Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Goldapi X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Goldapi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Obwodnica Gołdapi

Rozbudowa przejścia granicznego i budowa obwodnicy Gołdapi w ciągu DK nr 65to zadania, które są ze sobą ściśle powiązane. Jeżeli obwodnicaGołdapi będzie wybudowana to będzie mógł ruszyć trzeci etapmodernizacji drogowego przejścia granicznego.

 

Przebudowy i obwodnice w warmińsko-mazurskim

Ruszyła budowa obwodnicy Spręcowa (woj. warmińsko-mazurskie) oraz przebudowadrogi krajowej nr 51 Barcikowo-Spręcowo. Prace rozpoczęły się w drugiejpołowie marca i potrwają do końca bieżącego roku. Wykonawcą prac owartości 93 mln zł jest firma Budimex-Dromex.

 

Gołdap będzie mieć obwodnicę

Olsztyński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpodpisał umowę na budowę obwodnicy Gołdapi w ciągu drogi krajowej nr 65.Według założeń blisko 6 km trasa warta 125 mln zł ma zostać oddana doużytku na jesień 2010 roku.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Gołdapi

Rozpoczęła się budowa drogowego obejścia Gołdapi. Nowa droga mającawyprowadzić ruch tranzytowy z centrum miasta zostanie oddana do użytku podkoniec 2010 roku. W uroczystości otwarcia budowy obwodnicy wziął udziałPremier Donald Tusk.

 

Obwodnica Gołdapi już dla kierowców

Jedna z najważniejszych inwestycji na drogach krajowych 2010 roku wwojewództwie warmińsko-mazurskim - obwodnica Gołdapi w ciągu drogikrajowej 65 otwarta. Od 25 października mogą z niej korzystać kierowcy,którzy do tej pory musieli tracić czas w korkach na terenie miasta.Budowa obwodnicy rozpoczęła się w 2008 roku i kosztowała 125 mln zł.

 
 

Rozbudują przejście w Gołdapi

Rusza kolejny etap realizacji rozbudowy drogowego przejścia granicznego wGołdapi. Przejście zostanie rozbudowane o część towarową przeznaczoną dlaruchu wszystkich samochodów ciężarowych.

 

Obwodnica Gołdapi doceniona

Od roku kierowcy korzystają z obwodnicy Gołdapi. Nowa droga o długości 5,6km omija miasto od zachodu. Wykonanie robót budowlanych związanych zbudową obwodnicy Gołdapi w ciągu drogi krajowej nr 65 zostało docenione.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otrzymała nagrodę„Kryształ Przetargów Publicznych 2011" dla najlepszegozamawiającego w kategorii „Inwestycje wpływające na poprawę jakościżycia obywateli".

 

Nowe obwodnice w Polsce Wschodniej

Kończą się budować kolejne obwodnice w Polsce Wschodniej. Jędrzejów,Jarosław, Kurozwęki, Frampol i Olecko wkrótce odetchną od tranzytu.

 

Powstają nowe obwodnice na wschodzie Polski

Na mapie wschodniej Polski powstają nowe kilometry dróg. W większościsą to nowe obwodnice, które wyprowadzają uciążliwy ruch tranzytowy izwiększają bezpieczeństwo. Swoich obwodnic doczekali się już mieszkańcyJędrzejowa, Jarosławia, Frampola i Olecka. Inwestycje realizowane są przywsparciu Programu Rozwoju Polski Wschodniej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Goldapi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017