Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Gdanska X

. Znaleziono 231 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Gdanska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 231 wszystkich):

Współpraca na rzecz Południowej Obwodnicy Gdańska

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad chce ścisłejwspółpracy z służbami właściwymi w sprawach pozyskiwania iprzygotowywania terenów pod projektowaną inwestycję – budowęPołudniowej Obwodnicy Gdańska. Przyspieszenie prac jest konieczne w związku zplanowanym na 1 czerwca br. rozpoczęciem eksploatacji terminalu KontenerowegoDCT w Porcie Północnym w Gdańsku oraz organizacją „Euro2012”.

 

Wykopaliska na S7 Południowej Obwodnicy Gdańska

Podczas budowy drogi ekspresowej S7 Południowej Obwodnicy Gdańska odkrytośredniowieczną osadę. – Prowadzone wykopaliska nie opóźniąoddania drogi ekspresowej do ruchu. – rozwiewa wątpliwości FranciszekRogowicz, dyrektor gdańskiego Oddziału GDDKiA – Prowadzone badaniaarcheologiczne oraz realizacja naszej inwestycji stanowią dobry przykładwspółdziałania archeologów i inżynierów. Tak byłotakże przy okazji budowy Obwodnicy Chojnic i Obwodnicy Słupska.

 

Objazdy w związku z budową Południowej Obwodnicy Gdańska S7

W nocy z 10/11.04.2011 r. (z niedzieli na poniedziałek) zostanie zmienionaorganizacja ruchu na drodze krajowej nr 7 na odcinku Przejazdowo - Cedry Małe(woj. pomorskie). Ze względu na konieczność budowy węzła drogowego w ramachS7 Południowej Obwodnicy Gdańska „siódemka” w Przejazdowiezostanie zamknięta. Taka organizacja potrwa blisko rok.

 

Trzy warianty dla S7 Obwodnicy Metropolii Trójmiasta

Zakończyło się studium korytarzowe nowej drogi ekspresowej S7. Po analiziezostały wskazane trzy warianty do dalszych studiów w ramach StudiumTechniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego. Planowana obwodnica MetropoliiTrójmiejskiej będzie przebiegać po terenach przylegających doTrójmiasta od strony zachodniej. Nowa droga rozpoczyna się w węźleChwaszczyno na drodze ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej. Koniec trasypodłączony zostanie do węzła Straszyn -  skrzyżowaniu S6 ObwodnicyTrójmiasta i S7 Południowej Obwodnicy Gdańska.

 

Gdańsk z ekspresową obwodnicą

Kierowcy mogą już korzystać z 18-kilometrowego ekspresowego odcinkapołudniowej obwodnicy Gdańska w ciągu trasy S7. Trasa sprawnie skomunikujeTrójmiasto ze Szczecinem, Łodzią i Warszawą. Dzięki nowej trasieznacząco usprawni się połączenia komunikacyjne terenów portowych zresztą kraju.

 

Znane przyczyny obniżenia fragmentu obwodnicy Gdańska

Obniżenie niwelety jezdni Południowej Obwodnicy Gdańska na niewielkimfragmencie trasy zlokalizowanym za estakadą mogło zostać spowodowanelokalnymi, niewłaściwymi zagęszczeniami dolnych warstw nasypu. Takie wnioskiwypływają z badań przeprowadzonych georadarem przez specjalistów zGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Prace wykończeniowe na węźle Gdańsk Lipce

Trwają prace wykończeniowe na łącznicach węzła Gdańsk Lipce na drodzeekspresowej S7 Południowej Obwodnicy Gdańska.

 

GDDKiA: obnizenie jezdni obwodnicy Gdańska z winy wykonawcy

- Przyczyną obniżenia niwelety na odcinku ok. 20 metrów drogiekspresowej S7 Południowej Obwodnicy Gdańska był błąd wykonawcy –Bilfingera Bergera Budownictwo SA. Obniżenie niwelety było związane zniedostatecznym zagęszczeniem nasypu w miejscu zdemontowanego stanowiska donasuwania estakady). To zostało potwierdzone w wyniku szczegółowych,specjalistycznych badań, które dodatkowo wskazały na ukrywanie przezwykonawcę zjawiska osiadania tego krótkiego odcinka w trakcierealizowanych prac. Nie miało to żadnego związku z opracowanym przezTransprojekt Gdański projektem trasy - oświadczyła GDDKiA.

 

Węzeł Gdańsk Port otwarty

Z końcem grudnia został otwarty dla ruchu samochodowego węzeł Gdańsk Portpołożony w ciągu drogi ekspresowej S7 Południowej Obwodnicy Gdańska.

 

Przetarg na koncepcję Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej

Rozpoczął się przetarg, w którym wyłoniony zostanie wykonawcakoncepcji programowej Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej. Dokumentacjadrogi, która ma odciążyć Obwodnicę Południową Gdańska, ma byćgotowa za rok.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Gdanska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017