Wyszukiwałeś:

niezawodne X

modele X

. Znaleziono 207 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: niezawodne modele

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 207 wszystkich):

Bezawaryjne Japończyki

Samochody pochodzące od japońskich producentów zdominowały zestawienie stunajbardziej niezawodnych używanych samochodów z ostatniej dekady. Finalistówrankingu wybierano oraz oceniano z listy 55 tysięcy modeli.

 

Najbardziej niezawodne marki i modele

Już po raz trzeci z rzędu Honda okazała się bezkonkurencyjna wśródproducentów oferujących najbardziej niezawodne auta flotowe.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Najbardziej niezawodni według ADAC

Niemiecki automobilklub ADAC opublikował najnowszy raport awaryjnościsamochodów. W rankingu ADAC 2008 najlepsze okazały się niemieckie auta,a najwięcej powodów do zadowolenia może mieć Audi.

 

DEKRA 2009, czyli najmniej i najbardziej awaryjne modele

Po raz kolejny publikujemy na naszych stronach jeden z najbardziej rzetelnychraportów usterkowości, bazujący na 15 milionach przebadanychsamochodów osobowych przez niemiecką organizację DEKRA. Sprawdź, jakiemodele okazały się najmniej awaryjne, a kupno których grozi częstsząwizytą w serwisie.

 

Które auta psują się rzadziej, a które częściej? [VIDEO]

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem samochodu używanego i boisz się, żetrafisz na wyjątkowo awaryjny model, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.Jak co roku, jako jedyni w polskim Internecie, prezentujemy szczegółowewyniki raportu awaryjności DEKRA, które pozwolą poznać najmniej inajbardziej awaryjne modele dostępne na rynku.

 

Najmniej awaryjne według TUV

Wszelkie raporty awaryjności aut używanych mają to do siebie, żeróżnie można oceniać ich wiarygodność. Z pewnością lepszespojrzenie na faktyczną niezawodność modeli daje spojrzenie na kilka takichzestawień. Dlatego do ubiegłotygodniowego raportu DEKRA 2011 prezentujemydziś wyniki najnowszego zestawienia TUV 2011.

 

Jak to jest z tą awaryjnością Toyoty?

Pojawiające się ostatnio informacje o akcjach serwisowych obejmującychmiliony aut Toyoty mogą niepokoić użytkowników samochodów tejjapońskiej marki. Z drugiej jednak strony, Toyota co rusz zajmuje czołowemiejsca w renomowanych rankingach awaryjności. Jak to więc jest z tąawaryjnością u największego obecnie producenta aut na świecie.

 

Najbardziej niezawodne auta - raport TUV 2014

Modele niemieckich producentów oraz Toyota to najwięksi zwycięzcynajnowszej edycji raportu usterkowości przygotowanego na podstawie badańtechnicznych przeprowadzonych przez specjalistów z TUV, czyliniemieckiego Urzędu Dozoru Technicznego. Najmniej usterkowym samochodemosobowym okazał się Opel Meriva.

 

Agila najbardziej niezawodnym autem Wielkiej Brytanii

Agila, znana na Wyspach Brytyjskich pod marką Vauxhall, została uznana najbardziej godnym zaufania autem na tamtejszym rynku przez firmę WarrantyDirect.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "niezawodne modele".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017