Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Boleslawca X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Boleslawca

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica Białej Podlaskiej z poślizgiem

A 4 zgorzelec-Bolesławiec z poślizgiem... ROCZNYM @%$! ~driver

 

Wrocławski most rekordzista w ciągu A8

Pozwolenie na budowę mostu autostradowego w ciągu autostrady A8 (AutostradowejObwodnicy Wrocławia) wraz z estakadami dojazdowymi wydał we wtorek, 4 kwietniabr. Wojewoda Dolnośląski Krzysztof Grzelczyk. Most jest przeprawą przez Odręi Ślęzę (u jej ujścia do Odry), ma ponad 1,7 km długości i pod wielomawzględami będzie rekordzistą w Polsce.

 

Nowe dolnośląskie drogi przed 2012?

Wiele ostatnio słychać o przyspieszeniu terminów budowy drógkrajowych w związku z Euro 2012. W województwie dolnośląskim w budowiejest obecnie autostrada A4, a już niebawem powinna ruszyć AutostradowaObwodnica Wrocławia oraz drogi ekspresowe S3 i S8. W kolejce czeka też krajowa„piątka”.

 

Dolnośląskie drogi czekają

W województwie dolnośląskim w budowie jest obecnie autostrada A4,wkrótce powinna ruszyć Autostradowa Obwodnica Wrocławia. Praceprzygotowawcze obejmują też drogi ekspresowe S3 i S8 i S5.

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

A-4 – Droga przez mękę

Autostrada A-4 to docelowo jedna z dwóch polskich drógłączących wschód z zachodem, jednak na razie nie spełnia swojegozadania, ponieważ  istnieje tylko środkowy odcinek trasy. Autostrada A-4miała być gotowa do Euro 2012, jednak prawdopodobnie nie uda się wybudowaćodcinka do granicy z Ukrainą.

 

Zielone światło dla dolnośląskich inwestycji

Marszałek dolnośląski wprowadza w życie plan radykalnego przyspieszeniabudowy dróg i mostów na Dolnym Śląsku. Głównym elementemjest nowy Wieloletni Plan Inwestycyjny. Dzięki temu w końcu możliwe będzierozpoczęcie realizacji ważnych inwestycji.

 

Są pieniądze na budowę jeleniogórskiej obwodnicy

Powstanie obwodnica Jeleniej Góry. Zarząd województwadolnośląskiego zdecydował o przekazaniu ponad 46 mln zł dofinansowania nabudowę pierwszego etapu południowej obwodnicy Jeleniej Góry. Wartośćcałej inwestycji szacowana jest na ok. 125 mln zł. Jeżeli proceduryprzetargowe przebiegna sprawnie budowa powinna ruszyć jesienią i potrwać dwalata.

 

Obwodnica Jeleniej Góry wychodzi z ziemi

Ruszyła budowa obiektów inżynierskich na południowej obwodnicyJeleniej Góry. Zadanie obejmuje budowę odcinka drogowego o dł. 2.1 km,węzła drogowego nad drogą krajowa nr 3, budową dwóch obiektówmostowych oraz wiaduktu kolejowego nad torami PKP. Całkowita wartość projektuwynosi prawie 125 mln zł z tego dofinansowanie ze środków EuropejskiegoFunduszu Rozwoju Regionalnego ponad 46 mln zł.

 

Bolesławiec będzie miał obwodnicę

Pierwsze prace nad obwodnicą Bolesławca w ciągu DW297 właśnie ruszyły.Ogłoszono przetarg na zaprojektowanie i budowę odcinka drogiwojewódzkiej o długości czterech kilometrów. Dzięki nowejdrodze będzie można ominąć Bolesławiec od południowo-wschodniej strony.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Boleslawca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017