Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Gliwic X

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Gliwic

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Przymiarki do zachodniej obwodnicy Gliwic

W połowie roku rozpocznie się przebudowa ul. Okulickiego oraz budowa nowegoodcinka tej drogi w Gliwicach. Prace przy realizacji inwestycji ruszą porozstrzygnięciu przetargu na wykonanie zadania – zawiadamia ZarządDróg Miejskich w Gliwicach. Trasa będzie częścią zachodniej obwodnicyGliwic.

 

Obwodnicy Gliwic ciąg dalszy

Ruszyły prace przy budowie części zachodniej obwodnicy drogowej Gliwic. Kosztrealizacji kontraktu finansowanego w całości ze środków budżetumiejskiego wyniesie ponad 11 mln zł. Oficjalne przekazanie placu budowywykonawcy nastąpiło pod koniec czerwca br.

 

Którędy przebiegnie gliwicka DTŚ?

Do końca lipca członkowie zespołu ekspertów powinni skierować naręce wojewody śląskiego propozycje na piśmie dotyczące przebiegu iarchitektury Drogowej Trasy Średnicowej w obrębie Gliwic.

 

Czy Gliwice wywalczą darmowy przejazd A4?

Docelowo cała autostrada A4 ma być płatna, w związku z czym mieszkańcyzarówno Gliwic, jak i innych miast, dla których autostrada stanowiobwodnicę, mają uiszczać normalną opłatę za korzystanie z drogi. Władzemiasta zamierzają jednak walczyć o bezpłatny przejazd.

 

Kolejny odcinek obwodnicy Gliwic

W zeszłym roku przekazano do użytku pierwszy odcinek  zachodniejobwodnicy Gliwic. Trasa prowadzi od węzła na DK nr 88 (obok Centrum HandlowegoARENA) – poprzez ul. Okulickiego – do skrzyżowania z ul.Sowińskiego.  Teraz trwają przygotowania do realizacji kolejnej częścitrasy od ul. Sowińskiego do ul. Daszyńskiego.  Inwestycja ma zakończyćsię w 2011 roku.

 

Ominąć Ostropę – czyli obwodnicy Gliwic cd.

Od kilku miesięcy trwają prace przy projektowaniu prawie 4-kilometrowejobwodnicy Ostropy (dzielnica Gliwic). Połączy ona zachodnią obwodnicędrogową miasta z autostradą A4 w węźle komunikacyjnym „Ostropa”.

 

Wszystkie drogi prowadzą do ...Gliwic

Od „starej autostrady” (DK 88) w gliwickich Żernikach po granicęPolski z Republiką Czeską w Gorzyczkach prowadzone są szeroko zakrojone pracezwiązane z budową śląskiego odcinka A1. W Gliwicach zaawansowane robotytrwają m.in. przy ul. Pszczyńskiej – na jednym z największych w Europieskrzyżowań autostrad. Daleko posunięta jest też realizacja 15-kilometrowegoodcinka „jedynki” prowadzącego od gliwickiego węzła A1 – A4w kierunku Knurowa, Czerwionki-Leszczyn i Bełku.

 

Autostradami wokół Gliwic

Trwają prace przy gliwickim odcinku autostrady A1 (od węzła GliwiceMaciejów do węzła Gliwice – Sośnica). Jest to odcinekzamykający 33 km obwodnicę górnośląskiego miasta. Pozostałączęść obwodnicy  tworzą: autostrada A4 (od węzła Gliwice –Kleszczów do węzła Gliwice – Sośnica) oraz tzw. stara autostradaczyli droga krajowa nr 88. Gliwice mają to szczęście, że budowa autostradyjest inwestycją rządową (inwestorem jest Generalna Dyrekcją DrógKrajowych i Autostrad) dofinansowaną z funduszy unijnych. Prace powinnyzakończyć się w połowie 2011 roku.

 

Obwodnicą Gliwic bez opłat w ruchu lokalnym

Przejazd autostradową obwodnicą Gliwic (obejmującą fragmenty autostrad A1 iA4) będzie w ruchu lokalnym bezpłatny – tak wynika z projektuministerialnego rozporządzenia.

 

Szerokiej drogi na gliwickiej A1

Dzisiaj, tj. 30 września 2011 roku w godzinach wieczornych zostanie otwarty dlaruchu ponad 6 kilometrowy odcinek autostrady A1 Maciejów-Sośnica.Stanowi on część obwodnicy Gliwic. Teraz przejezdna będzie całaautostradowa obwodnica Gliwic (utworzona przez autostrady A1 i A4 oraz DrogęKrajową nr 88 – tzw. starą autostradę).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Gliwic".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017