Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Bojanowa X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Bojanowa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

S-5 ekspresowo

Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetargi na projekty wszystkich odcinków planowanej 157 kmdrogi ekspresowej S-5 na terenie Wielkopolski.

 

Obwodnice Rawicza i Bojanowa na dobry początek

Obwodnica Bojanowa i Rawicza ma zapoczątkować budowę drogi ekspresowej S5pomiędzy aglomeracjami  poznańską i wrocławską. Poznański oddziałGDDKiA posiada już decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania.Teraz kolej na oddział dolnośląski. Potem przetarg i można ruszać zbudową…

 

Przetarg na obwodnicę Bojanowa i Rawicza

Z końcem czerwca br. GDDKiA w Poznaniu ogłosiła przetarg na budowę drogiekspresowej S5 Poznań – Wrocław obwodnica Bojanowa i Rawicza, odcinekKaczkowo – Korzeńsko.

 

W dwa lata powstanie obwodnica Poznania

Kierowcy będą omijać nią stolicę Wielkopolski już za dwa lata. Wnajbliższy piątek (17 lipca) wykonawca i inwestor złożą podpisy na umowie,a w sierpniu rozpocznie się budowa.

 

Zachodnia Obwodnica Poznania na dobry poczatek

Rozpoczęły się pierwsze prace przy budowie zachodniej obwodnicy Poznania.Plac budowy został przekazany wykonawcy 22 lipca br. Ponad 14-kilometrowyodcinek drogi ekspresowej S11, na odcinku Złotkowo - Autostrada A2 (Głuchowo),wyprowadzi ruch tranzytowy z kierunku północ-południe poza miasto.Dzięki połączeniu z autostradą A2 oraz planowaną po stronie południowejobwodnicą Poznania w ciągu drogi S5, trasa stanie się ważnym szlakiemkomunikacyjnym na mapie Polski.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Bojanowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017