Wyszukiwałeś:

naped X

wodorowy X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naped wodorowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

UE będzie wspierać napęd wodorowy

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu wprowadzenie jednolitychkryteriów w zakresie homologacji typu pojazdów silnikowychnapędzanych paliwem wodorowym. Decyzja ta może okazać się przełomowa,dzięki której dużo łatwiejsze stanie się wprowadzanie tego typupojazdów do sprzedaży.

 

Honda uruchomiła wodorową stację ładującą

Honda to jeden z producentów, którzy przodują w rozwijaniunowych, alternatywnych technologii napędowych. Teraz Honda na tereniePrefektury Saitama uruchomiła wodorowo-słoneczną stację ładującą.

 

Hyundai stawia na napęd wodorowy

Hyundai Motor Company, jako pierwszy producent na świecie, otwiera linięprodukcyjną samochodów o bezemisyjnym napędzie wodorowym – modelix35 Fuel Cell.

 

Toyota z napędem wodorowym na targach w Tokio

Japoński producent w Tokio nie zaprezentuje, żadnej ważnej produkcyjnejpremiery. Nie mniej jednak Toyota pokaże na swoim stoisku ciekawy koncepcyjnymodel, który przybliży światu napęd wodorowy.

 

Najmniejszy SUV od Mercedesa

Producent ze Stuttgartu na targach w "Mieście Aniołów"prezentuje studyjny model G-Code. Auto wyposażone w napęd wodorowy może byćzapowiedzią najmniejszego SUVa marki pozycjonowanego poniżej modelu GLA.

 

Volkswagen przygotował wodorowego Golfa

Toyota w przyszłym roku do sprzedaży wprowadzi auto zasilane ogniwamipaliwowymi. Honda zrobi to rok później. Napęd wodorowy to bardzo dużytort do podzielenia. Dziś chrapkę ma na niego również Volkswagenpokazując najnowszy model na bazie Golfa.

 

Audi też stawia na ogniwa paliwowe

Choć to Toyota pierwsza wprowadza do sprzedaży model napędzany ogniwamipaliwowymi, to jednak konkurencja nie śpi. Na wystawie w Los Angeles Audizaprezentowało model A7 Sportback h-tron quattro, będący pierwszym autem,które obok ogniw paliwowych będzie miało napęd na 4 koła.

 

Toyota zwiększa produkcję wodorowego Mirai

Popularność zasilanej wodorem Toyoty Mirai znacznie przekroczyła założeniajapońskiej firmy. Aby klienci nie musieli czekać zbyt długo na auta, skalaprodukcji zostanie zwiększona.

 

Rekordowy zasięg Toyoty Mirai

Toyota Mirai nazywana jest autem przyszłości. Jej wodorowy napęd nie emitujedo atmosfery żadnych szkodliwych substancji, a koszty tankowania sąminimalne. Okazuje się, że auto ma także znacznie większy zasięg niż pozostałe auta z silnikami elektrycznymi.

 

Wodorowy Lexus już za cztery lata

Brytyjskie źródła donoszą, powołując się na szefa europejskiegooddziału Lexusa, że już za cztery lata japoński producent zaoferuje klientomsamochody elektryczne zasilane wodorowymi ogniwami paliwowymi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "naped wodorowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017