Wyszukiwałeś:

nastepca X

Gallardo X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nastepca Gallardo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Następca Gallardo - Cabrera?

Od momentu kiedy zadebiutowało Ferrari 458 Italia Lamborghini myśli już otym, żeby do boju wystawić swój nowy model. Prawdopodobnie następcaGallardo otrzyma nazwę Cabrera i stosowne parametry.

 

Lamborghini: Dwie niespodzianki w Genewie

Najnowsze plotki z Włoch mówią, że na zbliżające się wielkimikrokami targi w Genewie producent aut z Santa'a Agata przywiezie dwa nowe supersamochody. Czy zobaczymy następcę Gallardo?

 

Następca Lamborghini Gallardo w przyszłym roku

Jedna z tajemnic marki Lamborghini została wreszcie ujawniona. W jednym z wywiadów, prezes Lamborghini Stephan Winkelmann zdradził, że następca Gallardo pojawi się w przyszłym roku.

 

Następca Gallardo w kilku wersjach

W 2014 roku Lamborghini zamierza przedstawić światu następcę Gallardo. Okazuje się, że auto pojawi się w kilku wersjach, ale gama tego modelu będzie mniejsza w porównaniu do tego co prezentowało Gallardo.

 

Lamborghini przygotowuje ostatnią wersję Gallardo

Wiele ostatnio pojawia się informacji dotyczących następcy Lamborghini Gallardo, które ma zadebiutować w roku 2014. Zanim jednak dojdzie do tego Włosi przedstawią ostatnią wersję Gallardo.

 

Lamborghini Gallardo w dwóch odsłonach

Rozpoczęte targi w Paryżu przynoszą dwie włoskie premiery pochodzące z jednej stajni. Lamborghini zmieniło model Gallardo LP 560-4 oraz prezentujenową wersję LP 570-4 Edizione Tecnica. Oto dwa nowe wcielenia Gallardo imiejmy nadzieję, że to już ostatnie.

 

Ostatnie Gallardo opuściło taśmę produkcyjną

"Nadejszła wiekopomna chwila!" zwykł mawiać legendarny Pawlak i tosamo mogą powiedzieć polscy fani marki Lamborghini. Oto z taśmy produkcyjnejw Sant'Agata zjechał ostatni egzemplarz Gallardo.

 

Lamborghini: Umarł król, niech żyje król

Ledwo wczoraj pisaliśmy, że taśmę produkcyjną w Sant'Agata opuściłostatni egzemplarz Gallardo, a Lamborghini już o nim zapomniało. Włosizapowiadają nadstępce!

 

Lamborghini zmienia nazwę następcy Gallardo

Znów głośno o następcy Gallardo. Ptaszki ćwierkają, że Lamborghinipod koniec tego miesiąca pokaże długo wyczekiwany model, który niebędzie nazywał się jednak Cabrera.

 

Następca Gallardo oficjalnie!

Na ten samochód czekało wielu fanów supersamochodów z SantAgata Bolognese. Po wielu tygodniach zapowiedzi i teaserów wideo w końcuujawnił się następca Gallardo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nastepca Gallardo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017