Wyszukiwałeś:

nielegalne X

zapoznanie X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nielegalne zapoznanie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

RSMP: Leszek Kuzaj rezygnuje

Czterokrotny rajdowy Mistrz Polski Leszek Kuzaj nie wystartuje w aucie klasyS2000 w rozpoczynającym się już dzisiaj Rajdzie Subaru. Niestety jakpoinformował  w komunikacie zespołu STT Racing osobiście krakowskikierowca, zrezygnował także całkowicie ze startu w tej imprezie.

 

Rajd Lotos: To nie Staniszewski "upalał"

Dyrekcja 5. Rajdu Lotos, który odbędzie się w pierwszy weekend czerwcaw okolicach Gdańska, sprostowała informację dotyczącą nielegalnegozapoznania z trasą przez załogę nr 12 Zbigniew Staniszewski/Bartłomiej Boba.Zawodnicy zostali zwolnieni od tego zarzutu.

 

Brałeś? Nie jedź - rusza kampania

Rusza kolejny etap kampanii społecznej „Brałeś? Nie jedź! Ponarkotykach rozum wysiada”. Od dziś, w sieci kin "Multikino",na terenie całego kraju emitowany będzie spot telewizyjny pokazujący, jakzgubne mogą być skutki prowadzenia pojazdów pod wpływemnarkotyków.

 

Platforma Obywatelska o przyszłości polskiej motoryzacji

Kierowcy są taką grupą społeczną, która często stanowi dlarządzących doskonałe źródło finansowania różnych potrzebbudżetowych. Brak jakiejś wspólnej organizacji, reprezentującejwszystkich właścicieli samochodów, powoduje, że pomimo sporej liczbykierowców, nikt nie dba o ich dobro. Dlatego też zbliżające sięwybory parlamentarne są dobrą okazją, by zapytać się polityków,jakie mają plany co do przyszłości branży motoryzacyjnej w naszym kraju.

 

Jeździsz rowerem? A znasz te przepisy?

Korzystanie z roweru w ruchu miejskim staje się w naszym kraju corazpopularniejsze. Niestety, wielu rowerzystów nie zna podstawowychprzepisów poruszania się tym środkiem transportu. A, jak wiadomo,nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nielegalne zapoznanie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017