Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Chorzowa X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Chorzowa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnicy Gliwic ciąg dalszy

O A1 na takich estakadach nad torami możecie sobie tylko niezdrowo pomarzyć. Autostrada połączy Sosnicę z Maciejowem ale inaczej, w sposób bezpieczny dla terenów górnosląskich, a dalej na północ to chyba jest jakaś pomyłka, A 1 idzie prosto tak jak pierwotnie planowano obok Chorzowa, ale...

 

Wątek na forum: Chorzów chce S11

Sądzę, że ta trasa może być bardzo przydatnym połączeniem. Dziwnym by było gdyby S11 kończyła się na A1 w pobliżu Tarnowskich Gór, powinna dojechać tak jak się proponuje do A4 - w centrum Górnego Śląska - wtedy w pełni spełni funkcję skomunikowania Górnego Śląska z Wielkopolską Znajdź podobne forum Polskie drogi

 

Wątek na forum: Nowa trasa przez Śląsk?

1mln samochodów rocznie to jest ok. 1200 samochodów na godzinę. Czy to jest duże natężenie ruchu? ~henderson

 

Rekomendacja DTS Zabrze-Gliwice

Rząd przyjął informację na temat kontynuacji inwestycji Drogowej TrasyŚrednicowej na odcinku zachodnim oraz intencji zaciągnięcia kredytu wEuropejskim Banku Inwestycyjnym na ten cel.

 

Przed EURO 2012 o śląskich drogach...

Przedstawiciele samorządu woj. śląskiego spotkali się z ministremtransportu. Spotkanie dotyczyło koncepcji budowy nowego połączenia drogowegomiędzy Bytomiem a obwodnicą Tarnowskich Gór, z pominięciem częściPiekar Śląskich i dzielnicy Świerklańca – Orzech.

 

Chorzów chce S11

Chorzów jest jednym z miast, w których mogą odbyć się meczeEuro 2012. Według prezydenta miasta, jednym z najważniejszych zadań jestprzedłużenie drogi ekspresowej S11, która stanowiąc obwodnicęChorzowa, połączyłaby się z autostradą A4 w Katowicach.

 

Czy Gliwice wywalczą darmowy przejazd A4?

Docelowo cała autostrada A4 ma być płatna, w związku z czym mieszkańcyzarówno Gliwic, jak i innych miast, dla których autostrada stanowiobwodnicę, mają uiszczać normalną opłatę za korzystanie z drogi. Władzemiasta zamierzają jednak walczyć o bezpłatny przejazd.

 

Wątek na forum: Prawie 26 mln dla Chorzowa na remont estakady

A nie lepiej wybudowac obwodnice Chorzowa?? Za te pieniądze. ~qwerty

 

Debatowali nad zmianą przebiegu DK 79

22 września br. w Urzędzie Miasta Chorzów odbyła się konferencjaprasowa dotycząca zmiany przebiegu DK 79 i budowy obwodnicy Chorzowa. Praceprojektowe potrwają do końca roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Chorzowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017