Wyszukiwałeś:

obiekty X

inzynieryjne X

. Znaleziono 546 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obiekty inzynieryjne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 546 wszystkich):

Wątek na forum: Wielkopolskie zdąży przed Euro 2012?

Znowu spotkanie z urzędnikami i znowu optymistyczny komunikat. 157km drogi to jest naprawdę wyczyn i nawet jak zaczną w 2009, to wątpię, żeby skończyli w 2 lata. Do tego jeszcze Obwodnica, a więc mnóstwo tuneli, mostów, przejść i obiektów inżynieryjnych. Wszystko będzie na ostanią chwilę i pewnie...

 

Wątek na forum: Białystok: Konsultacje w sprawie obwodnicy

A to ciekawa mapka, jak to się stało że władze białostockie ubzdurały sobie że lokalna droga przez Zabłudów (tymczasowo DK 19) będzie przebudowywana na drogę ekspresową. Trzeba było obejżeć mapkę systemu krajowego gdzie wyraźnie jest wytyczona trasa od Choroszczy przez Turośń Kość. Bielsk Podl. ...

 

Most Milenijny

Zbudowany przez Skanska Most Milenijny to największa inwestycja mostowa weWrocławiu w ciągu ostatnich 50 lat i najdłuższa przeprawa przez najszerszekoryto Odry w mieście. Wrocławski most okazał się najlepszym obiekteminżynieryjnym w konkursach "Budowa Roku 2004" oraz "SkanskaProject of the Year 2004".

 

Poznańskie przebudowy na "5" i "11"

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu ogłosił przetarg na opracowaniedokumentacji projektowej wraz z realizacją budowy wiaduktu Franowo. Łącznieprojekt przebudowy 4 obiektów inżynierskich wniesie ponad 106 mln zł, z czegodofinansowanie z UE to ponad 79,5 mln zł.

 

Nowy wiadukt w Szczekocinach

Otwarty został nowy wiadukt nad linią kolejową w Szczekocinach, w ciągu DW795. Prace trwały od lipca ub. roku. Obiekt liczy 56 m długości i wznosi sięponad torami kolejowymi na wysokość ponad sześć metrów.

 

Poznań: zmienią wiadukt na węzeł

Wyłoniony został wykonawca prac przebudowy węzła Antoninek w Poznaniu. Wkwietniu planowane jest rozpoczęcie prac. Prace wyniosą prawie 88 mln zł. Porozbiórce obecnego obiektu układ komunikacyjny w tej części miastaulegnie zmianie. Zamiast jednego obiektu inżynierskiego wybudowane zostanątrzy nowe. Zamiast nazwy „wiadukt Antoninek” będziemy używaćnazwy „węzeł Antoninek”.

 

Ponad 206 mln na budowę Trasy Uniwersyteckiej w Bydgoszczy

Konsorcjum złożone z trzech firm wybuduje Trasę Uniwersytecką z mostem LechaKaczyńskiego w Bydgoszczy. Trasa biec będzie od skrzyżowania ulicyOgińskiego z ul. Powstańców Wlkp., z estakadą nad ul. Jagiellońską iz nowym mostem przez Brdę aż do ul. Wojska Polskiego. Koszt budowy wyniesie206,6 mln zł. Na budowę Trasy Uniwersyteckiej z mostem przez Brdę miastootrzymało dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 92,7 mln zł.

 

Most na małej pętli bieszczadzkiej będzie jak nowy

85-metrowy most przez rzekę San w miejscowości Rajskie doczekał sieprzebudowy. Obiekt zlokalizowany jest w ciągu drogi wojewódzkiej nr 894Hoczew – Czarna, czyli w ciągu biegnącej dookoła Jeziora Solińskiegotzw. „małej pętli bieszczadzkiej”. Prace budowlane o wartościponad 4,3 mln zł wykona Skanska. Prace potrwają do końca października br.

 

Most pod Wrocławiem połączył oba brzegi Odry

Najdłuższy most, jaki powstaje w ramach Wschodniej Obwodnicy Wrocławiapołączył oba brzegi Odry. Zabetonowany został ostatni fragment nowejkonstrukcji w Łanach. Most jest najważniejszym i największym obiektembudowanym w ramach obwodnicy, zwanej drogą Bielany-Łany-Długołęka.

 

Most na małej pętli bieszczadzkiej

Skanska zakończyła przebudowę 85 metrowego mostu w miejscowościRajskie.  Dzięki inwestycji o wartości ponad 4,73 mln zł brutto małaobwodnica Bieszczadów zyskała odnowioną i bezpieczną 3 przęsłowąprzeprawę przez rzekę San. Obiekt został udostępniony kierowcom już 17października br. - niemal 2 tygodnie przed terminem wynikającym z umowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obiekty inzynieryjne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017