Wyszukiwałeś:

nowosci X

rynkowe X

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowosci rynkowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Seat Ibiza FR już gotowy

Jeszcze nie tak dawno temu tegoroczna edycja wystawy w Barcelonie stała poddużym znakiem zapytania. Okazuje się, iż nie tylko odbędzie się, ale ibędzie miejscem światowych premier kilku interesujących nowości, w tym SeataIbizy FR.

 

Oto nowa Astra (oficjalnie + video)

Przed kilkoma tygodniami pokazały się jeszcze nieoficjalne zdjęcia nowej,czwartej już generacji modelu Opel Astra. Dlatego też niemiecki koncern nieczekał do rozpoczęcia wystawy we Frankfurcie, kiedy to model ten będzie miałświatową premierę, ale już teraz zdradził pierwsze szczegóły oswoim nowym kompakcie.

 

Nowa Klasa E kombi

Debiutująca w marcu na europejskim rynku nowa generacja Mercedesa klasy Esprzedaje się niemal tak dobrze jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Odlistopada ten trend może się jeszcze zwiększyć. Do sprzedaży trafi bowiemwersja kombi E-klasy.

 

Ekologia, nowości i nieobecni - IAA 2009

Dwa pierwsze dni, przeznaczone dla przedstawicieli prasy, tegorocznej edycjiwystawy samochodowej we Frankfurcie nad Menem już za nami. Można się więcpokusić o pierwsze wrażenia, spostrzeżenia i opinie. I próbęodpowiedzi na pytanie, czy kryzys, jaki od pewnego czasu drąży branżęmotoryzacyjną, już przemija, czy wciąż jest odczuwalny.

 

Nowy Jaguar XJ wjeżdża do Polski

Pół roku po światowej premierze nowy Jaguar XJ pojawi się także napolskim rynku. Flagowy model z kotem na masce będzie dostępny w sprzedaży odpoczątku zaczynającego się już lada moment 2010 roku.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Mercedes w 2010 roku

W bieżącym roku Mercedes planuje wprowadzić na rynek kilka swoich nowości,utrzymując tym samym trend wzrostowy z 2009 roku. Wzrost sprzedażyzagwarantować ma ponadto pojawienie się nowej rodziny silnika benzynowego CGI.

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nowosci rynkowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017