Wyszukiwałeś:

nowe X

radiowozy X

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowe radiowozy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Wątek na forum: Policja w Jeepach

W sumie, to jak na radiowozy, to niezłe, ale... "Nowe radiowozy posłużą policjantom do patrolowania trudno dostępnych miejsc, miedzy innymi w górach i nad morzem." - pytam, od kiedy Bydgoszcz, Warszawa czy Łódż są w górach lub nad morzem?!... Wiem, wiem, jest przecież "między innymi", ale po...

 

260-konne radiowozy na drogach Warmii i Mazur

Uwaga kierowcy. Jeszcze w tym roku na drogach województwawarmińsko-mazurskiego pojawi się 12 kolejnych nieoznakowanych i mocnychradiowozów, które dzięki wyposażeniu w videorejestratory mająbyć skuteczną bronią do walki z piratami drogowymi.

 

Warszawska policja w Alfach Romeo

Stołeczna policja otrzymała 12 nowych radiowozów, które trafiądo wszystkich komend powiatowych, a 3 egzemplarze do wydziału ruchu drogowego.Alfy Romeo 159 wyposażone zostały w niezbędny sprzęt, pomocny w ściganiupiratów drogowych na najniebezpieczniejszych drogach o dużym natężeniuruchu.

 

Nowe radiowozy w USA

Ford Crown Victoria w policyjnych barwach to już niemal jedna z ikonStanów Zjednoczonych, podobnie jak żółte nowojorskietaksówki i czarne wozy FBI. Niestety te czasy odchodzą i szykują sięduże zmiany.

 

Nowe Mercedesy dla łódzkiej policji

Pierwsze oznakowane Mercedesy Sprintery trafiły już w ręce łódzkichpolicjantów. Nowe furgony zastąpią wysłużone Volkswageny T-4. Będąz nich korzystać funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. W sumiew całym kraju będzie jeździło 600 takich maszyn, dostosowanych do potrzebsłużby.

 

Radiowóz od Lamborghini

Policja znów jest szybka. Niestety nie mówimy tu o naszychrodzimych funkcjonariuszach. Włoska policja po smutnej stracie znówmoże pochwalić się piekielnym radiowozem. Oto jego wysokość Huracan LP610-4 w barwach włoskiej policji!

 

Kolejne cee'dy dla warszawskich policjantów

Policjanci ze stołecznej komendy otrzymali nowe radiowozy. Są to Kie cee'd,wybrane w wyniku przetargu, których zakup dofinansował budżet miastastołecznego Warszawy.

 

Nowe radiowozy dla Kielc

Policjanci z jednostek powiatu kieleckiego otrzymali do swojej dyspozycji noweOple Corsy i Kie cee'd - łącznie 14 nowych radiowozów.

 

100 milionów na nowe radiowozy

W budżecie na przyszły rok ministerstwo spraw wewnętrznych przewidziało 400mln zł na zakup sprzętu podległym sobie służbom, z czego 100milionów zostanie przeznaczonych na wymianę policyjnej floty.

 

Policja dostanie 1600 nowych pojazdów

Jeszcze w tym roku polska policja wzbogaci się o nowe radiowozy. Będzie ich wsumie 1600, a łączny koszt ich zakupu wyniesie nieco ponad 100 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nowe radiowozy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017