Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Ilawy X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Ilawy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica Północnej Iławy już pod koniec 2010 r.

Panie Redaktorzu, a gdzie leży Północna Iława? ~perche

 

Wątek na forum: S5 dopiero po Euro 2012

Blamaż i skandal! S5 docelowo łączy aż 3 miasta gospodarzy EURO2012, Trójmiasto, Poznań i Wrocław. O tym, że nie połączy było wiadomo już od roku. Osobna sprawa to bydgoski oddział GDDKiA. Njabardziej opieszały, ślamazarny i nieprzyjazny kierowcom. Tysiące idiotycznych wysepek, spowolnień...

 

Wątek na forum: Obwodnica Szczytna na horyzoncie

To ciekawe co pisza . A ja glupi cale moje marne zycie myslalem ze Szczytno,Olsztyn i te inne to Warmia ~Mazur

 

Kręgosłup Warmii i Mazur za 3 mld zł

Modernizacja drogi nr 16 określanej mianem kręgosłupa Warmii i Mazur wyniesie3 mld złotych. Ta strategiczna inwestycja na trasie Grudziądz – Iława– Olsztyn – Ełk powinna być podjęta w latach 2007-2013 –apelują drogowcy oraz władze wojewódzkie i powiatowe.

 

Obwodnice nie czekają na ekspresową

Powstaną obwodnice omijające Nowe Miasto Lubawskie i Lubawę (woj.warmińsko-mazurskie). W woj. warmińsko-mazurskim uznano, iż nie wartoczekać na decyzję o drodze ekspresowej tylko rozpocząć prace dziękiwykorzystaniu środków z funduszu programu ‘PolskaWschód’.

 

Obwodnica Północnej Iławy już pod koniec 2010 r.

W sierpniu rozpocznie się budowa obwodnicy północnej Iławy. Pracebudowlane wyniosą ponad 33 mln zł. Wykonawca – firma Skanska zamierzazakończyć prace jeszcze w 2010 roku.

 

Iława zyskała Obwodnicę Północną

Powstała Północna Obwodnica Iławy. Wartość prac realizowanych przezfirmę Skanska wyniosła ponad 34 mln zł. Północna Obwodnica Iławyjest bezpośrednio połączona z drogą krajową nr 16, stanowiącągłówny szlak komunikacyjny Warmii i Mazur.

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Pokolorowany most w Iławie

Choć do ostatecznego ukończenia budowy mostu w Iławie łączącego dwa brzegijeziora Jeziorak pozostało jeszcze dużo czasu, wiadomo już, jakąkolorystykę będzie miała nowa konstrukcja.

 

Warmia i Mazury: ruszają inwestycje

Ponad 43 kilometry zmodernizowanych tras wojewódzkich zyskają kierowcypodróżujący po Warmii i Mazurach. Prace rozpoczną się na kluczowychodcinkach łączących się z siecią dróg ekspresowych i krajowych.Zarząd Dróg Wojewódzkich podpisał kolejne umowy na przebudowędróg wojewódzkich nr 513 w Pasłęku oraz nr 521 łączącejIławę z Suszem. Wkrótce prace ruszą także na drodze nr 591 międzyMrągowem a Kętrzynem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Ilawy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017