerykańskim gigantem. Celem jestwspólne wybudowanie fabryki, w której mają powstawać napędywodorowe. Zobacz, kiedy planowane jest otwarcie zakładów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "naped wodorowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017