Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Bialej X

Podlaskiej X

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Bialej Podlaskiej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Wątek na forum: Uwaga na utrudnienia na Lubelszczyźnie

Jaka budowa obwodnicy Białej Podlaskiej?Przebudowa chyba bo obwodnicę mamy już od wielu wielu lat :) ~Hellboy

 

Siedlce - Terespol w przebudowie

Ruszą prace o wartości ponad 50 mln Euro na krajowej dwójce. Przebudowanychbędzie ponad 86 km drogi od Siedlec do Terespola, z wyjątkiem 11 km obwodnicyBiałej Podlaskiej, na którą czeka odrębny kontrakt do podpisania. Pracezakończa się jesienią 2007 roku.

 

Biała Podlaska: Przetarg na obwodnicę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o otwarciuofert w przetargu na przebudowę obwodnicy Białej Podlaskiej w ciągu drogikrajowej nr 2. Inwestycja ta jest częścią projektu związanego z przebudowądrogi Warszawa- Siedlce - Terespol.

 

Podpisano umowę na obwodnicę Białej Podlaskiej

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę nabudowę 11 km obwodnicy Białej Podlaskiej, która znajdzie się w ciągudrogi krajowej nr 2. Wykonawca ma wybudować trasę w ciągu 15 miesięcy oddaty rozpoczęcia prac.

 

Biała Podlaska czeka na węzeł

Już za kilka miesięcy zakończą się prace związane z budową nowegobezkolizyjnego węzła na obwodnicy Białej Podlaskiej w ciągu drogi krajowejnr 2. Tym samym rozwiązany zostanie problem jednego z najbardziejniebezpiecznych skrzyżowań na tej trasie.

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z poślizgiem

Przebudowa obwodnicy Białej Podlaskiej nie zostanie ukończona w zaplanowanymterminie czyli do końca września 2009 r. Nie będzie to jednak wiązało sięz poważniejszymi utrudnieniami dla kierowców korzystających z drogikrajowej nr 2 łączącej wschodnią granicę Polski z zachodnią –zapewnia lubelski oddział GDDKiA.

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z poślizgiem

Problemy natury administracyjnej i własnościowej przyczynią się doprzesunięcia terminu zakończenia prac przy przebudowie obwodnicy BiałejPodlaskiej. Nie będzie to jednak wiązało się z poważniejszymi utrudnieniamidla kierowców korzystających z drogi krajowej nr 2 łączącejwschodnią granicę Polski z zachodnią – informuje GDDKiA.

 

Zmiany na drogach w Białej Podlaskiej

Od środy, 14 października, podróżujący obwodnicą Białej Podlaskiejpojadą pod nowym wiaduktem, a tymczasowe rondo zostanie rozebrane. Tym samymwykonawca kontraktu będzie mógł dokończyć nasyp do wiaduktuzbudowanego w ciągu ul. Janowskiej – informuje GDDKiA w Lublinie.

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z nowym węzłem

Po kilkunastu miesiącach prac oddano do użytku bezkolizyjny węzeł naobwodnicy Białej Podlaskiej. 16 grudnia Wojewódzki Inspektor NadzoruBudowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie węzła i tuż po otrzymaniudecyzji puszczono ruch przez nowy obiekt. W miejscu dawnego niebezpiecznegoskrzyżowania DK2 z ul. Janowską powstał wiadukt i łącznice umożliwiającebezkolizyjną jazdę.

 

Coraz więcej inwestycji na drogach Lubelszczyzny

Budowy i przebudowy dróg krajowych oraz remonty obiektów mostowychna Lubelszczyźnie pochłonęły w tym roku 481 mln zł. W efekcie kierowcyotrzymali 56,8 km nowych nawierzchni dróg, a na kolejnych 12,6 km pracezakończą się w 2010 roku. W budowie są też dwie obwodnice o łącznejdługości 13,2 km, a w przyszłym roku rozpocznie się budowa trasy ekspresowejS17 od Kurowa do Piask (66,8 km) wraz północno-wschodnią obwodnicąLublina.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Bialej Podlaskiej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017