Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Jaroslawia X

. Znaleziono 84 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Jaroslawia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 84 wszystkich):

Wątek na forum: Znamy wykonawcę obwodnicy Jarosławia

Po co budować obwodnicę Jarosłąwia w ciągu DK4, skoro w tym samym czasie powstanie A4 na tym samym odcinku? te 369mln zł można by przeznaczyć na budowę chociażby S19. Wygląda to na rozrzutność, nieprawdaż? ~osskaa

 

Obwodnica Jarosławia czeka na oferty

1 października mija termin II etapu przetargu na budowę obwodnicy Jarosławia.Oddział GDDKiA w Rzeszowie zaprosił do złożenia ofert cenowych 10wykonawców (spośród 16 zgłoszonych), którzy w I etapiepostępowania przetargowego spełnili wszystkie warunki i otrzymali największąilość punktów.

 

370 mln zł na obwodnicę Jarosławia?

Znane są już oferty cenowe budowy obwodnicy Jarosławia w ciągu drogikrajowej nr 4. Do złożenia ofert GDDKiA zaprosiła 10 firm z Polski, Czech,Portugalii, Hiszpanii, Niemiec i Słowacji. Ostatecznie oferty złożyło 5 firmi konsorcjów. Najtańsza wynosi 370 mln zł, zaś najdroższa 413,8 mlnzł.

 

Znamy wykonawcę obwodnicy Jarosławia

W rzeszowskim Oddziale GDDKiA wybrano najkorzystniejszą ofertę na budowęobwodnicy Jarosławia w ciągu drogi krajowej nr 4. Do realizacji obwodnicyJarosławia wybrano ofertę złożoną przez Konsorcjum firm z Liderem, firmąEUROVIA POLSKA S.A. Budowa 11-kilometrowej drogi obwodowej będzie kosztowaćponad 369 mln zł. Termin realizacji tej inwestycji to 24 miesiące.

 

Umowy na nowe obwodnice na Podkarpaciu

Wkrótce na Podkarpaciu powinny rozpocząć się  kolejne dużeinwestycje drogowe. Drogowcy podpisali właśnie umowy na budowę obwodnicyJarosławia oraz ekspresowej trasy S19 stanowiącej część obwodnicy Rzeszowa.

 

Wbito łopaty pod obwodnicę Jarosławia

Symbolicznym wbiciem łopaty rozpoczęto oficjalnie budowę obwodnicyJarosławia. Wykonawcą robót jest konsorcjum firm z liderem, firmąEurovia Polska S.A. Koszt inwestycji to 369 mln zł. Większośćśrodków będzie pochodzić z unijnego programu Rozwój PolskiWschodniej. Zakończenie zadania zaplanowane jest na marzec 2012.

 

Obwodnica odkorkuje Jarosław

Na Podkarpaciu powstaje obwodnica Jarosławia w ciągu drogi krajowej nr 4.Inwestycja finansowana jest m.in. z  funduszu Programu Operacyjnego RozwojuPolski Wschodniej. Celem budowy obwodnicy Jarosławia jest przede wszystkimpoprawa bardzo trudnej sytuacji komunikacyjnej miasta Jarosław orazbezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi krajowej nr 4. Nowa drogapełnić będzie funkcję drogi alternatywnej dla autostrady A4.

 

Obwodnica Jarosławia na finiszu

Kończą się prace przy budowie obwodnicy Jarosławia w ciągu DK4 naPodkarpaciu. Jeżeli pogoda dopisze to inwestycja zosatnie zrealizowana podkoniec listopada.

 

Powstają nowe obwodnice na wschodzie Polski

Na mapie wschodniej Polski powstają nowe kilometry dróg. W większościsą to nowe obwodnice, które wyprowadzają uciążliwy ruch tranzytowy izwiększają bezpieczeństwo. Swoich obwodnic doczekali się już mieszkańcyJędrzejowa, Jarosławia, Frampola i Olecka. Inwestycje realizowane są przywsparciu Programu Rozwoju Polski Wschodniej.

 

Jarosław ma już obwodnicę

Do ruchu oddana została ponad 11-kilometrowa obwodnica Jarosławia w ciągudrogi krajowej nr 4. Obwodnica nie tylko skróci czasu przejazdu i poprawikomfort podróżowania ale przede wszystkim poprawi bardzo trudnąsytuację komunikacyjną miasta oraz bezpieczeństwo wszystkichużytkowników DK4.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Jaroslawia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017