Wyszukiwałeś:

obiekty

. Znaleziono 2600 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obiekty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2600 wszystkich):

Poznańskie przebudowy na "5" i "11"

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu ogłosił przetarg na opracowaniedokumentacji projektowej wraz z realizacją budowy wiaduktu Franowo. Łącznieprojekt przebudowy 4 obiektów inżynierskich wniesie ponad 106 mln zł, z czegodofinansowanie z UE to ponad 79,5 mln zł.

 

Poznań: Już niedługo koniec prac na wiadukcie Górczyńskim

Zbliża się termin zakończenia prac budowlanych na 428 m wiadukcieGórczyńskim Zachodnim w Poznaniu. Nowy wiadukt powstaje w ramachprojektu związanego z przebudową obiektów w ciągu drógkrajowych nr 5 i 11 w Poznaniu.

 

Poznań: Kolejne wiadukty do remontu

Na początku czerwca bieżącego roku został oddany do użytku ostatni wiaduktremontowany w ramach unijnego projektu obejmującego obiekty w ciągudróg krajowych nr 5 i 11 w Poznaniu. To jednak nie koniecremontów, kolejne wiadukty będą modernizowane z budżetu miasta.

 

Nowy most i obwodnica w Puławach

Do użytku został oddany największy most łukowy w Polsce i jednocześniejeden z najdłuższych w Europie. Nowy obiekt powstał w Puławach i wraz zponad 12 km odcinkiem pierwszego etapu obwodnicy, znajdzie się w ciągu drogiekspresowej S12.

 

Nowy most na krajowej jedynce

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 i al. Jana Pawła II (droga krajowa nr 46)w Częstochowie wybudowano nowy most. Realizacja tego zadania kosztowała ponad8 mln zł i umożliwi rozpoczęcie remontu pozostałych obiektówznajdujących się w tym miejscu.

 

Nowe mosty w Małopolsce

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował o oddaniudo użytku kilku nowych obiektów mostowych w ciągu drógwojewódzkich nr 956 i 957. Wszystkie prace były finansowane ześrodków województwa małopolskiego.

 

Małopolska: ruszają prace drogowe i mostowe

Zaraz po świętach ruszają prace na drogach krajowych w Małopolsce.Utrudnienia dla kierowców będą spore bo przebudowany będzie odcinek DK75 na trasie Szarów – Targowisko  oraz autostradowa obwodnicaKrakowa na odcinku od węzła w Opatkowicach do ulicy Kąpielowej. Modernizowanebędą także niektóre obiekty mostowe w województwie.

 

Poznań: zmienią wiadukt na węzeł

Wyłoniony został wykonawca prac przebudowy węzła Antoninek w Poznaniu. Wkwietniu planowane jest rozpoczęcie prac. Prace wyniosą prawie 88 mln zł. Porozbiórce obecnego obiektu układ komunikacyjny w tej części miastaulegnie zmianie. Zamiast jednego obiektu inżynierskiego wybudowane zostanątrzy nowe. Zamiast nazwy „wiadukt Antoninek” będziemy używaćnazwy „węzeł Antoninek”.

 

Most na małej pętli bieszczadzkiej będzie jak nowy

85-metrowy most przez rzekę San w miejscowości Rajskie doczekał sieprzebudowy. Obiekt zlokalizowany jest w ciągu drogi wojewódzkiej nr 894Hoczew – Czarna, czyli w ciągu biegnącej dookoła Jeziora Solińskiegotzw. „małej pętli bieszczadzkiej”. Prace budowlane o wartościponad 4,3 mln zł wykona Skanska. Prace potrwają do końca października br.

 

Most na małej pętli bieszczadzkiej

Skanska zakończyła przebudowę 85 metrowego mostu w miejscowościRajskie.  Dzięki inwestycji o wartości ponad 4,73 mln zł brutto małaobwodnica Bieszczadów zyskała odnowioną i bezpieczną 3 przęsłowąprzeprawę przez rzekę San. Obiekt został udostępniony kierowcom już 17października br. - niemal 2 tygodnie przed terminem wynikającym z umowy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017