Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Garwolina X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Garwolina

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa Zakopianka

Acha, fajnie. Mieliby rozpocząć równocześnie z budową odcinka Lubień- Rabka? Nieźle. Tylko ciekawe, kiedy skończą, skoro zaczynają pod kon 2008 lub na pocz 2009 a przykładowo odcinek drogi o tych parametrach o podobnej długości będący obwodnicą Garwolina i nie narażony na takie specyficzne...

 

Wątek na forum: Obwodnica Garwolina prawie gotowa

Już wiem że żle sobie projektują, bo wsch obwodnica idzie od Marek przez węzeł Zakręt do obwodnicy Wiązownej jako nowa droga i na nowej drodze jest węzeł z A2. (w Halinowie) ~MtM

 

Rusza obwodnica Garwolina

Koncepcja budowy obwodnicy Garwolina powstawała na przestrzeni kilkudziesięciulat. Podpisany 7 października kontrakt pomiędzy wykonawcą a GDDKiA jestprzypieczętowaniem i uwieńczeniem tego wieloletniego procesu. Obwodnica bezieliczyć 13 km a jej budowa pochłonie 183 mln zł.

 

Przy obwodnicach praca wre

Łagodna zima pozwoliła nadrobić zaległości przy niejednej budowie. Praceprzy obwodnicy Puław wraz z mostem na Wiśle osiągnęły właśniepółmetek. Jeszcze szybciej powstaje obwodnica Garwolina na trasie zLublina do Warszawy.

 

Obwodnica Garwolina prawie gotowa

Główny wykonawca prac przy obwodnicy Garwolina - firma Herman Kirchnerzapowiedziała, że do 26 lipca zakończy się jej budowa. Oznacza to, żenajpóźniej we wrześniu (po odbiorach technicznych) obwodnicą na trasieLublin – Warszawa pojadą pierwsze samochody. Obwodnica będzie liczyć 13km, a prace budowlane wyniosą 183 mln zł.

 

Obwodnica Garwolina otwarta

W dniu dzisiejszym odbyło się otwarcie obwodnicy Garwolina w ciągu drogikrajowej nr 17. Zakończyły się wreszcie prace nad 12,8 km odcinkiemobwodnicy, które trwały od listopada 2005 roku. Całkowity kosztinwestycji to ponad 240 mln zł.

 

Siedemnastu chętnych na budowę S17

Łącznie siedemnaście firm i konsorcjów złożyło wnioski odopuszczenie do drugiego etapu przetargu na budowę drogi ekspresowej S17pomiędzy końcem obwodnicy Garwolina a granicą województw mazowieckiegoi lubelskiego.

 

S17 czeka na wykonawcę

Trwa procedura przetragowa dla drogi ekspresowej S17. Budową odcinka pomiędzywęzłem Lubelska a początkiem obwodnicy Garwolina zainteresowanych jestpiętnaście firm i konsorcjów. Podobnie jest z etapem obwodnicaGarwolina - granica z woj. lubelskim, do którego zgłosiło się 17-stuzainteresowanych.

 

Dziewiątka chętnych na S17 od Garwolina

Dziewięć firm jest zainteresowanych budową dwóch odcinków drogiekspresowej S17 od Garwolina do granicy województw mazowieckiego ilubelskiego. Na oba najtańszą ofertę złożyła firma Budimex.

 

Czekamy na ofery na kolejny odcinek S17 w lubelskim

GDDKiA zaprosiła trzynastu wykonawców do złożenia swoich ofertcenowych na wybudowanie dwóch odcinków drogi ekspresowej S17 odobwodnicy Kołbieli do obwodnicy Garwolina o łącznej długości 22 km.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Garwolina".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017