Wyszukiwałeś:

nowy X

model X

. Znaleziono 4899 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowy model

Spróbuj też wyszukać: nowy model iveco

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4899 wszystkich):

VW: Nowy model w klasie wyższej

Jak informuje branżowy magazyn Auto Motor und Sport niemiecki Volkswagenplanuje wprowadzić do produkcji nowy model klasy wyższej. Byłby to trzeci, pomodelach Phaeton i Touareg samochód producenta z Wolfsburga w tym segmencie.

 

Suzuki z klasy premium

Suzuki wprowadza na rynek całkowicie nowy model – sportowego sedanaKizashi, bazujący na serii projektów koncepcyjnych Kizashi. Autoniestety trafi póki co tylko na rynek Japonii i StanówZjednoczonych.

 

Porsche 911 Turbo znów czaruje

Porsche wprowadza nowy model na pierwszą pozycję listy swoich seryjnychsamochodów sportowych. Nowe Porsche 911 Turbo zostało zarównozmodernizowane pod względem technologicznym, jaki i odświeżone stylistycznie.

 

Renault Fluence - nowy model dla wybranych

Jesienią tego roku koncern Renault wprowadza do sprzedaży nowego sedana− Fluence. Auto ma ambicje stać się najatrakcyjniejszą ofertą w swejkategorii.

 

Citroen podał ceny nowego C3

Nowy Citroen C3 wchodzi na polski rynek. Zobacz na ile francuska marka wyceniłaswój nowy model, który w sprzedaży będzie dostępny w trzechpoziomach wyposażenia.

 

TATA będzie sprzedawać nowy model w Polsce

Z początkiem września w polskich salonach TATA Motors pojawi się całkowicieodmieniony następca modelu Indica – TATA Indica Vista. "Będzie tozupełnie nowa konstrukcja, auto większe i bardziej przestronne" -zapewnia indyjski producent.

 

Nowy model nadzieją Infiniti

W ciągu czterech najbliższych lat japońska marka należąca do koncernu Nissan wprowadzi na rynek nowy model. Infiniti pokłada nadzieję w nadchodzącym modelu licząc na zainteresowanie zwłaszcza ludzi młodych.

 

Jaguar zapowiada nowy model

Na salonie samochodowym w Nowym Jorku Jaguar nie zaprezentował nowego modelu,ale go zapowiedział. Brytyjska marka dostarczy światu pierwsze od dawnasportowe auto. Będzie to model F-Type.

 

Aston Martin szykuje nowy model na Genewę

Jeden z inwestorów marki Aston Martin ogłosił, że zamierzaprzygotować zastrzyk pieniędzy, aby odświeżyć gamę modelową brytyjskiegoproducenta. W Genewie zobaczymy nowy model marki z Gaydon.

 

Bristol zapowiada nowy model

W tym roku BMW reaktywowało markę Bristol. Brytyjski producent zapowiada swój nowy model. Auto dostanie silnik pochodzący z Bawarii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nowy model".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017