Wyszukiwałeś:

niewidomy X

kierowca X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: niewidomy kierowca

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Będzie nakaz jazdy na światłach w UE?

Bardzo dobrze ja cały rok smigam na światłach i uważam że wszyscy powini tak jeżdzic. ~tino

 

320km/h z niewidomym kierowcą

Niezłego wyczynu dokonał jeden z mieszkańców Republiki PołudniowejAfryki. Otóż pobił on rekord prędkości dla niewidomego kierowcyjadąc z prędkością 320km/h.

 

Kierowcy nie widzą, że nie widzą

Wzrok to bez wątpienia najważniejszy ze zmysłów w przypadkuosób prowadzących pojazdy samochodowe. Tymczasem, jak pokazują badania,wraz z wiekiem coraz więcej kierowców cierpi na różne wadywzroku, a co gorsza, bardzo często są tego całkowicie nieświadomi.

 

Nie dmuchniesz ? nie pojedziesz

Największą plagą polskich dróg wciąż bez najmniejszych wątpliwościpozostają pijani kierowcy. Dlatego też każda próba ograniczenia ichliczby jest warta zastanowienia. Być może skutecznym rozwiązaniem będzieelektroniczy system ilteQ, opracowany przez firmę Noidss, a którypozwala uruchomić samochód tylko trzeźwym kierowcom.

 

Przełamując strach

Podczas jazd próbnych na torze testowym przy centrum projektowania modeli Forda w Merkenich w Niemczech grupa 30 niewidomych i niedowidzącychosób mogła udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Mateusz Lisowski: W połowie wyścigu nigdy nie zdarzyło się, żebym nie spał

Zaczynał od kartingu, ale nigdy nie planował ścigać się w bolidachjednomiejscowych. Wygrał serię wyścigową w Czechach i prestiżowy puchar wNiemczech. To jak bardzo jest szybki pokazał podczas pierwszej eliminacjiVolkswagen Castrol Cup na torze w Poznaniu. Do ścigania podchodzi realnie, alenigdy nie odpuszcza. Zapraszamy do wywiadu z kierowcą wyścigowym MateuszemLisowskim.

 

Top: Najbardziej niesamowite motoryzacyjne rekordy

W branży motoryzacyjnej, podobnie jak w innych, ciężko obejść się bezrekordów. Prezentujemy zestaw najbardziej niesamowitych rekordów,które zostały pobite w ostatnich latach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "niewidomy kierowca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017