Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Inowroclawia X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Inowroclawia

Spróbuj też wyszukać: obwodnica inowrocławia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Dobre wieści dla Inowrocławia

Nowy rok dla Inowrocławia przyniósł dobrą wiadomość - ruszyły pracezwiązane z obwodnicą miasta. GDDKiA głosiła przetarg na wykonaniedokumentacji projektowej budowy obwodnicy Inowrocławia.

 

Obwodnica na 100%

GDDKiA umieściła obwodnicę miejscowości Kowal (woj. kujawsko-pomorskie) wtegorocznym planie inwestycyjnym. Zgodnie z harmonogramem zakończenie budowy wciągu drogi krajowej nr 1 ma nastąpić w 2007 r. a jej wartość kosztorysowato około 30 mln zł.

 

Średnicówka i Droga Łąkowa - trasy obwodowe Grudziądza

Nie ma już żadnych przeszkód formalnych, aby rozpocząć największą whistorii Grudziądza inwestycję miejską, czyli budowę I etapu TrasyŚrednicowej. Sąd arbitrażowy w Warszawie umorzył postępowanie odwoławczeod decyzji o wyborze najkorzystniejszej oferty na budowę"Średnicówki".

 

Droga droga wokół Chojnic

Wydanie pozwolenia na budowę chojnickiej obwodnicy oraz rozpoczęcie proceduryprzetargowej otwiera drogę do budowy obiektu. Rozstrzygnięcia przetargu możnaspodziewać się w czerwcu. 13 kilometrów obwodnicy ma kosztować ok. 200 mlnzł.

 

DK 25 Stryszek - Inowrocław będzie rozbudowana

Od Bydgoszczy do Inowrocławia będzie można przejechać szybko i sprawnie ponowej, rozbudowanej nawierzchni. Takie są zamierzenia GDDKiA w Bydgoszczy...

 

Inowrocław: Koniec konfliktu

Plany związane z budową obwodnicy Inowrocławia odsuwały się w czasie zewzględu na trwający konflikt związany z wyborem wariantu przebiegu trasy.Teraz jednak dzięki decyzji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad możliwe jest jego zakończenie.

 

Obwodnica Inowrocławia w 2011?

Sporządzenie dokumentacji projektowej dla obwodnicy Inowrocławia, terminzakończenia budowy drogi i zasady finansowania tej inwestycji były tematemspotkania w Kujawsko –Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim.

 

Optymistycznie o obwodnicy Inowrocławia

Zaplanowana na lata 2014-2015 budowa obwodowej Inowrocławia powinna ruszyćjeszcze w tym roku – obiecał Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk.Obwodnica Inowrocławia przebiegać będzie w ciągu drogi krajowej nr 15 i 25.Ma ona powstać do 2012 roku i pełnić alternatywną drogę dla mistrzostw Euro2012.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Inowroclawia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017