Wyszukiwałeś:

nowosci X

rynkowe X

. Znaleziono 222 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowosci rynkowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 222 wszystkich):

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościrynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusoraz Clio Grandtour (kombi).

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Nawigacje samochodowe GPS - przegląd nowości 2010

Zbliżający się sezon wakacyjny to prawdziwy okres żniw dlaproducentów nawigacji samochodowych. Postanowiliśmy przyjrzeć siękilku tegorocznym nowościom urządzeń GPS, które dostępne są napolskim rynku. Wszak późniejszy komfort podróży, zaoszczędzonyczas i pieniądze oraz jakość nawigowania, zależą od właściwego wyboruelektronicznej mapy.

 

Przegląd paryskich nowości

Do rozpoczęcia największej imprezy motoryzacyjnej drugiego półrocza,nie tylko w Europie, ale chyba i na całym globie, czyli wystawy Mondial deL'Automobile Paris, pozostał niemal dokładnie miesiąc. W związku z tym corazwięcej producentów zdradza, czym będzie chciało przyciągnąćzwiedzających do swoich stoisk w paryskich halach wystawowych.

 

Nowości 2011

Już za parę dni początek 2011 roku. Nowy rok, jak zwykle, przynosi nam sporonowości. Nie inaczej jest i w branży motoryzacyjnej, która poprzełamaniu kryzysu szykuje dla nas wiele mniej lub bardziej ciekawych premier.Poniżej prezentujemy listę tych nowości i okres, kiedy wjadą one na polskirynek.

 

Nowości A.D. 2013

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a niedługo potem Sylwester i nowy 2013rok. Wraz z nim nowe plany, marzenia, nadzieje... Dla tych, którzyplanują, marzą o zakupie nowego samochodu przygotowaliśmy listę nowości,które w nadchodzących dwunastu miesiącach zadebiutują w polskichsalonach sprzedaży. A wśród nich wiele naprawdę ciekawych modeli...

 

Cztery auta na piątkę

Choć w świecie motoryzacji najważniejszym obecnie wydarzeniem są targi wGenewie, to jednak dzieje się także w innych obszarach. Organizacja Euro NCAPopublikowała właśnie wyniki przeprowadzonych testów zderzeniowychczterech kolejnych nowości rynkowych.

 

Te nowości pojawią się w 2014 roku

mijających dwunastu miesięcy, ale i odpowiedni moment, by spojrzeć uważniena tę najbliższą przyszłość. A w tej czeka nas kilkadziesiąt premiercałkowicie nowych bądź gruntownie zmodernizowanych modeli. Zapraszamy dokrótkiej wędrówki po najciekawszych nowościach 2014 roku, jakiespróbują podbić polski rynek aut nowych.

 

Przyszykowali na ten rok aż 30 premier

Ubiegły rok był niezwykle udany dla Grupy Volkswagena na polskim rynku. Prawiejedna czwarta udziału w rynku, Skoda najpopularniejszą marką, Volkswagen natrzeciej pozycji i powrót po perturbacjach marki Seat. Było nieźle, alew tym roku ma być jeszcze lepiej. A to za sprawą m.in. aż 30 nowościłącznie wszystkich marek.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nowosci rynkowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017