Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Brodnicy X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Brodnicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Ruszyła budowa ronda w Brodnicy

Kosztem prawie 9 mln zł nastąpi niebawem połączenie trasy przemysłowej zdrogą krajową nr 15 w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie).Planowanezakończenie robót nastąpi w listopadzie bieżącego roku.

 

Obwodnice Inowrocławia i Brodnicy już blisko

Ministerstwo Transportu wytypowało 11 inwestycji drogowych polegających nabudowie obwodnic miast w ciągu dróg krajowych w ramach nowej perspektywyfinansowej Unii Europejskiej 2014-2020. Na liście znalazły się dwie obwodnicena terenie Kujaw i Pomorza – Inowrocławia i Brodnicy. Postępowaniaprzetargowe na realizację zadań mogą ruszyć jeszcze w tym roku. 

 

Ruszył przetarg na obwodnicę Brodnicy

Drogowcy ogłosili przetarg na wyłonienie wykonawcy na budowę obwodnicyBrodnicy w ciągu drogi krajowej nr 15. Prawie 1,5 km trasa ominie miasto odpółnocy i znacznie skróci czas przejazdu kierowcom jadącym zTorunia w kierunku Olsztyna.

 

Duże zainteresowanie budową obwodnicy Brodnicy

Szesnaście firm i konsorcjów chce budować obwodnicę Brodnicy. Prawie1,5 km trasa ominie miasto od północy i znacznie skróci czasprzejazdu kierowcom jadącym z Torunia w kierunku Olsztyna.

 

Kto zajmie się budową obejścia Brodnicy?

Poznaliśmy już oferty w przetargu na budowę obwodnicy Brodnicy w ciągu drogikrajowej nr 15. Wśród zainteresowanych są m.in.: firmy z Polski,Hiszpanii, Czech i Niemiec. Najniższą oferte złozyła Skanska.

 

Jest umowa na obwodnicę Brodnicy

Mieszkańcy Brodnicy oraz podróżujący na trasie Toruń - Olsztyn będąmieli za nieco ponad rok powód do zadowolenia. Jeśli nie będzieniespodziewanych opóźnień, w 2016 roku gotowa będzie obwodnicaBrodnicy.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Brodnicy

Mimo zimowej pory ruszyły prace przy budowie obwodnicy Brodnicy w ciągu drogikrajowej nr 15. Nowa droga zostanie oddana do użytku w połowie przyszłegoroku.

 

Szykują się utrudnienia w Brodnicy

Prace przy budowie obwodnicy Brodnicy ruszyły pełną parą. Od przyszłegotygodnia kierowców czekają spore zmiany w organizacji ruchu drogowego.

 

Obwodnica Brodnicy na półmetku

1,5-kilometrowa obwodnica Brodnicy wzdłuż drogi krajowej nr 15 powoli nabierakształtów. W końcowej fazie są prace ziemne i branżowe, zamontowanorównież konstrukcję estakady.

 

Obwodnica Brodnicy gotowa - czeka na odbiory

Jeszcze chwila i kierowcy będą mogli korzystać z obwodnicy Brodnicy w woj.kujawsko-pomorskim. Właśnie rozpoczęły się prace odbiorowe prowadzone przezsłużby i GDDKiA. Ich celem jest jak najszybsze udostępnienie odcinka w ciągudrogi krajowej nr 15.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Brodnicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017