Wyszukiwałeś:

nastepca X

Bugatti X

Veyron X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nastepca Bugatti Veyron

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Czy następca Veyrona będzie hybrydą?

Pojawiły się nowe plotki dotyczące następcy Bugatti Veyron. Dużeprawdopodobieństwo, że spadkobierca Veyrona będzie hybrydą.

 

Następca Veyrona w przyszłym roku

Bugatti, które stworzyło legendarny samochód Veyron zamierza wprzyszłym roku pokazać wszystkim producentom kto rządzi w królestwiehiperaut. Następca Veyrona nadchodzi!

 

Główny projektant potwierdza nową bestię od Bugatti

"Ciężko pracujemy w Bugatti, ale nie martwicie się,nadchodzi(...)". Tym samym główny projektant Grupy Volkswagena,Walter de Silva oficjalnie potwierdził prace nad „następcą”Veyrona.

 

Kolejne informacje w sprawie następcy Veyrona

Bugatti szykuje jeszcze mocniejszego i szybszego następcę Veyrona.Informacje, które w zachodnich mediach pojawiły się w tym tygodniumówią m.in. jak będzie nazywał się nowy model od Bugatti.

 

Zostało 8 Veyronów do kupienia

Znaki na niebie i ziemi pokazują, że zeszłoroczne doniesienia w sprawie problemów ze sprzedażą Veyrona można wsadzić między bajki. Prezesmarki Bugatti potwierdził, że firma ma do sprzedania jeszcze tylko 8 egzemplarzy Veyrona.

 

Ostatni Bugatti Veyron w Genewie

Na początku roku informowaliśmy, że Bugatti zostało jeszcze do sprzedaniaosiem egzemplarzy Veyronów. Teraz niemiecki Auto Motor und Sport donosi,iż W Genewie  francuska marka zaprezentuje finalną wersję Veyrona.

 

Ostatnie Bugatti Veyron sprzedane!

Jeśli snuliście plany zakupu fabrycznie nowego Bugatti Veyrona to oficjalnieogłaszamy - spóźniliście się. Ostatni egzemplarz słynnego autazostał sprzedany.

 

Ostatni Veyron bardzo drogi. Następca już jest

W Genewie Bugatti zaprezentowało finalny egzemplarz Veyrona - La Finale.Udało nam się porozmawiać z jednym z pracowników francuskiej marki,który dostarczył ciekawych informacji.

 

Następca Bugatti Veyrona będzie hybrydą

Prace nad następcą Bugatti Veyrona idą pełną parą. Francusko-niemiecka marka już testuje różne warianty nowego hiperauta, a jeden z nich ma hybrydowy układ napędowy.

 

Bugatti Chiron - Genewa 2016

 

Oto najdroższy i najszybszy seryjnie produkowany samochód na świecie. Następca Bugatti Veyron jest wyposażony w silnik W16 o pojemności ośmiu litrów. Jego maksymalna moc to 1500 KM, a potężny silnik generuje 1600 Nm maksymalnego momentu obrotowego.Missing You (Jahzzar) / CC BY-SA 4.0

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nastepca Bugatti Veyron".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017