Wyszukiwałeś:

narkotyki

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: narkotyki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Wątek na forum: Brałeś? Nie jedź!

wie ktoś jak jest jak zlapią za jazdę na haju? w przypadku alkoholu wiadomo, są limity, jak je przekroczysz grozi zabraniem prawa jazdy. A jak z narkotykami, sa w ogóle jakieś limity i czy to jest w ogóle mierzalne? Czy wziąłem 5 machów marichuany, czy wypaliłem dwa skręty? ~...

 

Jazda 'na fazie'

Jak donosi szokujący raport RAC Foundation i magazynu Max Power, ponad jednapiąta młodych kierowców codziennie jeździ pod wpływem narkotyków, bądźteż innych środków odurzających.

 

Brałeś? Nie jedź!

Pod takim hasłem wystartowała 25 czerwca 2009 r. ogólnopolska kampaniaspołeczna Krajowego Biura ds. Przeciwdziała Narkomanii. Jej celem jestuświadomienie młodzieży, że prowadzenie samochodu pod wpływemnarkotyków może skończyć się tragicznie, i to nie tylko dla kierowcy.

 

Brałeś? Nie jedź - rusza kampania

Rusza kolejny etap kampanii społecznej „Brałeś? Nie jedź! Ponarkotykach rozum wysiada”. Od dziś, w sieci kin "Multikino",na terenie całego kraju emitowany będzie spot telewizyjny pokazujący, jakzgubne mogą być skutki prowadzenia pojazdów pod wpływemnarkotyków.

 

Zmiany w zakazach dla pijanych kierowców

Senatorowie postanowili znowelizować Kodeks karny w części dotyczącej zakazuprowadzenia pojazdów przez nietrzeźwych kierowców, bądź takich,którzy zbiegli z miejsca zdarzenia.

 

Dożywocie dla pijanych i po narkotykach

Jeśli zdarza Ci się wsiąść za kierownicę swojego auta po kilkugłębszych, to od dzisiaj musisz mieć się podwójnie na baczności. Wżycie wchodzą bowiem zaostrzone przepisy odnośnie kar dla kierowców,którzy prowadzili samochód pod wpływem alkoholu bądź innegośrodka odurzającego. W skrajnych przypadkach grozi im nawet dożywotnia utratauprawnień do prowadzenia samochodu.

 

Ferrari w kolumbijskiej policji

W niektórych krajach oprócz "zwykłych"radiowozów w służbie policji można spotkać takie samochody jakPorsche, Lamborghini czy choćby Honda NSX. Dużo wody w Wiśle upłynie za nimnasza policja będzie mogła ścigać przestępców egzotycznymi autami.W tej kwestii przegonili nas nawet Kolumbijczycy.

 

Wątek na forum: Pijani kierowcy zapłacą jeszcze więcej

no i dobrze ,za błędy trzeba płacić - jak lubisz alkohol lub narkotyki to przemieszczaj się transportem publicznym lub taksówka wyjdzie taniej. wilhelm

 

Surowe kary dla pijanych kierowców w Polsce. A jak jest w Europie?

Nasi ustawodawcy przygotowali surowsze kary za jazdę pod wpływem alkoholu.Niebawem zapewne wejdą one w życie. Czy jednak kara pieniężna do 10 tys.zł, czasowy bądź dożywotni zakaz prowadzenia auta i wreszcie koniecznośćzainstalowania w aucie blokady alkoholowej to aż tak dotkliwe sankcje.Porównaliśmy je z karami, jakie mogą spotkać kierowców w innychkrajach europejskich.

 

Jak substancje psychoaktywne wpływają na kierowcę?

Kierowca wsiadający za kółko powinien być sprawny i wypoczęty, a dotego zdrowy, ponieważ wysoka sprawność psychofizyczna wpływa nabezpieczeństwo. Mówiąc krótko im lepsza nasza kondycja, tymbezpieczniej podróżujemy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017