Wyszukiwałeś:

obiekty X

inzynieryjne X

. Znaleziono 456 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obiekty inzynieryjne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 456 wszystkich):

Wrocław - sezon na remonty

We Wrocławiu rozpoczęły się remonty głównych arterii drogowych. Już terazkierowcy przejeżdżający przez stolicę Dolnego Śląska muszą uzbroić sięw cierpliwość. Będzie jednak jeszcze trudniej.

 

Ekspresowo do granicy

GDDKiA przewiduje, że ekspresowa droga Żywiec - Zwardoń będzie gotowa podkoniec 2007 roku. Przyszła droga S69 będzie drogą jednojezdniową, z pasamiszerokości 3,5 metra i pasami awaryjnymi po 2 m każdy. Droga ta połączyBielsko-Białą z południową granicą państwa w Zwardoniu.

 

Węzeł i autostradę otworzą w grudniu

Pod koniec listopada zostaną zakończone prace budowlane na węźleautostradowym Gliwice – Sośnica oraz na odcinku autostrady A1 Gliwice– Bełk. Następnie, w ciągu 30 dni, inspektorzy nadzoru budowlanegowydadzą decyzję w sprawie oddania inwestycji do użytku. Dlakierowców  oznacza to, iż z drogi korzystać będą nie wcześniejniż w połowie grudnia. Przejazd autostradą A1   będzie na raziebezpłatny – zawiadamia inwestor, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowychi Autostrad.

 

Rozbierają Syrenkę

Po czterech latach użytkowania, wojskowy most zwany „Syrenką”właśnie jest rozbierany. Tymczasowa przeprawa w ciągu Trasy Toruńskiejzostała ustawiona przez Zarząd Dróg Miejskich w celu połączeniawęzła Marywilska z węzłem Modlińska. Cały odcinek trasy ekspresowej S8Modlińska-Marki będzie zrealizowany na wiosnę 2012 roku.

 

GDDKiA: autostrada A1 Świerklany - Gorzyczki zgodnie z planem

GDDKiA zapewnia, że budowa autostrady A1 Świerklany - Gorzyczki jestprowadzona zgodnie z pozwoleniem na budowę zatwierdzonym przez wojewodęśląskiego. Nie może być zatem mowy o zagrożeniu budowlanym - chodzi oobiekt mostowy, co do którego uwagi ma wykonawca Alpine Bau.

 

Remont wiaduktów w w Sosnowcu

Rozpoczął się remont wiaduktów w ciągu ul. Baczyńskiego w Sosnowcu.Remont obejmuje trzy obiekty inżynierskie. Prace remontowe polegać będą naczęściowym rozebraniu istniejących wiaduktów, remoncie słupówi filarów oraz ich odbudowy. Mając na uwadze zminimalizowanie utrudnieńruchowych przyjęto rozwiązania projektowe i technologiczne  ingerujące wnajmniejszym stopniu w przepustowość drogi ekspresowej nr 86 i ul.Baczyńskiego, między innymi poprzez wykonywanie prac w etapach.

 

Wiadukty na Andersa gotowe

Pod koniec października otwarto drugi z wiaduktów drogowych i wiadukttramwajowy w ulicy Andersa w Warszawie. Nowe wiadukty kosztowały 79milionów złotych. W ramach inwestycji powstały trzy obiekty - dwa dlaruchu kołowego i oddzielny dla linii tramwajowej.

 

Znikną słynne wiadukty w Tuszynie

Wiadukty drogowe witające od niemal trzech dekad kierowcówwjeżdżających od strony Łodzi na autostradę A1 w kierunku Piotrkowawkrótce znikną.

 

Most w Ropicy Górnej od nowa

Ostatni drewniany most na drogach wojewódzkich w Małopolsce przeszedłdo historii. Na miejscu, uszkodzonego przez powódź w 2010 roku, mostu w Ropicy Górnej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 977 powstał nowy,wykonany z żelbetu.

 

Warszawa: Trasa Łazienkowska bez zjazdów na Żoliborz i Wilanów

Trwający od połowy ubiegłego roku remont estakad Trasy Łazienkowej w tenweekend obejmie kolejne obiekty. Dzisiaj (tj. w sobotę) ok. godz. 22.00wyłączone z ruchu zostaną estakady zjazdowe prowadzące od strony PragiPołudnie w kierunku Żoliborza i Wilanowa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obiekty inzynieryjne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017