Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Belchatowa X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Belchatowa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Będzie obwodnica Bełchatowa

Ruszyły prace nad projektem północnej obwodnicy Bełchatowa. Inwestycja mabyć realizowana w latach 2007 - 2009. GDDKiA, która jest jej realizatorem,już prowadzi wykup gruntów.

 

Opoczno-Rawa Maz. remont będzie kontynuowany

Oddano do użytku wyremontowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 726 Opoczno–Bukowiec. Remont odcinka trwał 6 miesięcy i był pierwszym etapemwiększego projektu, w ramach którego droga wojewódzka nr 726 zostaniezmodernizowana do Rawy Mazowieckiej.

 

Autostrada, ekspresowe i obwodnice

Przedstawiciele Oddziału Łódzkiego Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad poinformowali o rozpoczęciu wykupu gruntów podautostradę A1 oraz o trwających przygotowaniach do budowy czterech drógekspresowych: S-8, S-12, S-14, S-74, oraz 10 obwodnic miast w woj.łódzkim.

 

Dofinansowanie dla obwodnicy Radomska

Około 58 mln zł dofinansowania unijnego otrzyma Radomsko na kontynuacjębudowy obwodnicy miasta. Zachodni odcinek obwodnicy będzie liczył ponad 6,3km.

 

KE: S8 ominie Łódź

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o stanowiskuKomisji Europejskiej w/s przebiegu drogi ekspresowej S8. Wynika z niego, żeekspresowa trasa S8 ominie Łódź i pobiegnie przez miejscowości:Wrocław-Syców-Kępno-Wieluń-Bełchatów-PiotrkówTrybunalski-Warszawa.

 

S8 blokuje budowę obwodnicy

Bełchatów już od dawna walczył o budowę obwodnicy. Miasto chciało,aby planowana droga ekspresowa S8 przebiegała w jego pobliżu, a tym samymprzejęła ruch pojazdów odbywający się teraz przez centrumBełchatowa. Obecnie jednak przez brak postępów w sprawie S8, blokowanajest także budowa obejścia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Belchatowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017