Wyszukiwałeś:

nawigacja X

becker X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nawigacja becker

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Nawigacja dla fanów Ferrari

Niemiecki producent sprzętu car audio przygotował gratkę dla fanów Ferrari.Najnowszy produkt tej firmy o nazwie Traffic Assist Ferrari to kolejnapropozycja z rodziny mobilnych nawigacji, która poza całkiem przyzwoitymifunkcjami dysponuje bardzo ciekawym wyglądem.

 

Citroen idzie swoją drogą

Citroën wprowadza do sprzedaży samochody seryjnie wyposażone w systemnawigacyjno-telematyczny My Way. System ten jest owocem pracy Harmann Beckeropartym na mapach firmy Navteq.

 

Nowa nawigacja Beckera

Firma Harman/Becker prezentuje kolejny model urządzenia nawigacyjnego z seriiTraffic Assist. W Z204 producent ponownie położył nacisk na innowacjeupraszczające obsługę i zwiększające bezpieczeństwo w czasiepodróży.  

 

Becker aktualizuje za darmo

Od 1 grudnia 2009 roku firma Harman/Becker wprowadziła gwarancję darmowejaktualizacji map do najnowszej dostępnej wersji poprzez portal Becker MyXtras.

 

Nawigacyjne nowości od Beckera

Firma Becker wprowadza na rynek dwa nowe urządzenia nawigacyjne: Traffic AssistZ112 i Traffic Assist Z116 – nieduże, wygodne i proste w obsłudze. Sąto pierwsze urządzenia z nowej linii, w których zmieniono obudowę orazrozbudowano funkcje oprogramowania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nawigacja becker".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017