Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Belchatowa X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Belchatowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Będzie obwodnica Bełchatowa

Ruszyły prace nad projektem północnej obwodnicy Bełchatowa. Inwestycja mabyć realizowana w latach 2007 - 2009. GDDKiA, która jest jej realizatorem,już prowadzi wykup gruntów.

 

Autostrada, ekspresowe i obwodnice

Przedstawiciele Oddziału Łódzkiego Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad poinformowali o rozpoczęciu wykupu gruntów podautostradę A1 oraz o trwających przygotowaniach do budowy czterech drógekspresowych: S-8, S-12, S-14, S-74, oraz 10 obwodnic miast w woj.łódzkim.

 

Dofinansowanie dla obwodnicy Radomska

Około 58 mln zł dofinansowania unijnego otrzyma Radomsko na kontynuacjębudowy obwodnicy miasta. Zachodni odcinek obwodnicy będzie liczył ponad 6,3km.

 

S8 blokuje budowę obwodnicy

Bełchatów już od dawna walczył o budowę obwodnicy. Miasto chciało,aby planowana droga ekspresowa S8 przebiegała w jego pobliżu, a tym samymprzejęła ruch pojazdów odbywający się teraz przez centrumBełchatowa. Obecnie jednak przez brak postępów w sprawie S8, blokowanajest także budowa obejścia.

 

Obwodnica Bełchatowa czeka na wykonawcę

Ogłoszony został dwuetapowy przetarg na budowę obwodnicy Bełchatowa.Zadaniem obwodnicy będzie wyprowadzenie ruchu tranzytowego (głównieciężkiego) z centrum Bełchatowa i tym samym usprawnienie przejazdu na trasieWrocław – Warszawa drogą krajową nr 8.

 

Duże zainteresowanie obwodnicą Bełchatowa

Łódzki Oddział GDDKiA zakończył I etap przetargu na budowę obwodnicyBełchatowa. Wpłyneło 10 ofert. Trase chce budować 10 firm ikonsorcjów z Polski, Hiszpanii, Austrii i Portugalii.

 

Budimex wybuduje obwodnicę Bełchatowa

Tuż przed końcem 2014 roku podpisana została umowa na budowę obwodnicyBełchatowa. Kontrakt o wartości 145,6 mln zł zrealizuje firma Budimex.

 

Trwa budowa obwodnicy Bełchatowa

Postęp prac na budowanej obwodnicy Bełchatowa jest widoczny. Wykonawcainwestycji, firma Budimex, prowadzi już prace ziemne. Nową drogą kierowcypowinni pojechać w pierwszej połowie 2017 roku.

 

Widoczny postęp prac na obwodnicy Bełchatowa

Prace przy budowie obwodnicy Bełchatowa w ciągu krajowej nr 74 idą pełnąparą. Wykonawca, firma Budimex, kładzie kolejne warstwy konstrukcyjne drogi ijednocześnie realizuje prace przy obiektach mostowych.

 

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Bełchatów w końcu doczekał się obwodnicy. Nowa trasa jest fragmentemdrogi krajowej 74 (dawna DK 8) i pozwala ominąć miasto od północy.Inwestycję oddano cztery miesiące przed kontraktowym terminem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Belchatowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017