Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Gorzowa X

. Znaleziono 110 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Gorzowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 110 wszystkich):

Obwodnicą zachodnią nad Bałtyk

Według harmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych na lata 2004-2006zachodnia obwodnica Gorzowa w ciągu drogi krajowej S-3 zostanie oddana doeksploatacji w bieżącym roku.

 

Obwodnica Gorzowa dopiero w lipcu

Konsorcjum Strabag - Kirchner nie będzie płacić kar za opóźnieniewykonania trasy. Trasa powstanie do lipca 2007 roku. Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad uznała roszczenia wykonawcówgorzowskiej obwodnicy.

 

Plany północnej obwodnicy Gorzowa

Rozpoczęły się rozmowy o planach budowy północnej obwodnicy Gorzowa. Starosta powiatu gorzowskiego spotkał się z wicewojewodą, wicemarszałkiem iprzedstawicielami zielonogórskiego oddziału Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad, Zarządu Dróg Wojewódzkich,władz samorządowych oraz inwestorów.

 

Otwarcie obwodnicy Gorzowa przesunięte

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Zielonej Górzepoinformowała, że oddanie do użytku obwodnicy Gorzowa Wlkp. zostałoodsunięte w czasie.

 

Obwodnica Gorzowa jeszcze w listopadzie

Wykonawca zachodniej obwodnicy Gorzowa, konsorcjum firm Strabag Sp. z o. o. iHermann Kirchner, zakończył usuwanie usterek stwierdzonych wcześniej przezkomisję odbiorową. Inspektorzy nadzoru budowlanego skontrolowali już wykonanena trasie prace.

 

Poprawiają obwodnicę Gorzowa

Oddany do użytku pod koniec ubiegłego roku, nowy odcinek zachodniej obwodnicyGorzowa Wielkopolskiego w ciągu drogi ekspresowej S3 doczekał się jużprzebudowy. Jednym z ponad 140 wykrytych błędów było złe wykonanienasypów, które są aktualnie naprawiane.

 

Zmniejszyć korki w Gorzowie

Dzięki budowie drugiej jezdni obwodnicy Gorzowa Wlkp. w ciągu drogiekspresowej S-3 mają zniknąć korki w mieście.

 

Zielone światło dla dwupasmowej obwodnicy Gorzowa Wlkp.

Wojewoda lubuski wydał zgodę na realizację drugiej jezdni obwodnicy GorzowaWlkp. Jest to zielone światło dla inwestora (GDDKiA) do rozpoczęciarobót. Zanim to jednak nastąpi musi zostać wyłoniony wykonawca wprzetargu.

 

Poznaliśmy oferty na rozbudowę obwodnic Gorzowa i Międzyrzecza

21 ofert wpłynęło w przetargu na budowę drugich jezdni obwodnicy GorzowaWlkp. i Międzyrzecza w województwie lubuskim. Prace związane zrozbudową drugich jezdni na obwodnicach Gorzowa i Międzyrzecza powinny ruszyćw lipcu tego roku a zakończyc się w II kwartale 2017 roku.

 

Dobudują drugą jezdnię obwodnicy Gorzowa

W dniu wczorajszym w siedzibie zielonogórskiego oddziału GDDKiApodpisana została umowa na wybudowanie drugiej jezdni obwodnicy GorzowaWielkopolskiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Gorzowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017