Wyszukiwałeś:

nawigacja

. Znaleziono 1723 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nawigacja

Spróbuj też wyszukać: nawigacja gps nawigacja saab nawigacja sportage

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1723 wszystkich):

Interaktywna nawigacja

Amerykańska firma Johnson Control zaczęła współpracę z producentemnawigacji satelitarnej marki TomTom w kierunku stworzenia nowoczesnego ibardziej interaktywnego urządzenia pomagającego w eksploracji nieznanych namokolic, a zarazem ułatwiającego życie.

 

GoClever - nowa nawigacja

Na rynku jest kilka sprawdzonych firm oferujacych przenośne urządzenianawigacji satelitarnej. Jest także cała masa tych mniej znanych. Dotestów redakcyjnych trafił niedawno produkt jednej z nich, GoClever.

 

Nawigacja za darmo

Firma Nokia udostępniła na polskim rynku najnowszą wersję oprogramowania donawigacji – Ovi Maps. Niezależnie od tego, czy przemieszczamy sięsamochodem, czy pieszo, aplikacja ta zaprowadzi nas do celu dziękiudoskonalonym mapom oraz wysokiej klasy nawigacji samochodowej i pieszej.

 

Nawigacja od Nokii za darmo

Firma Nokia ogłosiła dziś plany udostępnienia bezpłatnej nawigacji pieszeji samochodowej w swoich smartfonach w ramach nowej wersji Ovi Map. Nowa wersjanawigacji będzie zawierać niezbędne funkcje nawigacji samochodowej i pieszej.

 

Nawigacja dla motoklistów od TomTom

TomTom przedstawia nową, inteligentną nawigację dla motocyklistów -TomTom Urban Rider. Nowy model nawigacji dla motocyklistów wyposażonyjest w intuicyjny ekran, który może być bez kłopotu obsługiwany wrękawiczkach, oraz niezwykle prosty w obsłudze interfejs.

 

Nawigacje samochodowe GPS - przegląd nowości 2010

Zbliżający się sezon wakacyjny to prawdziwy okres żniw dlaproducentów nawigacji samochodowych. Postanowiliśmy przyjrzeć siękilku tegorocznym nowościom urządzeń GPS, które dostępne są napolskim rynku. Wszak późniejszy komfort podróży, zaoszczędzonyczas i pieniądze oraz jakość nawigowania, zależą od właściwego wyboruelektronicznej mapy.

 

Nawigacje dedykowane

Kto chce wyposażyć swoje auto w system nawigacji satelitarnej, ma do tegowiele różnych możliwości. Coraz prężniej rozwija się też grupaproducentów, którzy takie urządzenia opracowują z myślą okonkretnych modelach samochodów. Wpasowują się idealnie w miejsceprzygotowane dla oryginalnych produktów i często są od nich o połowętańsze.

 

Nawigacja w telefonie

Jeżeli Twój samochód nie został wyposażony w fabrycznąnawigację  satelitarną i nie posiadasz takiego urządzenia w wersjiprzenośnej, możesz wykorzystać swój telefon komórkowy. Nawetjeśli nie posiada wbudowanej anteny GPS.

 

Uchwyt nawigacji się odkleja? Jest sposób

Pewnie już nie raz mieliście problem z uchwytami do nawigacji czy urządzeńmultimedialnych. Słabo trzymające, odklejające się uchwyty to częsty widok.Na polski rynek wchodzą właśnie akcesoria firmy HR Auto-Comfort, któretemu zapobiegną. Są one przystosowane do nawigacji marki BLOW.

 

"Kaj Ty jedziesz pieronie?!" w nawigacji + [VIDEO]

Tego jeszcze nie było. Teraz nawigacja NaviExpert poprowadzi nas do celu pośląsku. Głos to nie byle jaki. Lektorem w polskim systemie nawigacji mobilnejzostał dobrze znany instruktor jazdy Grzegorz Stasiak.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017