Wyszukiwałeś:

nawigacja X

AutoMapa X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nawigacja AutoMapa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Pentagram z AutoMapą

Producenci AutoMapy oraz PENTAGRAM Europe podpisali umowę, na mocyktórej nawigacje GPS firmy PENTAGRAM będą sprzedawane na polskim rynkuz oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa.

 

Będziesz wiedział gdzie jest niebezpiecznie

AutoMapa i Fundacja Krzysztofa Hołowczyca „Kierowca Bezpieczny”zrealizowały projekt „500 najniebezpieczniejszych stref drogowych wPolsce”, dzięki któremu wszyscy kierowcy podróżujący wnawigacji satelitarlną z wgraną AutoMapą będą mieli dostęp do danych oszczególnie niebezpiecznych odcinkach dróg na terenie Polski.

 

AutoMapa i PKP chronią kierowców na przejazdach

Producenci AutoMapy i PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wspólnieostrzegają kierowców o wszystkich przejazdach kolejowo-drogowych wramach akcji “Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj!”.

 

AutoMapa w promocji

AutoMapa 6, pojawi się jeszcze przed Świętami w nowych, niższych cenach, aod 16 listopada AutoMapę można kupić nawet o 1/4 taniej, niż do tej pory!

 

Nawigacyjne nowości od Beckera

Firma Becker wprowadza na rynek dwa nowe urządzenia nawigacyjne: Traffic AssistZ112 i Traffic Assist Z116 – nieduże, wygodne i proste w obsłudze. Sąto pierwsze urządzenia z nowej linii, w których zmieniono obudowę orazrozbudowano funkcje oprogramowania.

 

Nowa marka nawigacji w Polsce

Firma 2N-Everpol wprowadziła do dystrybucji kolejną markę w segmencienawigacji przenośnych: NAVMAN.  Wprowadzenie produktów NAVMAN,miało na celu uzupełnienie oferty w niższy i tańszy segment nawigacjiprzenośnych, zgodnie z potrzebami rynku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nawigacja AutoMapa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017