Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Gorzowa X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Gorzowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Obwodnicą zachodnią nad Bałtyk

Według harmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych na lata 2004-2006zachodnia obwodnica Gorzowa w ciągu drogi krajowej S-3 zostanie oddana doeksploatacji w bieżącym roku.

 

Za 600 dni wokół Gorzowa Wlkp.

Około 20 miesięcy potrwa budowa 9,5 km obwodnicy Gorzowa Wlkp. Już w tymmiesiącu do prac przystąpi wyłoniony wykonawca - konsorcjum firm Strabag-Kirchner.

 

Międzyrzecz: obwodnica z końcem sierpnia

Jeszcze tylko przez kilka miesięcy mieszkańcy Międzyrzecza i kierowcyprzejeżdżający przez miasto muszą uzbroić się w cierpliwość. Prace przybudowie obwodnicy miejskiej potrwają do końca sierpnia br. Obwodnica miastaMiędzyrzecz o długości 6,5 km przebiegać będzie w ciągu drogi krajowej nr3. Koszt robót budowlano-montażowych wyniesie prawie 75 mln zł.

 

Gorzów rozkopany do wiosny?

Zaawansowanie prac przy przebudowie drogi krajowej nr 3 biegnącej w GorzowieWlkp., w tym budowa Mostu Staromiejskiego, nie zakończą się zgodnie zterminem - czyli jesienią br. Opóźnienie było już na starcie - prace przyrozbiórce starego mostu rozpoczęły się z miesięcznym poślizgiem i trwałydłużej niż przewidywano. Wszystko wskazuje, że także zachodnia obwodnicamiasta nie będzie udostępniona w grudniu, jak planowano.

 

Obwodnica Gorzowa dopiero w lipcu

Konsorcjum Strabag - Kirchner nie będzie płacić kar za opóźnieniewykonania trasy. Trasa powstanie do lipca 2007 roku. Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad uznała roszczenia wykonawcówgorzowskiej obwodnicy.

 

Lubuska S3 coraz bliżej

Do końca roku będzie gotowa dokumentacja pod budowę trasy S3. Jeślirobotnikom nie staną na drodze archeologiczne wykopaliska, już za trzy lataodcinek z Gorzowa do Szczecina skróci się aż o 8,5 km i będzie gomożna przejechać w niespełna godzinę.

 

Plany północnej obwodnicy Gorzowa

Rozpoczęły się rozmowy o planach budowy północnej obwodnicy Gorzowa. Starosta powiatu gorzowskiego spotkał się z wicewojewodą, wicemarszałkiem iprzedstawicielami zielonogórskiego oddziału Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad, Zarządu Dróg Wojewódzkich,władz samorządowych oraz inwestorów.

 

Otwarcie obwodnicy Gorzowa przesunięte

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Zielonej Górzepoinformowała, że oddanie do użytku obwodnicy Gorzowa Wlkp. zostałoodsunięte w czasie.

 

Obwodnica Gorzowa jeszcze w listopadzie

Wykonawca zachodniej obwodnicy Gorzowa, konsorcjum firm Strabag Sp. z o. o. iHermann Kirchner, zakończył usuwanie usterek stwierdzonych wcześniej przezkomisję odbiorową. Inspektorzy nadzoru budowlanego skontrolowali już wykonanena trasie prace.

 

Gorzów: Obwodnica otwarta

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w dniudzisiejszym (27 listopada 2007), oddano do użytku prawie 10 km odcinekzachodniej obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Gorzowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017