Wyszukiwałeś:

naprawa

. Znaleziono 2032 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naprawa

Spróbuj też wyszukać: naprawa silnika naprawa hamulcy naprawa SILNIKA 2L HDI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2032 wszystkich):

Prawo do Naprawy

Reprezentanci motoryzacyjnego rynku części i napraw uruchomili kampanię Prawodo Naprawy. Celem jej jest ochrona prawa do konsumenckiego wyboru orazkonkurencji na rynku samochodowych części zamiennych, serwisowania i napraworaz narzędzi i wyposażenia warsztatowego.

 

Naprawa szkód na podstawie faktur?

Po raz kolejny problematyka dokumentowania naprawy szkody fakturami trafia doSejmu. Za zmianą systemu likwidacji szkód komunikacyjnych opowiadająsię głównie przedstawiciele organizacji skupiających warsztatysamochodowe, także te autoryzowane, z kolei za odrzuceniem tych propozycji jestbranża ubezpieczeniowa.

 

Naprawiaj, zamiast wymieniać

Doświadczony blacharz jest w stanie niewielkie wgniecenia karoserii naprawićprzy użyciu specjalistycznego sprzętu i zastosowaniu kilku chwytów,polegających na wyciągnięciu uszkodzonego elementu nadwozia. Jednak wprzypadku większych wgnieceń, naprawa wymaga wycięcia trefnej części,przyspawania nowej i koniecznego lakierowania. Do teraz.

 

Naprawy aut będą tańsze

17 listopada br. przyjęte zostały kluczowe poprawki do europejskiegorozporządzenia Euro 5/6. W połączeniu z obowiązującym od 1 czerwcarozporządzeniem o wyłączeniach blokowych w motoryzacji ("nowe GVO")kierowcy mają zagwarantowany dostęp zarówno do tańszych części, jaki tańszych usług serwisowych, oferowanych przez niezależne warsztaty.

 

Wątek na forum: Naprawy aut będą tańsze

w całym tym pseudoprawnym wywodzie zabrakło najważniejszego -klient kupując produkt POWINIEN otrzymać jego pełną dokumentację (również warsztatową) aby nie musiał np z wymianą przysłowiowej żarówki jeździć do serwisu. W okresie gwarancji naprawy w serwisie to norma ale PO GWARANCJI dostęp do wie...

 

Lepiej zapobiegać niż naprawiać

Posiadanie samochodu w dzisiejszych czasach do najtańszych nie należy. Z tegoteż powodu wielu kierowców szuka tańszych sposobów na utrzymanieswoich aut w należytym stanie technicznym. Coraz częściej profilaktyczneprzeglądy samochodów są odkładane w czasie, a do warsztatu udajemysię dopiero na niezbędną naprawę.

 

Kto i po co odwiedza warsztat, i ile tam płaci?

Z usług mechanika samochodowego najczęściej korzystamy w ramach szkody z OClub AC, której naprawa waha się od 2 do 5 tys. złotych. Jeślidecydujemy się na naprawę prywatną, wówczas nasze wydatkinajczęściej zamykają się w kwocie do 1 tysiąca złotych.

 

Rusza naprawa nasypu na drodze ekspresowej S7 Pasłęk ? Miłomłyn

Zgodnie z planem, wykonawca odcinka drogi ekspresowej S7 Pasłęk –Miłomłyn, firma Strabag rozpoczęła naprawę osiadającego nasypu na drodzeekspresowej S7 koło Miłomłyna. Wykonawca usunie usterkę na własny koszt.GDDKiA informuje, że po zakończeniu naprawy zażąda dodatkowo wydłużeniagwarancji przez wykonawcę na naprawiany fragment drogi.

 

Wątek na forum: kolejna naprawa silnika

Witam czy ktos z Was miał sytuacje ponownej naprawy silnika w Qashqai-u? diesel 1,5 ? naprawa jest gwarancyjna ale niestety kolejna - jak wyglada kwestia auta zastepczego jezeli samochod jest na firmę i gdzie mogę znalezc warunki gwarancji w kwestii kolejnej naprawy silnika bo w ogolnych warunka...

 

Wątek na forum: Nissan Patrol regeneracja i naprawa ramy

Warsztat samochodowy Cartech4x4 oferuje kompleksową naprawę oraz profesjonalną konserwację ram w samochodach Nissan Patrol. Konserwacja i naprawa ramy składa się z kilku etapów, które są konieczne do pełnego odzyskania sprawności. Zaczynamy od wyczyszczenia podwozia z piachu i błota, następnie de...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017