Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Bialej X

Podlaskiej X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Bialej Podlaskiej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

1,2 mld zł na lubelskie inwestycje drogowe

W tym roku lubelscy drogowcy będą dysponować czterokrotnie większymi niż wubiegłym roku środkami na realizację inwestycji drogowych. W planach jestm.in. rozpoczęcie budowy obwodnic Kraśnika i Kocka oraz przebudowa drogikrajowej nr 17.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Remonty na Lubelszczyźnie

Rozpoczęło się usuwanie uszkodzeń nawierzchni dróg krajowych pookresie zimowym w woj. lubelskim. Remonty cząstkowe prowadzone są obecnie naDK 17 oraz DK 19, a w następnych dniach obejmą także pozostałe odcinkidróg krajowych. 

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z poślizgiem

Przebudowa obwodnicy Białej Podlaskiej nie zostanie ukończona w zaplanowanymterminie czyli do końca września 2009 r. Nie będzie to jednak wiązało sięz poważniejszymi utrudnieniami dla kierowców korzystających z drogikrajowej nr 2 łączącej wschodnią granicę Polski z zachodnią –zapewnia lubelski oddział GDDKiA.

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z poślizgiem

Problemy natury administracyjnej i własnościowej przyczynią się doprzesunięcia terminu zakończenia prac przy przebudowie obwodnicy BiałejPodlaskiej. Nie będzie to jednak wiązało się z poważniejszymi utrudnieniamidla kierowców korzystających z drogi krajowej nr 2 łączącejwschodnią granicę Polski z zachodnią – informuje GDDKiA.

 

Zmiany na drogach w Białej Podlaskiej

Od środy, 14 października, podróżujący obwodnicą Białej Podlaskiejpojadą pod nowym wiaduktem, a tymczasowe rondo zostanie rozebrane. Tym samymwykonawca kontraktu będzie mógł dokończyć nasyp do wiaduktuzbudowanego w ciągu ul. Janowskiej – informuje GDDKiA w Lublinie.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z nowym węzłem

Po kilkunastu miesiącach prac oddano do użytku bezkolizyjny węzeł naobwodnicy Białej Podlaskiej. 16 grudnia Wojewódzki Inspektor NadzoruBudowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie węzła i tuż po otrzymaniudecyzji puszczono ruch przez nowy obiekt. W miejscu dawnego niebezpiecznegoskrzyżowania DK2 z ul. Janowską powstał wiadukt i łącznice umożliwiającebezkolizyjną jazdę.

 

Coraz więcej inwestycji na drogach Lubelszczyzny

Budowy i przebudowy dróg krajowych oraz remonty obiektów mostowychna Lubelszczyźnie pochłonęły w tym roku 481 mln zł. W efekcie kierowcyotrzymali 56,8 km nowych nawierzchni dróg, a na kolejnych 12,6 km pracezakończą się w 2010 roku. W budowie są też dwie obwodnice o łącznejdługości 13,2 km, a w przyszłym roku rozpocznie się budowa trasy ekspresowejS17 od Kurowa do Piask (66,8 km) wraz północno-wschodnią obwodnicąLublina.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Bialej Podlaskiej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017