Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Boleslawca X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Boleslawca

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Znamy wykonawców A4 Zgorzelec - Krzyżowa

Wykonawców ponad 50 km odcinka A4 do granicy zachodniej mieliśmy poznaćjeszcze jesienią ubiegłego roku, jednak z powodu protestów i unieważnieniaprzetargów procedura ta trwała kilkanaście miesięcy. Zaledwie kilka dni temuGDDKiA wybrała 2 firmy, które zbudują autostradę A4 na odcinkuZgorzelec-Krzyżowa.

 

1 marca nie ruszy budowa A4 do granicy

Budowa 51- kilometrowego odcinka autostrady A4 prowadzącego do granicy zNiemcami nie ruszy 1 marca jak zakładano. Wojewoda dolnośląski nie wydałbowiem pozwolenia na budowę i nakazał GDDKiA uzupełnić dokumentację. Kosztinwestycji to 245 mln euro, trasa ma powstać w ciągu 19 miesięcy odrozpoczęcia prac.

 

A-4 – Droga przez mękę

Autostrada A-4 to docelowo jedna z dwóch polskich drógłączących wschód z zachodem, jednak na razie nie spełnia swojegozadania, ponieważ  istnieje tylko środkowy odcinek trasy. Autostrada A-4miała być gotowa do Euro 2012, jednak prawdopodobnie nie uda się wybudowaćodcinka do granicy z Ukrainą.

 

Są pieniądze na budowę jeleniogórskiej obwodnicy

Powstanie obwodnica Jeleniej Góry. Zarząd województwadolnośląskiego zdecydował o przekazaniu ponad 46 mln zł dofinansowania nabudowę pierwszego etapu południowej obwodnicy Jeleniej Góry. Wartośćcałej inwestycji szacowana jest na ok. 125 mln zł. Jeżeli proceduryprzetargowe przebiegna sprawnie budowa powinna ruszyć jesienią i potrwać dwalata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Boleslawca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017