Wyszukiwałeś:

nastepca X

Bugatti X

Veyron X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nastepca Bugatti Veyron

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Czy następca Veyrona będzie hybrydą?

Pojawiły się nowe plotki dotyczące następcy Bugatti Veyron. Dużeprawdopodobieństwo, że spadkobierca Veyrona będzie hybrydą.

 

Następca Veyrona w przyszłym roku

Bugatti, które stworzyło legendarny samochód Veyron zamierza wprzyszłym roku pokazać wszystkim producentom kto rządzi w królestwiehiperaut. Następca Veyrona nadchodzi!

 

Główny projektant potwierdza nową bestię od Bugatti

"Ciężko pracujemy w Bugatti, ale nie martwicie się,nadchodzi(...)". Tym samym główny projektant Grupy Volkswagena,Walter de Silva oficjalnie potwierdził prace nad „następcą”Veyrona.

 

Nowe Bugatti może być za szybkie

Brytyjski Autocar zapowiada, że nowe hiperauto od Bugatti osiągnie pierwsząsetkę w czasie 2.3 sekundy. Problem jednak w tym, że to teoretycznezałożenia, a rzeczywistość może być zupełnie odmienna.

 

Kolejne informacje w sprawie następcy Veyrona

Bugatti szykuje jeszcze mocniejszego i szybszego następcę Veyrona.Informacje, które w zachodnich mediach pojawiły się w tym tygodniumówią m.in. jak będzie nazywał się nowy model od Bugatti.

 

Ostatni Bugatti Veyron w Genewie

Na początku roku informowaliśmy, że Bugatti zostało jeszcze do sprzedaniaosiem egzemplarzy Veyronów. Teraz niemiecki Auto Motor und Sport donosi,iż W Genewie  francuska marka zaprezentuje finalną wersję Veyrona.

 

Ostatnie Bugatti Veyron sprzedane!

Jeśli snuliście plany zakupu fabrycznie nowego Bugatti Veyrona to oficjalnieogłaszamy - spóźniliście się. Ostatni egzemplarz słynnego autazostał sprzedany.

 

Ostatni Veyron bardzo drogi. Następca już jest

W Genewie Bugatti zaprezentowało finalny egzemplarz Veyrona - La Finale.Udało nam się porozmawiać z jednym z pracowników francuskiej marki,który dostarczył ciekawych informacji.

 

Następca Bugatti Veyrona będzie hybrydą

Prace nad następcą Bugatti Veyrona idą pełną parą. Francusko-niemiecka marka już testuje różne warianty nowego hiperauta, a jeden z nich ma hybrydowy układ napędowy.

 

Bugatti Chiron - Genewa 2016

 

Oto najdroższy i najszybszy seryjnie produkowany samochód na świecie. Następca Bugatti Veyron jest wyposażony w silnik W16 o pojemności ośmiu litrów. Jego maksymalna moc to 1500 KM, a potężny silnik generuje 1600 Nm maksymalnego momentu obrotowego.Missing You (Jahzzar) / CC BY-SA 4.0

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nastepca Bugatti Veyron".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017