Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Gostynina X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Gostynina

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

571 km nowych dróg na Mazowszu

W województwie mazowieckim powstanie 571 km dróg krajowych w latach 2007-2013.Będzie to największy drogowy program inwestycyjny realizowany w Polsce -zapowiedział minister transportu Jerzy Polaczek, podczas konferencji prasowejna budowie obwodnicy Garwolina.

 

Plany inwestycyjne Mazowsza na 2007 rok

Mazowiecki Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zamierzeniach inwestycyjnych na rok 2007. Według zapowiedziministerstwa transportu w latach 2007-2013 w województwie mazowieckim mapowstać 571 km dróg krajowych.

 

W 2009 r. obwodnice Gostynina i Płońska

W tym roku rozpoczną się dwie potężne inwestycje drogowe w regionie Płocka.Drogowcy przymierzają się do budowy obwodnic Gostynina w ciągu DK nr 60 a nakrajowej ‘siódemce’ rozbudują obwodnicę Płońska.

 

Szczecinek z nadzieją na obwodnicę

Mimo, że krajowa „jedenastka” nie znalazła się na rządowejliście realizowanych w najbliższym czasie inwestycji drogowych, to w budżecieGDDKiA znalazły się pieniądze na przygotowania do budowy obwodnicySzczecinka. Władze Szczecinka zabiegają więc by budowa obwodnicy nieznalazła się w planach obejmujących czas po roku 2013, tylko wcześniej.

 

Sierpc będzie miał obwodnicę

Najdalej do 2010 roku zostaną rozwiązane problemy komunikacyjne układudrogowego centrum Sierpca (woj. mazowieckie). Wszystko dzięki planowanejbudowie obwodnicy.

 

Przetarg na obwodnicę Gostynina

Czekająca od blisko 20 lat na realizację inwestycją związana z budowąprawie 9 km obwodnicy Gostynina, staje się coraz bardziej realna. Do przetarguna budowę drogi zgłosiły się cztery firmy.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Obwodnica Gostynina otwarta

Kierowcy mogą już ominąć Gostynin jadąc nowo wybudowaną obwodnicą wciągu drogi krajowej nr 60. Budowa trasy o długości ok. 8, 8 km trwała 2lata. Koszt inwestycji wyniósł ponad 120 mln zł.

 

Obwodnica Gostynina włączona do ruchu

Oddano do użytku małą obwodnicę Gostynina w ciągu drogi wojewódzkiejnr 265 (województwo mazowieckie). Na jej budowę przeznaczono 43 mln zł.

 

Mała obwodnica w Gostyninie

Modernizacja drogi wojewódzkiej nr 265 w Gostyninie dobiegła końca. 30marca br., powstałą w ramach inwestycji, małą obwodnicę Gostynina nazwanoAleja Stanisława Mikołajczyka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Gostynina".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017