Wyszukiwałeś:

nowy X

odcinek X

. Znaleziono 2940 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowy odcinek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2940 wszystkich):

Wątek na forum: Nowy odcinek Zakopianki z poślizgiem

ale co, na tym nowym odcinku sie w poslizg wpada? ~tytuł

 

Nowy odcinek tygodnika już jest

Witamy w kolejnym odcinku tygodnika motoryzacyjnego portalu Mojeauto.pl –„Piąte koło”. A dziś w programie między innymi: „Rajdowydebiut mojeauto.pl”, „Kilka tricków na mniejszespalanie” i „Nowe BMW M5 na horyzoncie”.

 

Przez granicę w Świecku dwójką w nowej odsłonie

Autostrada A2, której lubuski odcinek już lada dzień zostanie oddany doruchu, kończy się 2 km przed granicą w Świecku. I co dalej? Bez obaw, droganie kończy się w polu. Wzorowo i na dodatek w nowatorskiej technologiiwyremontowany został odcinek krajowej „dwójki”, naktóry niemal niezauważalnie zjedziemy z autostrady - zapewnia GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Autostradą A2 wygodnie i szybko do Europy!

- Będzie to najdłuższa w Polsce i najnowocześniejsza trasa autostradowaspełniająca marzenia Polaków o swobodnym dostępie do sieci autostradeuropejskich. (...) Termin oddania autostrady do użytku wynikający z umowy zrządem to maj 2012 r., ale my stajemy na głowie, żeby kierowcy moglipodróżować do Świecka już pod koniec tego roku – zapowiadałAndrzej Patalas, prezes zarządu Autostrada Wielkopolska S.A. II. Wykonawcasłowa dotrzymał. Już od czwartku 1 grudnia do ruchu oddany zostanie odcinekautostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka o długości 105,9 km. Dodatkowooznacza to, że przez pierwsze sześć miesięcy nowym odcinkiempodróżowac bedziemy bezpłatnie.

 

Lotniskowy odcinek Trasy Słowackiego planowo

Budowa I odcinka - niespełna 3 kilometrowego odcinka Trasy Słowackiego dobiegakońca. Trwają właśnie ostatnie odbiory techniczne. Dwujezdniową, w dodatkudwupasmową ulicą pojedziemy od lotniska do ul. Spadochroniarzy. Trasapowstała w ciągu zaledwie ośmiu miesięcy.

 

Nową drogą S74 z Kielc do Cedzyny

Nowy wylot drogi ekspresowej S74 z Kielc do Cedzyny  w kierunku Lublina iRzeszowa ma blisko 7 kilometrów (w granicach miasta - 2,7 km, pozagranicami Kielc – 4,1 km). Przedsięwzięcie zakładało  budowęwęzła z tunelem w ciągu kieleckiej ulicy Świętokrzyskiej czyli drogi 74 podAleją Solidarności czyli pod drogą krajową 73. W ramach inwestycji powstałarównież nowa dwujezdniowa droga będąca przedłużeniem ulicyŚwiętokrzyskiej w kierunku Cedzyny.

 

Ruszają przetargi na ostatnie odcinki Drogowej Trasy Średnicowej

Niebawem rozpoczną się kolejne, ostatnie już etapy budowy Drogowej TrasyŚrednicowej na Śląsku. Właśnie ruszył przetarg na budowę dwóchzabrzańskich odcinków, tzw. części zachodniej trasy. Kolejne przetargina pozostałe dwa odcinki w Gliwicach ogłoszone będą w kolejnych miesiącach.Do wybudowania pozostało jeszcze niespełna 16 km. Docelowo Drogowa TrasaŚrednicowa, zwana także autostradą  miejską, będzie miała około 32km długości i połączy Katowice z Gliwicami. Jak wszystko potoczy sięzgodnie z planami, cała trasa będzie gotowa pod koniec 2014 roku.

 

W 2012 roku przybyło najwięcej nowych dróg

W 2012 roku oddano do użytku około 740 kilometrów nowych drógkrajowych. Dzięki nowym odcinkom autostrad i dróg ekspresowych kierowcyw krótszym czasie pokonają trasę np. ze stolicy do Łodzi, Wrocławiaczy Gdańska. W mijającym roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych iAutostrad wydała na inwestycje około 22 mld zł.

 

Przetargi dla podkarpackich odcinków S19

Otwarto oferty na kontynuację projektowania oraz budowę 6,3 km odcinka drogiekspresowej S19 od węzła Świlcza (DK4) do węzła Rzeszów Południe(Kielanówka). W przetargu pozostaje jeszcze drugi odcinek S19 na odcinkuSokołów Małopolski - Stobierna (12,5 km). Termin składania ofert mija25 lutego br.

 

Wątek na forum: Autostrada A2 - są chętni do budowy wschodniego odcinka

Bardzo dobra wiadomość. Tylko dlaczego przetarg i budowa ma jeszcze trwać tak długo? Odcinek od węzła "Lubelska" do obwodnicy Mińska Maz. powinien zostać otwarty jednocześnie z odcinkiem POW, czyli tzw S2 od węzła "Puławska" do węzła "Lubelska". Inaczej wcześniej otw...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nowy odcinek".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017