Wyszukiwałeś:

nowy X

odcinek X

. Znaleziono 185 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowy odcinek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 185 wszystkich):

Najdroższy odcinek A-4

Pod koniec stycznia 2005 r zakończony został jeden z najtrudniejszych inajdroższych etapów w budowie autostrady A-4. Oddany do użytkowania odcinekA-4 Chorzów Batory - Gliwice Sośnica liczy około 16 km.

 

Autostrada A1 będzie na czas

Odcinek autostrady z Nowych Marz do Torunia będzie gotowy w obiecanym terminie.Taką deklarację złożył resort transportu. Z przedstawionego harmonogramuwynika, że do sierpnia przyszłego roku powstanie projekt budowlany, a przetargna wykonawcę budowy ogłoszony będzie w styczniu 2008 r. Zakończenierealizacji przewidziane jest na jesień 2010 roku.

 

Nowy odcinek S-8 - obwodnica Oleśnicy

28 listopada pierwsi kierowcy mogli przejechać obwodnicą Oleśnicy w ciągudrogi krajowej nr 8. Długość odcinka wynosi 12,7 km, a koszt inwestycji to164 mln złotych.

 

Otwarto kolejny odcinek S7

Oddano do użytku kolejny odcinek drogi ekspresowej S7. Przebudowa ruchliwejdrogi krajowej nr 7 do parametrów trasy ekspresowej na odcinku blisko 16km kosztowała ponad 456 mln zł. Do 2012 roku ekspresowa siódemka mapołączyć Kraków, Warszawę i Gdańsk.

 

Szczecin: Będą burzyć żeby budować

Mieszkańcy Szczecina niedawno mieli okazję zapoznać się z planami budowy Vetapu Obwodnicy Śródmiejskiej. Zanim jednak powstanie 1,2 km odcinek tejtrasy, konieczne będą wyburzenia części budynków, w tym takżemieszkalnych.

 

Budowa A2 Świecko – Nowy Tomyśl dopiero w lipcu

Budowa blisko 106 km odcinka autostrady A2 do granicy zachodniej ruszy dopiero wwakacje. Koncesjonariusz Autostrada Wielkopolska SA zapewnia jednak, że odcinekautostrady A2 Nowy Tomyśl – Świecko zostanie oddany do użytku przedmistrzostwami EURO 2012.

 

W oczekiwaniu na A4

Oczekiwane przez kierowców otwarcie odcinka autostrady A4 prowadzącej dogranicy z Niemcami może nastąpić w piątek 14 sierpnia. Ukończony zostałodcinek autostrady A4 od Krzyżowej do Zgorzelca.

 

Powstaje nowy odcinek S19 na Lubelszczyźnie

Symboliczne wbicie pierwszej łopaty przez przedstawicieli władzwojewództwa lubelskiego i samorządów lokalnych, inwestora iwykonawcy, przypieczętowało start robót budowlanych obwodnicy Kocka iWoli Skromowskiej leżącej w ciągu przyszłej drogi ekspresowej S19(prowadzącej od granicy polsko-białoruskiej w Kuźnicy przez Białystok,Lublin i Rzeszów do granicy polsko-słowackiej w Barwinku). Koszt budowyblisko 8-kilometrowego, jednojezdniowego odcinka wraz z przygotowaniemdokumentacji, wykupem gruntu i nadzorem wyniesie 264,9 mln zł. Kierowcy z nowejtrasy skorzystają w kwietniu 2012 roku.

 

Umowa na kolejne kilometry A4 do granicy z Ukrainą

Ostatni odcinek autostrady A4 do granicy z Ukrainą powstanie do kwietnia 2012roku – zapewnia GDDKiA, która podpisała właśnie umowęwykonawcą odcinka Radymno-Korczowa (gr. państwa). Wartość umowy to 818,5 mlnzł.

 

Nowy wariant S7 odcinka Chęciny - Jędrzejów

Będzie nowy fragment jednego z wariantów przebiegu odcinka Chęciny– Jędrzejów drogi ekspresowej S-7. Kielecki oddział GeneralnejDyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad złoży w Regionalnej DyrekcjiOchrony Środowiska nowy wniosek o decyzję o środowiskowych uwarunkowaniachzgody na realizację inwestycji . Przy założeniu, że nowa decyzjaśrodowiskowa zostanie wydana w 2010 roku można przypuszczać, że latarealizacji inwestycji to 2012-13. Pozostałe świętokrzyskie odcinki S-7 sąplanowane do realizacji do 2012 roku – zapewniają drogowcy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nowy odcinek".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017