Wyszukiwałeś:

nowe X

radiowozy X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowe radiowozy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Nowe, srebrne radiowozy!

W przeciągu najbliższych trzech lat Policja zamierza kupić około 5-6tysięcy nowych samochodów, zarówno oznakowanych jak inieoznakowanych. Wraz z nimi rozpocznie się nowa era radiowozów,które będą odtąd malowane w kolorach srebrno-niebieskich, zgodnie zdyrektywami UE. Dodatkowo zmienią się też procedury zamawiania takich aut.

 

Do szpitala w Porsche Cayenne

Ministerstwo Zdrowia w Bułgarii zakupiło w ostatnim czasie 32 nowe karetki.Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie fakt, że każdy z pojazdów kosztowałśrednio 120 tys. euro. Tyle bowiem trzeba było zapłacić za jeden egzemplarz- dość unikatowej karetki nawet jak na skalę europejską -, modelu PorscheCayenne.

 

Policja w Jeepach

Nowe, oznakowane terenówki Jeep Cherokee Sport 2.8 CRD 6M warte ok. 150tysięcy złotych każda trafiły do policjantów z Bydgoszczy, KomendyStołecznej, Rzeszowa, Krakowa, Gdańska i Łodzi.

 

Polska Policja w Megane Sport

55 nowych radiowozów trafi dziś do policjantów zwarmińsko-mazurskiego i dolnośląskiego. Srebrne Kia, Ople, Fordy, Fiaty iNissany wyjadą na drogi już w połowie stycznia. We flocie policyjnychradiowozów znajdą się też sportowe Renault Megane z silnikiem o mocy225 KM, wyposażone w wideorejestratory. To nowa broń w walce z piratamidrogowymi.

 

200-konne radiowozy na Pomorzu

Na pomorskie drogi wyjechało właśnie 5 nowych aut wyposażonych wwideorejestratory, w tym 4 200-konne Passaty. To najmocniejsze radiowozy wwojewództwie pomorskim. Wszystkie nowe pojazdy trafiły do komendmiejskich i powiatowych.

 

Nowe samochody dla policji

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o wygranym przez Kię przetargu na dostawędla polskiej policji ponad 2.500 egzemplarzy modelu cee'd. Jak się okazuje, tonie jedyne zakupy, jeśli chodzi o auta, jakie w tym i przyszłym roku dokonapolicja w naszym kraju.

 

Czesi mają nowe radiowozy

Czeska Policja oraz Skoda Auto zaprezentowały nowy kształt radiowozów.Pierwsze samochody spośród 3 500 aut właśnie docierają do czeskichkomend i komisariatów.

 

Policja wycofuje wysłużone furgony

Do końca sierpnia wszystkie jednostki Policji mają wycofać z użytkowaniastare i wyeksploatowane furgony zasilane benzyną. Wysłużone volkswagenytransportery, T4 i fordy transity zostaną zastąpione przez nowe, ekonomicznesamochody zakupione w ramach programu modernizacji Policji.

 

Wyprzedaż w Policji

Chcesz kupić Volkswagena, Daewoo czy Fiata w dobrej cenie mając świadomość,że ten samochód służył dla naszego kraju? 67 samochodów czekana nowych właścicieli i będzie je można nabyć na przetargu.

 

Policja się zbroi

18 specjalistycznych furgonów, 64 ambulanse RD, 120 samochodów zvideorejestratorami, 368 motocykli otrzymają policjanci w ramach podpisanegoprojektu o doposażenie Policji przez Unię Europejską. Wartość zakupionegosprzętu to ponad 70 milionów złotych i w 85 procentach zostaniesfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nowe radiowozy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017