Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Inowroclawia X

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Inowroclawia

Spróbuj też wyszukać: obwodnica inowrocławia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Dobre wieści dla Inowrocławia

Nowy rok dla Inowrocławia przyniósł dobrą wiadomość - ruszyły pracezwiązane z obwodnicą miasta. GDDKiA głosiła przetarg na wykonaniedokumentacji projektowej budowy obwodnicy Inowrocławia.

 

Wokół obwodnicy Inowrocławia

Nadal trwają dyskusje nad przygotowaniem projektu obwodnicy Inowrocławia wciągu drogi krajowej nr 15 i 25. Początkowo przewidywano, że jej budowa ruszyw tym roku. Na drodze stanęły jednak problemy z przygotowaniem projektu,który uwzględniałby wszystkie uwagi mieszkańców gminy.

 

Obwodnica Inowrocławia w 2011?

Sporządzenie dokumentacji projektowej dla obwodnicy Inowrocławia, terminzakończenia budowy drogi i zasady finansowania tej inwestycji były tematemspotkania w Kujawsko –Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim.

 

Optymistycznie o obwodnicy Inowrocławia

Zaplanowana na lata 2014-2015 budowa obwodowej Inowrocławia powinna ruszyćjeszcze w tym roku – obiecał Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk.Obwodnica Inowrocławia przebiegać będzie w ciągu drogi krajowej nr 15 i 25.Ma ona powstać do 2012 roku i pełnić alternatywną drogę dla mistrzostw Euro2012.

 

Nie róbmy polityki, budujmy obwodnice!

„Nie róbmy polityki, budujmy obwodnice!" – m.in. takiehasło widniało na transparentach inowrocławian, którzy protestowaliprzed Kancelarią Premiera. Ok. 200 inowrocławian domagało się w tensposób spełnienia obietnic rządu w sprawie terminowej budowy obwodnicyInowrocławia w ciagu dróg krajowych nr 15 i 25. Na ręce PodsekretarzaStanu z Ministerstwa Infrastruktury złożono w tej sprawie petycję.

 

Obwodnice Inowrocławia i Brodnicy już blisko

Ministerstwo Transportu wytypowało 11 inwestycji drogowych polegających nabudowie obwodnic miast w ciągu dróg krajowych w ramach nowej perspektywyfinansowej Unii Europejskiej 2014-2020. Na liście znalazły się dwie obwodnicena terenie Kujaw i Pomorza – Inowrocławia i Brodnicy. Postępowaniaprzetargowe na realizację zadań mogą ruszyć jeszcze w tym roku. 

 

Coraz bliżej budowy obwodnicy Inowrocławia

17 wykonawców zostało zakwalifikowanych do drugiego etapu przetargu nabudowę obwodnicy Inowrocławia. Umowa z wykonawcą podpisana zostanienajprawdopodobniej w 2014 roku. Do 2018 roku kierowcy powinni skorzystać zobwodnicy.

 

Prace archologiczne obwodnicy Inowrocławia

Zanim ruszy budowa obwodnicy Inowrocławia konieczne jest przeprowadzenie badańarchologicznych. Eksperci zakładają, że teren przez który przechodziobwodnica jest cenny archeologicznie.

 

Jest umowa na obwodnicę Inowrocławia

Została podpisana umowa na budowę obwodnicy Inowrocławia. Trwają jeszczewyprzedzające prace archeologiczne, wykonawca w pełni ruszy z budową wiosną2015 roku.

 

Ruszyły prace przy budowie obwodnicy Inowrocławia

Zgodnie z zapowiedziami w marcu ruszyły prace związane z budową przyszłejobwodnicy Inowrocławia w ciągu dróg krajowych nr 15 i 25.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Inowroclawia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017