Wyszukiwałeś:

nawigacje X

dedykowane X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nawigacje dedykowane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Nawigacja dla kobiety

Firma TomTom przygotowała specjalną premierę. Jest to nawigacja WhitePearlzaprojektowana z myślą o kobietach.

 

Nawigacja z rozrywką

Clarion przedstawia najnowsze multimedialne centrum rozrywki samochodowej -NX509E. Model w rozmiarze 2-DIN, łączy w sobie odtwarzacz DVD, 7-calowy ekranz dotykowym sterowaniem oraz wbudowaną nawigacją GPS.

 

Nawigacje samochodowe GPS - przegląd nowości 2010

Zbliżający się sezon wakacyjny to prawdziwy okres żniw dlaproducentów nawigacji samochodowych. Postanowiliśmy przyjrzeć siękilku tegorocznym nowościom urządzeń GPS, które dostępne są napolskim rynku. Wszak późniejszy komfort podróży, zaoszczędzonyczas i pieniądze oraz jakość nawigowania, zależą od właściwego wyboruelektronicznej mapy.

 

Nawigacje dedykowane

Kto chce wyposażyć swoje auto w system nawigacji satelitarnej, ma do tegowiele różnych możliwości. Coraz prężniej rozwija się też grupaproducentów, którzy takie urządzenia opracowują z myślą okonkretnych modelach samochodów. Wpasowują się idealnie w miejsceprzygotowane dla oryginalnych produktów i często są od nich o połowętańsze.

 

Wątek na forum: Nawigacje dedykowane (2DIN) od Navi-media

Czy ktoś ma, widział, jeżdził z tym ustrojstwem? Zgoogluj nazwę Navi-media aby zobaczyć szczegóły Czy faktycznie współpracują z autosalonami? Ciekaw jestem opinii (szczególnie użytkowników), a z powodu dużej konkurencyjności cenowej w stosunku do nawigacji fabrycznych - pewnie wielu może b...

 

Uwaga na nawigacje w Volvo!

Do tej pory zdarzało się nam narzekać na nawigacje w samochodach,głównie ze względu na ich słabe zdolności w szybkim i bezbłędnymdoprowadzeniu nas do celu podróży. Nawigacje oferowane za dopłatą wVolvo mogą jednak stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia.

 

Urodzinowe nawigacje od NAVIGON

W związku z przypadającym na ten rok jubileuszem, NAVIGON przygotowałspecjalne zestawy urządzeń z darmową usługą FreshMaps oraz TMC Pro.

 

Nawigacja specjalnie dla aut elektrycznych

Nie tylko premierowe modele samochodów osobowych można było podziwiaćna dniach prasowych targów IAA we Frankfurcie. Swoje nowościprzedstawiali także producenci m.in. nawigacji, w tym firma TomTom z nawigacjąspecjalnie dedykowaną pojazdom elektrycznym.

 

Nawigacja Becker dla kibica

Becker Football to limitowana edycja urządzeń nawigacyjnych przygotowana zmyślą o fanach wybierających się na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.

 

Wątek na forum: Nawigacje dedykowane

To nie tak drogo wychodzi, jak navi z supermarketu czasem kosztuje 1500 zł (lepszej firmy) ~Tommy z tonącej wyspy Tuska

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nawigacje dedykowane".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017