Wyszukiwałeś:

nastepca X

Veyrona X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nastepca Veyrona

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Czy następca Veyrona będzie hybrydą?

Pojawiły się nowe plotki dotyczące następcy Bugatti Veyron. Dużeprawdopodobieństwo, że spadkobierca Veyrona będzie hybrydą.

 

Bugatti: Następca, który następcą nie będzie

Potwierdzają się ostatnie plotki, które wypłynęły z obozu Bugatti.Firma w najbliższych latach nie zamierza produkować super sportowej limuzyny.Pojawi się jednak następca Veyrona, który tak do końca następcą niebędzie.

 

Następca Veyrona w przyszłym roku

Bugatti, które stworzyło legendarny samochód Veyron zamierza wprzyszłym roku pokazać wszystkim producentom kto rządzi w królestwiehiperaut. Następca Veyrona nadchodzi!

 

Główny projektant potwierdza nową bestię od Bugatti

"Ciężko pracujemy w Bugatti, ale nie martwicie się,nadchodzi(...)". Tym samym główny projektant Grupy Volkswagena,Walter de Silva oficjalnie potwierdził prace nad „następcą”Veyrona.

 

Bugatti pod parasolem ochronnym Volkswagena

Jeśli chodzi o markę Buggati to na razie wiadomo, że firma ta pracuje nadnastępcą Veyrona. I przy pracach nad nowym modelem pracownicy nie muszązaprzątać sobie głowy niczym innym. Wszystko dlatego, że żadne cięcia ichnie dotyczą.

 

Kolejne informacje w sprawie następcy Veyrona

Bugatti szykuje jeszcze mocniejszego i szybszego następcę Veyrona.Informacje, które w zachodnich mediach pojawiły się w tym tygodniumówią m.in. jak będzie nazywał się nowy model od Bugatti.

 

Zostało 8 Veyronów do kupienia

Znaki na niebie i ziemi pokazują, że zeszłoroczne doniesienia w sprawie problemów ze sprzedażą Veyrona można wsadzić między bajki. Prezesmarki Bugatti potwierdził, że firma ma do sprzedania jeszcze tylko 8 egzemplarzy Veyrona.

 

Ostatni Bugatti Veyron w Genewie

Na początku roku informowaliśmy, że Bugatti zostało jeszcze do sprzedaniaosiem egzemplarzy Veyronów. Teraz niemiecki Auto Motor und Sport donosi,iż W Genewie  francuska marka zaprezentuje finalną wersję Veyrona.

 

Pierwsze szczegóły na temat następcy Veyrona

Zakończenie produkcji Veyrona nie oznacza, że marka Bugatti poddaje się wbatalii o tytuł najmocniejszego, najszybszego... W przygotowaniu jest jużnastępca, który najprawdopodobniej będzie się nazywał Chiron.

 

Następca Bugatti Veyrona będzie hybrydą

Prace nad następcą Bugatti Veyrona idą pełną parą. Francusko-niemiecka marka już testuje różne warianty nowego hiperauta, a jeden z nich ma hybrydowy układ napędowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nastepca Veyrona".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017