Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Augustowa X

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Augustowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Zielone światło dla Augustowa

Już 16 lat mieszkańcy Augustowa czekają na swoją obwodnicę. Po wieloletnichanalizach, i szczegółowych ekspertyzach specjalistów, które jednoznaczniewskazują, iż brak jest alternatywnych rozwiązań wreszcie pojawiło sięzielone światło dla augustowskiej obwodnicy.

 

CBA kontroluje przetarg na obwodnicę Augustowa

W czwartek, 22 lutego, Centralne Biuro Antykorupcujne rozpoczęło kontrolęprawidłowości wyboru wykonawcy obwodnicy Augustowa oraz analizę treścizawartego kontraktu. Jak poinformował rzecznik prasowy CBA jest to kontrola nawniosek Prezesa Rady Ministrów.

 

Minister Transportu: Obwodnica Augustowa na pewno powstanie

Obwodnica Augustowa na pewno powstanie, bo jest częścią drogi ViaBaltica, która przebiega w korytarzu transeuropejskim TEN-T”–powiedział Minister Transportu Jerzy Polaczek.Obwodnica Augustowa będzieliczyła ponad 17 km (w tym prawie 6,5 km w obszarze Natura 2000). Koszt jejwybudowania to ok. 439 mln złotych.

 

Bój o Rospudę

Już pierwszego sierpnia, po zakończeniu okresu lęgowego ptaków, mogąruszyć prace budowlane przy budowie obwodnicy Augustowa przez Dolinę Rospudy.Zwolennicy i przeciwnicy tak wytyczonej trasy mobilizują siły i zapowiadajązdecydowane działania. Decydujące znaczenie może jednak mieć ewentualnadecyzja unijnego Trybunału Sprawiedliwości nakazująca wstrzymanie pracbudowlanych przy budowie obwodnicy.

 

Obwodnica Augustowa przez Raczki?

Którędy przebiegnie obwodnica Augustowa? Coraz częściej mówisię, że przez Raczki, co nie cieszy mieszkańców, ale blokady iprotesty niewiele tu pomogą. Władze gminy myślą o wynegocjowaniurekompensat.

 

Obwodnica Augustowa ominie Rospudę

Obwodnica Augustowa ominie cenną przyrodniczo dolinę rzeki Rospudy. Obwodnicabudowana będzie w wariancie z przebiegiem koło miejscowości Raczki.

 

Augustowska obwodnica ma powstać w terminie

Obwodnica Augustowa zgodnie z planem ma powstać do 2013 roku. Przedstawicielerządu zapewniali w Augustowie, że nie będzie opóźnień w budowieobwodnicy Augustowa przez Raczki. Na razie inwestycja nie może ruszyć, bobrakuje decyzji środowiskowej.

 

Decyzja środowiskowa w sprawie Obwodnicy Augustowa wydana

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku wydała decyzjęśrodowiskową dotyczącą obwodnicy Augustowa. Obwodnica pobiegnie przezRaczki. Z planów GDDKiA wynika, że obwodnica Augustowa w wariancie przezmiejscowość Raczki ma mieć 38,6 km. Inwestor planuje budowę dwóchnowych odcinków dróg i przebudowę istniejących a także budowę5 węzłów drogowych, wiaduktów, mostów nad rzekamiKamienny Bród, Rospuda, Szczeberka, przejść dla zwierząt, drógserwisowych.

 

Augustów i Wasilków - wysyp decyzji środowiskowych

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia białostocki oddział GDDKiA otrzymałnową decyzję środowiskową dla obwodnicy Wasilkowa. Niespełna tydzieńpóźniej wydana została nowa decyzja środowiskowa dla obwodnicyAugustowa. To pierwszy krok do przeprowadzenia obu inwestycji. Decyzje teumożliwią dokończenie budowy obwodnicy Wasilkowa w grudniu 2010, iprzeprowadzenie budowy obwodnicy Augustowa w nowym przebiegu przez Raczki(wariant IIIA) w latach 2012-2014.

 

Obwodnica Augustowa – przetargi ruszają

Przetarg na opracowanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówieniadla Obwodnicy Augustowa, a zarazem wykonawcę Programu Funkcjonalno Użytkowegodla tej inwestycji ogłosił białostocki oddział GDDKiA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Augustowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017