Wyszukiwałeś:

nauka X

jazdy X

. Znaleziono 192 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nauka jazdy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 192 wszystkich):

Prawo Jazdy w Szkole Auto

Pierwsza grupa uczestników kursu nauki jazdy prowadzonego przez SzkołęAuto podeszła do egzaminu na prawo jazdy kat. B.

 

Fiat: 14 000 aut do nauki jazdy

BSM (British School of Motoring), najpopularniejsza szkoła nauki jazdy wWielkiej Brytanii i włoski koncern motoryzacyjny Fiat, ogłosiły zawarcieporozumienia, na mocy którego Fiat stanie się nowym dostawcąsamochodów dla BSM.

 

Nauka jazdy dla niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska S.A. dostrzega problemy osób niepełnosprawnych i starasię pomagać tym, którzy zostali doświadczeni przez los. Abyumożliwić naukę jazdy samochodem, Szkoła Auto przygotowała specjalnyprogram szkoleniowy - L Driving. Jest to kurs na prawo jazdy kat. B, skierowanydo osób niepełnosprawnych.

 

Kolejny instruktor na podwójnym gazie

Policjanci z Legnicy zatrzymali nietrzeźwego instruktora nauki jazd,który szkolił kursantkę. „L” do nauki jazdy, którąkierowała kobieta, uderzyła w ciężarówkę. Instruktor miał blisko1,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu 8 lat więzienia.

 

Egzamin na rauszu

Pijani kierowcy może nie są jeszcze naszą plagą narodową, ale – mimociągłej propagandy medialnej – z całą pewnością jest to już bardzopoważny problem. Okazuje się, iż dotyczy on nie tylko kierowców, alerównież kursantów, osoby podchodzące do egzaminów, anawet instruktorów nauki jazdy.

 

Prawa jazdy podrożeją!

Podwyżka podatku VAT o jeden punkt procentowy z początkiem 2011 roku dotknienas wszystkich. Jednak przy okazji zmian w ustawie o podatku od towarów iusług nasi rządzący wprowadzają i inne rozwiązania mające, w zamyśle,ratować budżet państwa. Podatkiem VAT objęte zostaną, zwolnione do tejpory, kursy na prawo jazdy.

 

Będzie trudniej o prawo jazdy

Jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości zapisać się na kurs prawa jazdy,to pospiesz się. Już niedługo w życie wejdą zmiany, zgodnie zktórymi już egzamin teoretyczny na prawo jazdy może dla wielukandydatów okazać się nie do przejścia. Trudniejsze życie miećbędą także świeżo upieczeni kierowcy.

 

Łatwiej zostać taksówkarzem bądź instruktorem jazdy

Nasi rządzący biorą się za deregulację dostępu do zawodów. Napierwszy ogień pójdzie łącznie 49 zawodów, w tym m.in.taksówkarze, egzaminatorzy osób ubiegających się o prawo jazdyoraz instruktorzy nauki jazdy. Zapowiadane zmiany mają skutkować m.in.zmniejszeniem cen za usługi świadczone przez te osoby.

 

Taksówkarz, egzaminator, instruktor objęte deregulacją

Podczas ostatniego posiedzenia Sejmu posłowie przyjęli ustawę łagodzącądostęp do niektórych zawodów. Łatwiej będzie teraz zostaćm.in. taksówkarzem, ale także egzaminatorem oraz instruktorem naukijazdy.

 

Będą zmiany w egzaminach na prawo jazdy

Podczas wczorajszego posiedzenia Sejmu sekretarz stanu w resorcie transportu,Zbigniew Rynasiewicz, zapowiedział zmiany w sposobie egzaminowaniakandydatów na kierowców. W całym kraju mają obowiązywaćjednolite zasady egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nauka jazdy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017